Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Διάβασμα ΑΟΔΕ από το καλοκαίρι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikolis06

Νεοφερμένος

Ο nikolis06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια! Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...
Προκειτε να παω 3η Λυκειου (Τεχνολογικη Κατευθυνση)
Εχω ακουσει απο παιδια οτι ξεκινουν να διαβαζουν το ΑΟΔΕ απο το καλοκαιρι ωστε να μειωσουν λιγο την υλη που θα εχουν μες την χρονια να βγαλουν... Ειναι καλο λετε?
Επισης η υλη ειναι παντα ιδια η αλλαζει? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αλλάζει.
Χμ εγώ διάβαζα μέσα στη χρονιά, τώρα αν θες να διαβάσεις μέσα στο καλοκαίρι θα έλεγα κυρίως αναγνώσεις ώστε να μπεις λίγο στο πνεύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ!Θα κάψεις τα μισά εγγεφαλικά σου κύτταρα που θα σου χρειαστούν για την συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση...
Προκειτε να παω 3η Λυκειου (Τεχνολογικη Κατευθυνση)
Εχω ακουσει απο παιδια οτι ξεκινουν να διαβαζουν το ΑΟΔΕ απο το καλοκαιρι ωστε να μειωσουν λιγο την υλη που θα εχουν μες την χρονια να βγαλουν... Ειναι καλο λετε?
Επισης η υλη ειναι παντα ιδια η αλλαζει? :)

60 σελίδα είναι. Να το βγάλεις μεσα στις διακοπές ΟΛΟ θα σε βοηθήσει πάρα πολυ.
Το ίδιο και τα παιδιά της θετικής πρέπει να βγάλουν μέσα στο καλοκαιρι την ύλη της κατεύθυνσης.

Στο ΑΟΔΕ πρέπει και μπορείτε ανεξάρτητα από τους στόχους να γράψετε όλοι 20. για αυτό διάβασμα όλοι από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christaras94

Νεοφερμένος

Ο christaras94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω σκοπευω να το βγάλω όλο μέσα στο καλοκαίρι για να μην το εχω μεσα στη χρονια, οσο για την υλη δεν πιστευω να αλλαξει πολυ καθως αυτο έγινε μόλις περυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Παιδια αφηστε το, θα σας σπασει τα νευρα απο τωρα και ειναι κριμα. Εχετε ηδη αλλα τοσα, το ΑΟΔΕ ειναι χαρισμα απο αποψη υλης.
Μια ωρα τη βδομαδα να αφιερωνετε μεσα στη χρονια και βγαινει. Και ΠΟΛΛΕΣ επαναληψεις. Τελειωνετε πχ το 1.1 και μπαινετε στο 1.2; Καντε επαναληψη το 1.1 παλι.
Εγω εβαζα τη μανα μου απεναντι και της τα λεγα και μου διορθωνε ακομα και το "και". :P Σπαστικοοοοοοοοοοοοοοο αλλα δουλεψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το έχω κατεβάσει από το ίντερνετ σε ακουστική μορφή [Το διαβάζει ένα παιδί(χίλια χρόνια να ζήσει)].
Κι ένα παράξενο πραγμα- μέσα στο δεύτερο τέταρτο έχω κοιμηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top