Στο παρά πέντε

Ποιοι είναι οι αγαπημένοι σας χαρακτήρες της σειράς "Στο παρά πέντε";
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
η Θεοπουλα και η Σοφια ειχαν παει σε ενα γηροκομειο..δεν τις ρωτουσε ο Σπυρος που πηγαν, αλλα η Γαρυφαλλια και ο Βασιλης :P
A τοοοοσο καλα. Ειμαι ο ορισμος της παραπληροφορησης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
η θεοπουλα ειδικα...
η νυφη μου θελει να με δηλητηριασει:P

Ήταν η μόνη φράση που είχε μάθει η Θεοπούλα στα γαλλικα!Ma belle-fille veut me poisoner! :hehe:νταξ και η Ζουμπουλία έχει κάτι καλές φάσεις!(με το πιο χαρακτηριστικό: ΙΤΣ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ?ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΝΤΙΠ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΣΑΙ? :alljumpy::alljumpy::alljumpy::alljumpy:ΛΙΩΝΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Ακόμα την βλέπω και γελάω!! Εμένα μου άρεσαν πολύ οι ατάκες της Ντάλιας!! ~Φαγκρί εεεε? Βγαίνει και σε άλλα χρώματα?....~ αχαχαχαχαα :D :D :D :D :D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ίσως η καλύτερη ελληνική σειρά όλων των εποχών.Ας μην ξεχνάμε ότι το 2005-2007 είχε Μ.Ο τηλεθέασης 49-50%.Ακομα και στος επαναλήψεις έκανε 20-24%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι συγκεκριμένες ατάκες αυτή αυτή τη στιγμή, πέρα από το "Βιργινννννια, δεν είσαι σωστή συνάδελφος" :jumpy:
Πάντως όταν την παρακολουθούσα, θυμάμαι ότι σκεφτόμουν ότι ήταν πραγματικά πολύ "ψαγμένο" το σενάριο και καθόλου πρόχειρο. ;)

Επίσης σκέφτόμουν ότι ο Καπουτζίδης, μπορεί να έκανε τρελή έρευνα στο διαδίκτυο για το σενάριο και τις ατάκες, πράγμα που σεναριογράφοι δεκαετίας 90, δεν είχαν τη δυνατότητα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ντάλια η αγαπημένη μου!Μακαρι να ήταν έτσι τα σίριαλ τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Επειδή τη ξανά βλέπω τη σειρά (είμαι 17ο επεισόδιο Α' Κύκλου), ξανά μπαίνω στο θέμα και έβαλα και δημοσκόπηση :redface:

Εγώ ψήφισα:

  • Ντάλια (έχει τόση δύναμη λόγω των χρημάτων της και παράλληλα είναι τόσο αθώα... και στα θέματα που βοηθάει το κάνει με τόση ευκολία, πχ να δίνει χρήματα ή να αποστομώνει άλλους που έχουν επίσης δύναμη και - λιγότερα - πάντα - χρήματα :happy:)
  • Θεοπούλα (φοβερή πεθερά που δεν συμπαθεί τη νύφη της... την φτύνει κυριολεκτικά την ατάκα :loltooth:)
  • Φρίντα Παπαπαρασκευά (γελάω απίστευτα με τον αργό και απλό τρόπο που μιλάει καθώς και με τα κόμπλεξ της :loltooth:)
Πάντως sorry, αλλά οι αντρικοί ρόλοι στη σειρά, δεν με τρελαίνουν και τόσο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ψάχνοντας τους ρόλους συνειδητοποίησα οτι δεν μού αρέσει ένας ρόλο ξεχωριστά αλλά σαν σύνολο. Ίσως γιατί είναι πιο πολύ ατακαδόρικη σειρά. Ας πούμε το Σαββατογεννημένες μπορούσε να σταθεί και κάθε χαρακτήρας μόνος του. Ψήφισα τη Μαριλένα γιατί μού αρέσει τρομερά αυτή η νεοπλουτίστικη συμπεριφορά τύπου Μαντάμ Σουσού. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ντάλια forever!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top