Γενικό - Βοήθεια/Απορίες στα Αγγλικά

Alexandra_4400

Νεοφερμένος

Η Ale3a:* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree::iagree::xixi::xixi::xixi::P:P:P:):):):bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Ισως πρεπει να γραψεις και το ονομα του βιβλιου γιατι δεν διδασκονται σε ολα τα σχολεια τα ιδια βιβλια αγγλικων..(νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra_4400

Νεοφερμένος

Η Ale3a:* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΣΩΣΤΑ...
-----------------------------------------
ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΛΕΓΕΤΕ WITHOUT BORDERS 2 student's book.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να σε βοηθησω,αλλα δεν εχουμε το ιδιο βιβλιο...λυπαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
θα σε βοηθουσα εχουμε το ιδιο βιβλιο αλλα ειμαστε στην 9 ενοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
θα σε βοηθουσα εχουμε το ιδιο βιβλιο αλλα ειμαστε στην 9 ενοτητα

Kαι δλδ με τις γνωσεις σου στα αγγλικα δεν μπορεις να τις κανεις και να την βοηθησεις,ε...-_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Κατα τη γνωμη μου τα αγγλικα του σχολειου ειναι απλα γελοια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκη28347

Νεοφερμένος

Η Νίκη28347 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τα αγγλικα τ σχολειου ειναι πανευκολα...και εγω WITHOUT BORDERS 2 student's book εχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Τι λέει η άσκηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ έχω το Literature Silver Edition :P.

Μια διευκρίνηση: τα βιβλία των αγγλικών δεν είναι ΟΕΒΔ, δηλαδή δεν είναι τα ίδια παντού. Οι πιθανότητες να έχουν κάποιοι από διαφορετικά σχολεία το ίδιο βιβλίο είναι 33,4% (θεωρητικά), γιατί υπάρχουν πολλά βιβλία για το ίδιο Level.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
θα ήθελα να βοηθήσω, αλλά είμαστε πιο πίσω, και εμείς δεν κάνουμε ούτε listening ούτε writing...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
συμφωνώ με ξαροπ... ας πούμε εμείς κάνουμε το first steps for michigan ενώ άλλοι το without borders...(:sick:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Παδια εκπεμπω σοσ.Επειδη σκέφτομαι να δωσω για lower Michigan ψαχνω βιβλια γραμματικης ,λεξιλογιου και practice tests.Οποιος γνωριζει κανα καλο βιβλίο θα μου ελυνε τα χερια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Παδια εκπεμπω σοσ.Επειδη σκέφfτομαι να δωσω για lower Michigan ψαχνω βιβλια γραμματικης ,λεξιλογιου και practice tests.Οποιος γνωριζει κανα καλο βιβλίο θα μου ελυνε τα χερια.
Τα βιβλία της ελληνοαμερικανικής Ένωσης πιστεύω θα σε καλύψουν όσον αφορά την εξάσκηση και το λεξιλόγιο. Σχετικά με τη γραμματική εγώ είχα κάνει το grammarway 4 αν θυμάμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top