Τι Τμήμα να επιλέξω για να εξειδικευτώ στο marketing;

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
:(:(:worry::worry::P

Ναι, αλλά τα τμήματα Επικοινωνίας του 1ου πεδίου;;; Δεν ανοίγουν με μία κατάλληλη ειδίκευση πόρτες για διαφήμιση;; :/::eek::eek::eek::eek::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
:(:(:worry::worry::P

Ναι, αλλά τα τμήματα Επικοινωνίας του 1ου πεδίου;;; Δεν ανοίγουν με μία κατάλληλη ειδίκευση πόρτες για διαφήμιση;; :/::eek::eek::eek::eek::worry:

Ναι σε αυτο εχεις δικιο μπορεις απο αυτα τα τμηματα να εργαστεις σε διαφημιστικη εταιρεια γτ για να δημιουργηθει μια διαφημηση χρειαζεται πολλους κλαδους κατα την αποψη μου απο μαρκετιστες ,ψυχολογους ,επικοινωνιολογους .....μεχρι φιλολογους.εαν σε ενδιαφερει αποκλειστηκα η διαφημηση πρεπει να ακολουθησεις σχολες οικονομιας και διοικησης και οπως σου ειπα και πριν αν σε ενδιαφερει αποκλειστηκα πρεπει να επιλεξεις το τμημα μαρκεντινγκ και επικοινωνιας στο οπα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος1998

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας. Έχω και εγω κάποιες απορίες σχετικά με το τμήμα μάρκετινγκ στην ασοεε. Έγραψα φέτος και λογικά περναω στην σχολή αυτη. Φυσικά και μου αρέσει η ιδέα του μάρκετινγκ και τα μαθήματα που γίνονται στο τμήμα αυτό. Απλά ήθελα να ρωτήσω γίνεται μετά να κάνεις μεταπτυχιακό πάνω στην ψυχολογια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top