Μου αρέσει ένα αγόρι αλλά δεν μιλάμε

wetnm.889

Νεοφερμένος

Η wetnm.889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα! Συγγνωμη που το θεμα ειναι ακυρο εδω αλλα θελω την γνωμη απο εσας της τριτης λυκειου..Παω πρωτη λυκειου και μου αρεσει πααρα πολυ ενα αγορι απο τη τριτη εδω και 5 μηνες...δεν εχουμε κοινες παρεες μονο μια φιλη μου που μιλανε μια στο τοσο..μες την απελπισια μου πριν αρκετο καιρο του στειλα μηνυμα ξερετε τα σχετικα οτι καταλαθος και αυτα..προσπαθησα να του πιασω κουβεντα αλλα τιποτα..πολυ λιγομιλητος σοβαρος..Μετα απο αυτο αρχιζε να με κοιταει στα διαλειμματα και εγω αυτον φυσικα..τωρα τελευταια και με μια αλλη εκδηλωση ενιωθα οτι με κοιταζε επιμονα και αυτο μου το ειπε και η φιλη μου..Δεν εχω ακουσει ακομα την φωνη του και αναρωτιεμαι συνεχως μηπως του αρεσω;Και αν ναι γιατι δεν κανει κατι;Και μηπως δεν κανει γιατι ειναι ντροπαλος;.Η ερωτηση μου ειναι οτι αξιζει να τον πλησιασω φιλικα ή να τον αφησω στην ησυχια του μιας και θα και τον απασχολουν θεματα πανελληνιων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Κάνε μια προσπάθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wetnm.889

Νεοφερμένος

Η wetnm.889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λες ε; Και τι να κανω ακριβως; Να πω ενα γεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SofiaOk

Νεοφερμένος

Η SofiaOk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ένα γεια δεν νομίζω να τον ενοχλήσει, ουτε και να του πάρει χρόνο από το διάβασμά του. Ξεκίνα με ενα "γεια" και θα δειξει. Θα καταλάβεις αν του αρέσεις ή όχι απο την αντίδρασή του. Μην θεωρήσεις το ότι σε κοιτάει επίμονα σημάδι οτι του αρεσεις γιατί μπορεί να απογοητευτείς. Μπορεί να σε κοιτάει επειδή σε έχει υποψιαστεί με τα μηνύματα ή κάτι τέτοιο. Ωστόσο, να σου υπενθυμίσω ότι του χρόνου λογικά θα φύγει για σπουδές. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν δεν γινει κάτι φέτος δεν θα γινει ποτέ. Συνήθως, τα αγόρια βρίσκουν κοπέλα στο Πανεπιστήμιο. Αν τον θες ΤΌΣΟ πολύ, κάνε το πρώτο βήμα τώρα, όχι σε ενα-δυο μήνες γιατί ίσως τότε να είναι αργά. Πάντως να ξέρεις ότι "ο,τι είναι να γινει, θα γίνει". Καλή τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα! Συγγνωμη που το θεμα ειναι ακυρο εδω αλλα θελω την γνωμη απο εσας της τριτης λυκειου..Παω πρωτη λυκειου και μου αρεσει πααρα πολυ ενα αγορι απο τη τριτη εδω και 5 μηνες...δεν εχουμε κοινες παρεες μονο μια φιλη μου που μιλανε μια στο τοσο..μες την απελπισια μου πριν αρκετο καιρο του στειλα μηνυμα ξερετε τα σχετικα οτι καταλαθος και αυτα..προσπαθησα να του πιασω κουβεντα αλλα τιποτα..πολυ λιγομιλητος σοβαρος..Μετα απο αυτο αρχιζε να με κοιταει στα διαλειμματα και εγω αυτον φυσικα..τωρα τελευταια και με μια αλλη εκδηλωση ενιωθα οτι με κοιταζε επιμονα και αυτο μου το ειπε και η φιλη μου..Δεν εχω ακουσει ακομα την φωνη του και αναρωτιεμαι συνεχως μηπως του αρεσω;Και αν ναι γιατι δεν κανει κατι;Και μηπως δεν κανει γιατι ειναι ντροπαλος;.Η ερωτηση μου ειναι οτι αξιζει να τον πλησιασω φιλικα ή να τον αφησω στην ησυχια του μιας και θα και τον απασχολουν θεματα πανελληνιων;

Καλησπέρα! Ένα γεια δεν νομίζω να τον ενοχλήσει, ουτε και να του πάρει χρόνο από το διάβασμά του. Ξεκίνα με ενα "γεια" και θα δειξει. Θα καταλάβεις αν του αρέσεις ή όχι απο την αντίδρασή του. Μην θεωρήσεις το ότι σε κοιτάει επίμονα σημάδι οτι του αρεσεις γιατί μπορεί να απογοητευτείς. Μπορεί να σε κοιτάει επειδή σε έχει υποψιαστεί με τα μηνύματα ή κάτι τέτοιο. Ωστόσο, να σου υπενθυμίσω ότι του χρόνου λογικά θα φύγει για σπουδές. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν δεν γινει κάτι φέτος δεν θα γινει ποτέ. Συνήθως, τα αγόρια βρίσκουν κοπέλα στο Πανεπιστήμιο. Αν τον θες ΤΌΣΟ πολύ, κάνε το πρώτο βήμα τώρα, όχι σε ενα-δυο μήνες γιατί ίσως τότε να είναι αργά. Πάντως να ξέρεις ότι "ο,τι είναι να γινει, θα γίνει". Καλή τύχη!

Έχω σταματήσει να γράφω σε τέτοια νήματα ....αλλά αξίζει λίγο .

Δεν είναι δεδομένο ότι θα βρει κοπέλα στο παν/μιο . Αν του αρέσει η wetnm.889 (ούτε σταθμός ραδιοφώνου να ήταν ) μπορούν να συνεχίσουν .
Ένα γεια από ΚΟΝΤΑ ποτέ δεν έβλαψε αλλά ...μπορεί να δείξει ότι είσαι και εύκολη , όχι πάντα .
Εγώ το θεωρώ τολμηρό από μια κοπέλα να κάνει πρώτη κίνηση , άσχετα που δεν μου έχει τύχει ποτέ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Μου εχει τυχει ακριβως το ιδιο η κοπελα εβαλε κοινο γνωστο να μου πει οτι ττης αρεσω.Πρωτη λυκειου αυτη τριτη εγω.Βεβαια δεν εκανα τιποτα καθοτι η κοπελα ητανε πολυ μικρη,ξερεις απο πρωτη σε τριτη λυκειου υπαρχουν αλματα αναπτυξης.Αυτος θα θελει να κανελωσετε το κανελλονι εσυ μηπως εισαι λιγο μικρη για τετοια?

και να του χαμογελας οταν τον κοιτας,εαν θελει τοτε θα σε πλησιασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Λες ε; Και τι να κανω ακριβως; Να πω ενα γεια;


Ναι αρχίστε να μιλάτε για τις πανελλήνιες και για αλλά θέματα γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wetnm.889

Νεοφερμένος

Η wetnm.889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κοιτα οχι να το παινευτω και τετοια...αλλα ειμαι αρκετα ωριμη για να θελω καποιον την πρωτης τουλαχιστον,γιατι δεν εχει κανενας μυαλο στο κεφαλι του και στο κατω κατω δεν το επιδιωξα απλα τον ειδα και σιγα σιγα μου αρεσει.
Και δεν ειναι τετοιο παιδι για κανελωματα βιαστικα χωρις να θελει η κοπελα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Σκεψου οτι σε αγαπαει και αυτος και πηγαινε μιλα του η μιλα του και ας μη σε αγαπαει μπορει να γινετε καλοι φιλοι.Τι ακριβως ειναι το θεμα?Φοβασαι την απορριψη?Και αυτος επιβεβαιωση θελει σε αυτη την ηλικια απο τα κοριτσια καθως και να εξερευνησει το γυναικειο σωμα.Εαν ειναι καλο παιδι τοτε τι καθεσαι?

Κοιτα η τακτικη ειναι να πας κατα μετωπο ερωτικη επιθεση οπως θα εκανε ενα βομβαρδιστικο αεροπλανο στο στοχο του.Παρτο ολο πανω σου δηλαδη και δεν θα πεις μονο ενα γεια αλλα δεν χρειαζεται να του μιλησεις και για κατι ενδιαφερον, δηλαδη μην αγχωνεσαι πες του κατι απλο,σκοπος ειναι να βγειτε μαζι για παγωτο.Πηγαινε πες του θελω παγωτο μουχει λειψει πολυ εσενα δεν σουχει λειψει?Να σε κερασω ενα παγωτακι? Ετσι χαριτωμενιες .ΑΥτοπεποιθηση και μην φοβασαι την απορριψη η απορριψη υπαρχει σε ολο τον πληθυσμο της γης δεν αφορα εσενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wetnm.889

Νεοφερμένος

Η wetnm.889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ ειχα αναγκη αυτη την ενθαρρυνση..ναι με κραταει η ενδεχομενη απορριψη αλλα εχεις δικιο..Θα το προσπαθησω και οτι μου βγει..Ναι οντως ειναι ενα πραγματικα καλο παιδι..σπανιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Καλα μην δαγκωνεις και τη λαμαρινα,γεματος ο τοπος αγορια μην ψαρωνεις,νασαι μαγκακι!Εαν δεν σου κατσει δειχτου το δαχτυλο.Τα συναισθηματα αυτα ειναι δικα σου,εσυ εισαι η σπανια και το καλο παιδι,εαν σου τα βγαλει αυτος και σου κατσει τοτε καλως αλλιως κρατα τα συναισθηματα σου για σενα και πηγαινε σε αλλη καναρα.
Τo blue is the warmest color τοχεις δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wetnm.889

Νεοφερμένος

Η wetnm.889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!! Οχι ειναι σειρα,ταινια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Ειναι καλο ταινιακι δες το!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wetnm.889

Νεοφερμένος

Η wetnm.889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγινε θα το δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top