Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ήμουν πελαγωμένη όταν βρήκα άρρωστο τον Χιόνη και τον πήρα σπίτι και έψαχνα στο internet πληροφορίες για γάτες και συμβουλές για το τι να τον κάνω. Νομίσω ότι βρήκα το site στο Google:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariel

Νεοφερμένος

Η Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
κι εγω απο αναζητηση το βρηκα:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memy

Νεοφερμένος

Η memy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ βέβαια ήρθα συστημένη από την Μάριελ και τη Γωγώ, που είμαστε και στο goldfish.gr
Τα ζωάκια μας μας ενώνουν τελικά, μας κάνουν πιο κοινωνικούς. Εξ αιτίας τους έχω γνωρίσει ένα σωρό καινούργιους ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟΥΣ ανθρώπους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κι εγώ από αναζήτηση στο google. Και πολύ χαίρομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Nαναι καλά η gatoselida.gr που έλεγε κάτω κάτω παρόμοια links :up:
Kαι τη γατοσελιδα απο το Eθνος της Kυριακής. :up: :up: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να και ένα θέμα που δεν έχω δει έως τώρα (έτσι νομίζω). Πώς ανακαλύψατε αυτήν την όαση μέσα στην έρημο; :D Πόσο καιρό σας πήρε για να εγγραφείτε; Τι σας ώθησε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Από μιά φίλη, μέλος του steki-ού :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eιχα πεσει χαμηλα...
.
.
.
.
.
.
πολυ χαμηλα....
.
.
.
.
.
(περιμενετε!ειπα πολυ χαμηλα!...!)
.
.
.
.
.
Εκει λοιπον που ειχα πιασει πατο,ειπα...δεν γραφομαι και στο στεκι;;;:|
Ποσο πιο χαμηλα δηλαδη μπορω να πεσω...;;;:hmm:
.
.
.
.
.
Τελικα εκανα λαθος...εγινα και moderator!:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Το είχα τσεκάρει σε μια παλιότερη αναζήτησή μου, είχα δει λίγο τα θεματά του..και αποφάσισα να εγγραφώ. Περνάω ωραία μέχρι στιγμής, μπράβο σε όλους τους χρήστες :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Μου του σύστησε ο ξάδερφος μου ο ifrit:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Απο φορουμ.. γνωστου γυναικειου περιοδικου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τυχαία ψάχνωντας κάτι στο google βγήκα σε κάποιο θέμα του forum και άρχισα να κοιτάω γενικά τι παίζει.:bounce: . Βρήκα διάφορα ενδιαφέροντα θεματάκι κι έτσι γράφτηκα και να'μαι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εμένα μου το πρότεινε ο ifrit:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τυχαία ψάχνωντας κάτι στο google βγήκα σε κάποιο θέμα του forum και άρχισα να κοιτάω γενικά τι παίζει.:bounce: . Βρήκα διάφορα ενδιαφέροντα θεματάκι κι έτσι γράφτηκα και να'μαι!:clapup:
Ακριβώς το ίδιο. Έκανα αναζήτηση "Eurobank 1000 ευρώ" για το γνωστό bonus των πρώτων από κάθε σχολείο, και τσουπ, μου βγάζει ένα post εδώ μέσα... Σε ένα μήνα (πολύ είναι) γράφτηκα! Τι μου αρέσει τρελά; Η απουσία των greeklish...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εμενα μου το συστησε η κολητη μου....μου διαβασε κ κατι θεματα
κ τρελαθηκα!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οταν ητανε ακομα καινουργιο το φορουμ μας ζητισε ενα παιδι απο αλλο φορουμ να γραφτουμε εδω, μπηκα και εγω κοιταξα τι επεζε και επειδη ειχα βαρεθει και τα τεραστια φορουμ με τα χιλιαδες μελη γραφτικα, και τελικα καλα εκανα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Από την υπογραφή της Michelle σε άλλο φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Απογοητευμένη από το μοναδικό φόρουμ που έμπαινα μέχρι τότε, διάβασα ένα άρθρο σε μια εφημερίδα free-press που ανέφερε το στέκι, και να 'μαι! :)

EDIT: Σας έβαλα και δημοσκόπηση! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το βρήκα από ένα άλλο φόρουμ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Από μία φίλη μου!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top