Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,059 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,586 μηνύματα σε 77,185 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 125 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

Ποιος θα το σηκώσει

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
Κίνα
0
0%
ΗΠΑ
4
80,00%
Γερμανία
0
0%
Γαλλία
0
0%
Ιταλία
0
0%
Σερβία
0
0%
Ελλάδα
1
20,00%
Καναδάς
0
0%
Λιθουανία
0
0%
Βραζιλία
0
0%
Τουρκία
0
0%
Ισπανία
0
0%
Ιαπωνία
0
0%
Ρωσία
0
0%
Πουέρτο Ρίκο
0
0%
Αργεντινή
0
0%
Μαυροβούνιο
0
0%
Νότια Κορέα
0
0%
Πολωνία
0
0%
Άλλη
0
0%

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,233 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 17:21, 16-03-19:

Στις 31.08.2019 ξεκινάει το Παγκόσμιο Κύπελλο στο Μπασκετ

Πάμε να δούμε τους ομίλους αναλυτικά:

Όμιλος Α
Κίνα
Ακτή Ελεφαντοστού
Πολωνία
Βενεζουέλα
Όμιλος Β
Νότια Κορέα
Νιγηρία
Ρωσία
Αργεντινή

Όμιλος C

Ιράν
Τυνησία
Πουερτό Ρίκο
Ισπανία
Όμιλος D
Ιταλία

Σερβία
Φιλιππίνες
Ανγκόλα

Όμιλος Ε

Τουρκία
Τσεχία
Ιαπωνία
ΗΠΑ

Όμιλος F

Μαυροβούνιο
Ελλάδα
Νεα Ζηλανδία
Βραζιλία

Όμιλος G

Γαλλία
Ιορδανία
Δομινικανή Δημοκρατία
Γερμανία

Όμιλος H
Σενεγάλη

Καναδάς
Λιθουανία
Αυστραλία

Εσείς με ποια χώρε είστε;

Μέχρι που μπορεί να φτάσει η Ελλάδα.
Εδώ είναι 24 ομάδες και οι 2 πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο περνάνε στους 16 που θα είναι άλλοι όμιλοι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ανώνυμος Αλκοολικός : 16-03-19 στις 17:33.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jim_Pap (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 03:33, 17-03-19:

Αμα περασουμε ειναι πολυ πιθανο να διασταυρωθουμε με Αμερικη
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 14:41, 17-03-19:

Παιδιά ξέρει κάποιος αν θα παίξει ο Γιάννης Αντετοκούμπο στην Εθνική Ελλάδος? ή θα παραμείνει στις ΗΠΑ?
Παράθεση

The Mountain

Φοιτητής

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 14:47, 17-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Jim_Pap
Αμα περασουμε ειναι πολυ πιθανο να διασταυρωθουμε με Αμερικη
Σε όμιλο που σχηματίζεται από τους 2 πρώτους των αντίστοιχων αρχικών ομίλων. Σε νοκ αουτ, δεν διασταυρωνόμαστε με την Αμερική.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,233 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 16:14, 17-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από tsiobieman
Παιδιά ξέρει κάποιος αν θα παίξει ο Γιάννης Αντετοκούμπο στην Εθνική Ελλάδος? ή θα παραμείνει στις ΗΠΑ?
Δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα η αποστολή για την Κίνα. Έχουμε δρόμο μέχρι τον Αύγουστο. Βασική προϋπόθεση να μην τραυματιστεί έως το καλοκαίρι βαριά. Έχουμε 5 μήνες πολλά μπορούν να γίνουν
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 17:08, 17-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα η αποστολή για την Κίνα. Έχουμε δρόμο μέχρι τον Αύγουστο. Βασική προϋπόθεση να μην τραυματιστεί έως το καλοκαίρι βαριά. Έχουμε 5 μήνες πολλά μπορούν να γίνουν

Χτύπα ξύλο χαχα τον θέλουμε γερό τον Γιάννη!! ελπίζω να ρθει στην Εθνική , θέλω πολύ να τον δω και στα Γαλανόλευκα
. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου φίλε μου, καλή συνέχεια!
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,266 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 00:25, 18-03-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
H Ελλάδα δεν έχει τα οικονομικά μεγέθη για να μπορέσει να βάλει Αντενονκούμπο στην ομάδα. Απαιτούνται ασφάλειες και εγγυήσει που ο παίκτης και η ομάδα θα απαιτήσουν.

Όπως και να χει μετά τη προηγούμενη απαράδεκτη συμπεριφορά στη ομάδα και το σκηνοθετημένο τραυματισμό που άφησε τη χώρα μας εκτεθειμένη σε τόσους χορηγούς πρέπει να του γίνει ισόβιο αποκλεισμός από την εθνική.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 18-03-19 στις 00:32.
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 1,159 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 00:33, 18-03-19:

Ο Αντετοκούμπο θα είναι δύσκολο να προσαρμοστεί στον τρόπο παιχνιδιού της εθνικής ομάδας. Αν περιμένετε να κάνει ό,τι κάνει και στο nba, θα απογοητευτείτε. Αν και δεν είναι καν σίγουρο ότι θα έρθει, οι ομάδες του nba δεν παίζουν μ’ αυτά.
Παράθεση

Jim_Pap (Δημήτρης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Jim_Pap έγραψε: στις 15:01, 18-03-19:

Ποτες να μην ερθει...Τα παιδια που επαιζαν και περασαν πρωτα πρεπει να παιξουν
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια