Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,734 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,910 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,413 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 03:12, 06-10-18:

Ειδα το πρωτο επεισοδιο του First και δεν ξερω γιατι αλλα δεν με κρατησε ιδιαιτερα.Δεν με "επειθαν" οι ερμηνειες.
Δεν εχω σαφως θεμα με τις σειρες φαντασιας,εκτος αυτου απλα λατρευω οτιδηποτε εχει να κανει με space exploration & εχω το συνηθειο να παρακολουθω μια σειρα ακομα και εαν μου φαινεται βαρετη γιατι θελω να της δωσω ευκαιριες για να κρινω καλυτερα.Η συγκεκριμενη δεν μου το εβγαλε αυτο.Ισως θα πρεπει να παω σε 2ο και 3ο επεισοδιο ομως πρωτου την καταδικασω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 09:40, 06-10-18:

Suits,shades of blue and blacklist
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,939 μηνύματα.

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 01:32, 25-10-18:

Είδα τη μισή τρίτη season του daredevil.

Σίγουρα η καλύτερη season όχι μόνο του daredevil αλλά από όλες τις σειρές της marvel. Έχει μια σκηνή μάχης που είναι 9 λεπτά μονοκάμερο με μια λήψη με τεράστιο βαθμό δυσκολίας.

Τα κακά νέα είναι ότι δυστυχώς το Netflix ανακοίνωσε ότι θα σταματήσουν τα Lucke cage και Iron Fist.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,119 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 15:38, 25-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Είδα τη μισή τρίτη season του daredevil.

Σίγουρα η καλύτερη season όχι μόνο του daredevil αλλά από όλες τις σειρές της marvel. Έχει μια σκηνή μάχης που είναι 9 λεπτά μονοκάμερο με μια λήψη με τεράστιο βαθμό δυσκολίας.

Τα κακά νέα είναι ότι δυστυχώς το Netflix ανακοίνωσε ότι θα σταματήσουν τα Lucke cage και Iron Fist.

συμφωνω με το daredevil. αναρωτηθηκα μηπως επειδη δεν εβλεπα τιποτα αλλο αξιολογο και για αυτο καθησα σε 2 μερες και το δα. μου φανηκε πολυ καλο. ισως να ταν και επειδη

δεν ξερω παντως σε ποιον θα λειψει το iron fist. σε μενα οχι. luke cage το παρατησα στη μεση του πρωτου.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,939 μηνύματα.

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 00:22, 26-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
συμφωνω με το daredevil. αναρωτηθηκα μηπως επειδη δεν εβλεπα τιποτα αλλο αξιολογο και για αυτο καθησα σε 2 μερες και το δα. μου φανηκε πολυ καλο. ισως να ταν και επειδη

δεν ξερω παντως σε ποιον θα λειψει το iron fist. σε μενα οχι. luke cage το παρατησα στη μεση του πρωτου.
To iron fist μου άρεσε αρκετά αν και θεωρείται το χειρότερο με της μαρβελ. Έχει ασιάτικα στοιχεία που δεν έχουν τα υπόλοιπα. Το Luke Cage με κούρασε αλλά είχε αρκετά καλά στοιχεία και ο δεύτερος κύκλος έδωσε καλές προοπτικές για τον τρίτο κύκλο.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,119 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 16:54, 26-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
To iron fist μου άρεσε αρκετά αν και θεωρείται το χειρότερο με της μαρβελ. Έχει ασιάτικα στοιχεία που δεν έχουν τα υπόλοιπα. Το Luke Cage με κούρασε αλλά είχε αρκετά καλά στοιχεία και ο δεύτερος κύκλος έδωσε καλές προοπτικές για τον τρίτο κύκλο.
ειδα τα 2/3 απο iron fist 2ος κυκλος. οπως ειναι γραμμενοι πρωταγωνιστης και διαλογοι με απωθουν. δεν ξερω, ισως μεχρι να βρουνε μια ιστορια ουσιας καλα κανουν και το σταματανε.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 10:57, 29-10-18:

ειδα The haunting of Hill house
συστηνεται.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 21:11, 29-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
Βασικο το κασα δε παπελ, αλλα εξαιρετικο το ανεβαλα για αρκετο καιρο λογω πανελληνιων, μετα αρχισε να γινεται μοδα και δεν ηθελα να γινω βασικια, αλλα εν τελει τολμησα να το δω και οντως αξιζει!
Είδα το πρώτο επεισόδιο. Φαίνεται πολύ καλή σειρά. Το 8.7 στο imdb μεχρι τώρα το αξίζει. :p
Παράθεση

Turin Turambar (Χρήστος)

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Turin Turambar έγραψε: στις 13:00, 30-10-18:

Ευτυχώς που έχω Netflix και βλέπω κάποια σειρά της προκοπής.
Έχω κολλήσει με το "Ο Επιζών της Επόμενης Ημέρας". Σκεφτόμουν να ξεκινήσω και άλλες σειρές, αλλά μπήκαν στη μέση οι πανελλαδικές.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

O akikos https://www.e-steki.gr/member.php?u=2517 έγραψε: στις 22:01, 07-11-18:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 07-11-18 στις 22:04.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,649 μηνύματα.

H Angelique. Kalinka ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 02:13, 08-11-18:

Eγώ ξεκίνησα να βλέπω τις "Ανατριχιαστικές Περιπέτειες της Σαμπρίνα" του Netflix.

Spooky and witchy, me likes!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angelique. : 08-11-18 στις 02:16.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,621 μηνύματα.

H ultraviolence έγραψε: στις 08:28, 08-11-18:

συστηνεται.
Έχω κανα δυο βδομάδες που σκέφτομαι να το δω. Μήπως να επισπευσω την διαδικασία;
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,649 μηνύματα.

H Angelique. Kalinka ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 22:57, 08-11-18:

συστηνεται.
Θα το τσεκάρω κι εγώ!

Τι καλύτερο από μια σειρά μεταφυσικού ή horror τώρα τον χειμώνα;
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,621 μηνύματα.

H ultraviolence έγραψε: στις 12:54, 11-11-18:

συστηνεται.
Δυνατή η σειρά. Η ερμηνείες των Carla Gugino & Victoria Pedretti συγκλονιστικές. Μου άφησε όμως ένα δυσάρεστο vibe η σειρά tbh, στεναχωρήθηκα αρκετά.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 14:05, 11-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Angelique.
Eγώ ξεκίνησα να βλέπω τις "Ανατριχιαστικές Περιπέτειες της Σαμπρίνα" του Netflix.

Spooky and witchy, me likes!
by god, προσπαθησα.

δεν ξερω, μου φανηκε τοσο αδεια περιεχομενου σα να εδωσαν τοση βαση στα aesthetics που ξεχασαν οτι ειχαν και μια ιστορια να πουνε. ποια ομως? i don't know.

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Δυνατή η σειρά. Η ερμηνείες των Carla Gugino & Victoria Pedretti συγκλονιστικές. Μου άφησε όμως ένα δυσάρεστο vibe η σειρά tbh, στεναχωρήθηκα αρκετά.
ηταν αρκετα στεναχωρητικη,

μαλλον για αυτο μας τραβηξε (και ειχε κ τοση επιτυχια), ειχε μια υποθεση απο πισω, δε σ αφηνε με jump scares και δενξερωτι, οι χαρακτηρες σε ενδιεφεραν.
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

H ultraviolence έγραψε: στις 21:17, 11-11-18:

ηταν αρκετα στεναχωρητικη,

μαλλον για αυτο μας τραβηξε (και ειχε κ τοση επιτυχια), ειχε μια υποθεση απο πισω, δε σ αφηνε με jump scares και δενξερωτι, οι χαρακτηρες σε ενδιεφεραν.

True that. Αυτό είναι το horror που μου αρέσει tbh.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες