Junior master chef

Ποιος πιστεύετε ότι θα είναι ο πρώτος junior master chef;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)
  • Αγαμέμνων Κυριαζής

    Ψήφοι: 10 27.0%
  • Αλίνα Σαρασίνε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αρχοντία Βαμβακάρη

    Ψήφοι: 1 2.7%
  • Γιώργος Αθανασόπουλος

    Ψήφοι: 1 2.7%
  • Δημήτρης Καρπέτης

    Ψήφοι: 4 10.8%
  • Έλσα Κλέτσα - Καλιμπασιέρη

    Ψήφοι: 1 2.7%
  • Μαργαρίτα Μαρμαρά

    Ψήφοι: 3 8.1%
  • Ματίνα Ρούμπου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λίλιαν Εμβαλωτή

    Ψήφοι: 8 21.6%
  • Σπύρος Πετρόπουλος

    Ψήφοι: 6 16.2%
  • Στέλιος Καϊμάκης

    Ψήφοι: 1 2.7%
  • Στεφανία Δουβή

    Ψήφοι: 2 5.4%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

:worry: την έχει ψωνίσει αυτός. Το βίντεο εχει πάρα πολύ πλάκα. Άκης και Σπύρος πρέπει να κάνουν μαζί εμπομπή.... άμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θέλω να κερδίσει η Μαργαρίτα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εγώ θέλω να κερδίσει η Μαργαρίτα!:redface:
Η Λίλιαν θα κερδίσει 100% και εγώ η Μαργαρίτα θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατί 100%; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
το έγφαψε ο τσάκος στο blog του εδώ και πολύ καιρό και ότι γράφει είναι δεδομένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕλα ρε φόκεεε γιατί;
Ας έγραφες την Μαργαρίτα. Είχε κάνει τόση πρόοδο τελευταία.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
πιστεύω ότι θα κερδίσει η Λίλιαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Moυ την δινει η Μαργαριτα...Μου φαινεται μικρομεγαλο και πολυ ψευτκη....
Προσωπικα ηθελα την Ελσα εξ αρχης αλλα μιας και αποκλεστηκε χθες θελω τη Λιλιαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:D για μία ακόμη φορά :) ο Φώκος είχε δίκιο




Moυ την δινει η Μαργαριτα...Μου φαινεται μικρομεγαλο και πολυ ψευτκη....
Προσωπικα ηθελα την Ελσα εξ αρχης αλλα μιας και αποκλεστηκε χθες θελω τη Λιλιαν...

H Έλσα είναι παλιοχαρακτήρας αλλά άξιζε να βρίσκεται στο τελικό. Η Μαργαρίτα κατά τη γνώμη δεν άξιδε ούτε στη τετράδα να μπει. Η θέση της άνηκε στο Γιώργο που έφυγε άδικα και νωρίς.

Με εκνεύριζαν ο Λαζάρου και ο Σκαρμούσος που βάζανε ίδια βαθμολογία και στις 2 παίκτριες.

Μπράβο στο mega και στην παραγωγή για το αποτέλεσμα της δουλειάς τους και με την προβολή του master chef και master chef junior άρχισε να ασχολείται πάρα πολύ κόσμος με την μαγειρική (νέοι και γέροι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
γιατι η ελσα ειναι παλιοχαρακτηρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
γιατι η ελσα ειναι παλιοχαρακτηρας?
Έλσα: Είμαι περήφανη για το πιάτο μου. Νομίζω ότι θα είμαι η πρώτη. Στην προηγούμενη θέση ήρθα 3η και στενοχωρέθηκα.

Το πιο καλό παιδί είναι η Στεφανία
Στεφανία: Μακάρι να νικήσουμε και οι 3 και να πάμε όλοι μαζί στο τελικό. Όλα τα πιάτα είναι εξίσου καλά. Στο τελικό όποια και να νικήσει το ίδιο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
ψωνακι ειναι και η στεφανια......παιδακια μωρε εξαλλου...οι γονεις φταινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η Μαργαρίτα ήταν εξ' αρχής από τις αγαπημένες μου. Μου άρεσε πολύ το στυλάκι της και σήμερα αυτή ήθελα να πάρει το τίτλο.
ΑΛΛΑ θεωρώ το αποτελέσμα ήταν δίκαιο. Αν είχε κερδίσει η Μαργαρίτα για τα σημερινά πιάτα της θα' ταν αδικία, γιατί δε τα πήγε τόσο καλά.

Οπότε μπράβο στη Λίλιαν (αν και μου την έσπαγεεεεεεεε) το άξιζε!

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΡΕ. Αντί να δώσουν κάνα χρηματικό ποσό, πάνε και δώσανε ταξίδι ξέρω γω. ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Άντε και του χρόνου θα πάω εγώ στο Μάστερ Σεφ των μεγάλων. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
ψωνακι ειναι και η στεφανια......παιδακια μωρε εξαλλου...οι γονεις φταινε!
Η Στεφανία έχει τον καλύτερο χαρακτήρα από όλα τα παιδιά εκεί. Ήταν προσγειωμένη από την αρχή μέχρι το τέλος του παιχνιδιού.

Η Μαργαρίτα την θεωρώ υπερτιμημένη δεν άξιζε για τελικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Η Στεφανία έχει τον καλύτερο χαρακτήρα από όλα τα παιδιά εκεί. Ήταν προσγειωμένη από την αρχή μέχρι το τέλος του παιχνιδιού.

Η Μαργαρίτα την θεωρώ υπερτιμημένη δεν άξιζε για τελικό

5 χρόνια μετά παιδιά δικαιώνομαι πάλι αφού η Μαργαρίτα μεγάλη πλέον αποφάσισε να δοκιμάσει την τύχη της στο master chef των μεγάλων και την διώξανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top