Μηχανογραφικό 2014

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έκανα χθες ξανά προσωρινή αποθήκευση.Μόνη μου θα το κάνω το μηχανογραφικό.Εφ'όσον εχω δηλώσει τις σχολές που θέλω με τη σωστή σειρά χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο;
Στο σχολείο το καταθέτω, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Έκανα χθες ξανά προσωρινή αποθήκευση.Μόνη μου θα το κάνω το μηχανογραφικό.Εφ'όσον εχω δηλώσει τις σχολές που θέλω με τη σωστή σειρά χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο;
Στο σχολείο το καταθέτω, έτσι;

Tι εννοεις;
μεσω ιντερνετ νομιζω το καταθετουμεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Μέσω ίντερνετ το κάνεις και από το σπίτι πατώντας "Οριστική Υποβολή". Έχει και εγχειρίδιο χρήσης στο μενού στην κορυφή της σελίδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δηλαδή μετά την οριστική υποβολή δεν κάνω κάτι άλλο; Νόμιζα ότι έχει διαδικασία.
Α ωραία τότε. Θα το καταθέσω μέχρι αύριο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγω θα περιμένω κάποιες μέρες μήπως τύχει κάτι και αλλάξω γνώμη (δε νομίζω δηλαδή). Αν το καταθέσω 3 μέρες πριν πειράζει; Πάντως χθες πάω να συνδεθώ πρώτη φορά και δεν έμπαινε! Είχα αρχίσει να σκέφτομαι ότι θα ξανά δώσω πανελληνιες :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα δε λέει οριστική υποβολή :/: Μόνο προσωρινή αποθήκευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
^ κι εμένα το ίδιο. Προφανώς κάποτε θα ανοίξει κι αυτή η επιλογή. :hmm:

Μέχρι την Πέμπτη οι υποψήφιοι θα μπορούν να κάνουν μόνο πρόχειρα μηχανογραφικά δελτία (προσωρινή αποθήκευση). Από την Πέμπτη ως τη Δευτέρα 14 Ιουλίου όλοι οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν οριστικοποιήσει το μηχανογραφικό τους δελτίο σε ηλεκτρονική διεύθυνση.

Πηγή https://elatora.wordpress.com/2014/07/01/πανελλήνιες-2014-δείτε-εδώ-αναλυτικά-τις/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Βγάζω στο 3ο πεδίο 17549 μόρια και στο 2ο/4ο 17023. Αν δηλώσω χημικών μηχανικών στο 4ο πεδίο μετράει η βαθμολογία 17023 έτσι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Βγάζω στο 3ο πεδίο 17549 μόρια και στο 2ο/4ο 17023. Αν δηλώσω χημικών μηχανικών στο 4ο πεδίο μετράει η βαθμολογία 17023 έτσι; :hmm:
Ναι αφού ανήκει στο 4ο πεδίο αυτή τη βαθμολογία λαμβάνεις υπόψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top