Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,734 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,910 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 373 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Περί Αριστείου...

Agnwsth (Bad Wolf)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Bad Wolf αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 23:15, 26-10-18:

Συγχαρητήρια Φώτη! Στο λύκειο δεν είχες σημαία;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Φοιτητής

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,888 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:16, 27-10-18:

Όχι δυστυχώς.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Agnwsth (Bad Wolf)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Bad Wolf αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 13:58, 27-10-18:

Όχι πάντα. Ο πατέρας μιας φίλης μου δουλεύει στο ναυτικό, και κέρδισε 400€ για το αριστείο της από το ναυτικό. Κάπως έτσι.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Περί μεταναστών - Από laraska
      Το θέμα έχει λάβει 104 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-10-13 στις 14:20.
    • Περί αντιρατσισμού - Από Νεογέννητος
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-04-13 στις 05:19.
    • Περι κολλεγίων - Από 01011001
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-10 στις 18:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα