Απορία για εγγραφές Β Λυκείου

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδιά χαίρετε, γνωρίζει κάποιος αν μπορώ του χρόνου που θα πάω Β' Λυκείου να επιλέξω Αγγλικά ως ξένη γλώσσα; Φέτος είχα Γερμανικά, αλλά απ'όσο ξέρω μέχρι πρότινος ήσουν αναγκασμένος να κάνεις και τα 3 χρόνια το ίδιο. Τώρα με τις ηλεκτρονικές εγγραφές τί γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Εγώ απ'όσο ξέρω,και τα τρία χρόνια κάνουμε την γλώσσα που επιλέξαμε.Δεν μπορούμε να αλλάξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Οι νέες εγγραφές δεν αλλάζουν κάτι σχετικά με τις γλώσσες, απλά αποτρέπουν τα σχολεία να δηλώνουν ανύπαρκτους μαθητές για να συμπληρώσουν τμήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top