Γενικό -  Πώς θα διαβάσετε στις γιορτές;

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
τι θα κανετε?μια μερα ιστορια μια αρχαια μια λογοτεχνια κτλπ η ανακατεμενα?εγω λεω μια μερα ιστορια μια αρχαια μια βιολογια και ουτω καθεξης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εγω προσωπικα θα διαβασω για τα διαγωνισματα που θα εχουμε για τα μαθηματα δηλ λατινικα, αρχαια, κειμενα(ονειρο στο κυμα) κι ιστορια το 2ο κεφαλαιο.....βιολογια δε θα χουμε τελειωσει το 2ο για να γραψουμε......επαναληψεις δεν προκειται να κανω..α κ μια μερα θα την αφιερωσω στο αγνωστο.....θα προσπαθησω να εκμεταλλευτω στο επακρο τις μερες που θα ειμαι ελευθερη....μας περιμενει δυσκολη συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ πέρσι είχα χωρίσει τις μέρες. Πχ την πρώτη εβδομάδα είχα πει 4 μέρες θα διαβάσω αρχαία, 3 μέρες θα διαβάσω ιστορία. Σηκωνόμουν πρωί, έτσι ώστε 9 να είχα ξεκινήσει. Διάβαζα 9-2, μετά κοιμόμουν, καθόμουν στον υπολογιστή, γενικώς ξεκουραζόμουν και μετά το απόγευμα διάβαζα πάλι 5-7 ή 6-8, ανάλογα ποια ώρα με βόλευε καλύτερα και μετά έβγαινα έξω. Λογικά θα σας δώσουν στο φροντιστήριο πρόγραμμα για διαγωνίσματα και θα κινηθείτε σύμφωνα με αυτό, εγώ πάντως θυμάμαι ότι είχα κάνει επανάληψη πρωταγόρα και πολιτεία τα πάντα (εισαγωγή, μετάφραση, σχόλια), ιστορία πρώτο,δεύτερο και το 1/3 του τρίτου και γύρω στα 10 κείμενα λατινικών. Με τη βιολογία δεν ασχολήθηκα, μόλις είχαμε τελειώσει την ύλη, λογοτεχνία τρία ποιήματα διάβασα και έκθεση λίγο τη θεωρία, τίποτα το ιδιαίτερο.
Γενικά, αξιοποιήστε τις γιορτές για μια πολύ καλή επανάληψη και για αναπλήρωση τυχόν κενών, μόνο κέρδος θα το έχετε αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κάνοντας την καρδιά μου πέτρα. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Παιδιά καταρχήν ξέρω δεν υπάρχει τίποτα δυσκολότερο από το να φτάσουν Χριστούγεννα/Πάσχα και εσύ να πρέπει να στρωθείς να διαβάσεις :P Υπομονή και ατσάλινη θέληση χρειάζεται και Άγιος ο Θεός! (γιορτάρες μέρες κιόλας)

Εγώ σκοπεύω να κάνω μια επανάληψη όσα έχω βγάλει μέχρι τώρα (όχι και πάρα πολλά μη φανταστείτε), να μαζέψω 2-3 άγνωστα και καμία Έκθεση. Με την καθηγήτρια μάλλον θα σταματήσουμε για 1 εβδομάδα οπότε θα θέσω στόχο να τα ολοκληρώσω μέσα εκεί ^^ δε φτιάχνω πρόγραμμα όμως γιατί σχεδόν ποτέ δεν το τηρώ, χαχα
τη μια μέρα έχω διάθεση για Γνωστό, την άλλη για Λατινικά, κοκ :lol:

Εσένα μπορεί να σε βολεύει όμως αν πεις λχ. τη Δευτέρα Αρχαία, Τρίτη Βιολογία κλπ :worry: Suit yourself


Α και να σημειώσω ότι ξαναδίνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν έχω σκεφτεί κάποιο πρόγραμμα.
Το σίγουρο είναι ότι θα πέσει γερό διάβασμα και επαναλήψεις στην Ιστορία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
καθιστος στην καρεκλα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
μονο εγω το βλεπω πιο χαλαρα το θεμα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Χαμούλης θα γίνει μέσα στα Χριστούγεννα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Mεχρι τα χριστουγεννα τελειωνουν τα παντα εκτος απο μαθηματικα κατ(+εκθεση που ειναι ατελειωτη :D). 2 Διαγωνισματα τα παντα ολα φυσικη + επαναληψεις σ ολα τα αλλα οπως το βλεπω... Κοσοβο θα γινει.. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto0li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η myrto0li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι υπαρχει καποια ειδικη συνταγη...εγω θα προσπαθησω να κανω επαναληψη σε ολα...μαλλον θα τα διαβαζω ανακατεμενα για να κρατησω επαφη κ με το μθμ που θα διαβασω την πρωτη μερα...δν ξερω ομως.....δν ειμαι κ πολυ του προγραμματος...βλεποντας κ κανοντας...παντως θα πεσει αρκετο διαβασμα...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Εγώ πάλι στη θεωρία είμαι τέλεια.. :P
Μπορώ να κάνω ένα καταπληκτικό πρόγραμμα για τις γιορτές (που να είναι και ρεαλιστικό), αλλά ποτέ δεν θα μπορέσω να το τηρήσω, οπότε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
οσα χρονια ειμαι μαθητρια,ακομη και περσι που εδινα πανελληνιες δεν κατορθωσα να τηρησω προγραμμα χριστουγεννων:worry:ελπιζω μετα την περσινη πανωλεθρια να εβαλα μυαλο!θα δειξει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
οσα χρονια ειμαι μαθητρια,ακομη και περσι που εδινα πανελληνιες δεν κατορθωσα να τηρησω προγραμμα χριστουγεννων...
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν και πολλοί που κατάφεραν να τηρήσουν πρόγραμμα χριστουγέννων.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγώ παιδιά χαλαρααα
δεν έχω βγάλει ακόμα πρόγραμμα αν και θα το κάνω ειδάλλως δε με βλέπω να ανοίγω βιβλίο
εχω σκοπό πάντως να διαβάσω λατινικά , βιολογία και ιστορία που ψιλουστερώ..
ΠΑΙΔΙΑ! ΧΑΛΑΡΑ...με τα φροντιστηρια 7μέρες καθαρές γιορτές είναι..τπτ δλδ.
εγω δεν βασίζομαι στις τώρα μερες ..και πιστεύω ότι θα μπορεσω να κ'ανω λίγα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Έχετε μάθημα τη δεύτερη βδομάδα;;; Εμείς όχι, το φροντ. ανοίγει μόνο για διαγωνίσματα...

Ξεκινήσατε να διαβάζετε;; Με ποιο μάθημα; Εγώ βαριέμαι να διαβάσω πάρα πολύυυυυ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιon

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
χαλαρες επαναληψεις και ΟΧΙ πανικος..!!Χαρειται τις γιορτες οσο μπορειται! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Παιδιά, τι διαβάσατε μέχρι τώρα; Πόσα βγάλατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nevazmojen

Νεοφερμένος

Ο Nevazmojen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να διαβάζω πριν 3 μέρες :( Και την Τρίτη ανοίγει το φροντιστήριο.. Δε ξέρω τι να κάνω :P Βοηθήστε με !! :) Πρόλαβα να κάνω επανάληψη τις μεταφράσεις του Πρωταγόρα και Πολιτεία. Λέτε να προλάβω στις επόμενες μέρες να κάνω επανάληψη Ιστορία 1ο και 2ο Κεφάλαιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top