Την γνώρισα πριν 2 μέρες και τη θέλω πολύ

billyfs7

Νεοφερμένος

Ο billyfs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα, πριν δυο μερες ειχα κανονισει να παω με δυο φιλους να δουμε ενα ματσακι και ο ενας εφερε μια φιλη μαζι για να μην μεινει μονη της. Ενω την ηξερα την κοπελα δεν την ειχα παρατηρησει ποτε. Μου αρεσε απο νωρις σχετικα γελαγε με τις βλακειες μας συμμετειχε στην παρεα, ολα οκ. Μετα πως το εφερε η κατασταση και κανονισαμε με τα παιδια να βγουμε για ενα ποτο και ηρθε μαζι μας. Δεν εκανα καποια κινηση η κατι ( το μετανιωνω ακομα ). Ωστοσο στο τραπεζι καθομασταν διπλα λεγαμε καμια κουβεντα και γελαγε με οτι ελεγα. Δυστηχως εφυγε νωριτερα απο εμας και δεν προλαβα να δειξω καποιο ενδιαφερον. Τωρα ομως εγω καιγομαι.. Την εχω στο ινστα αλλα δεν εχουμε μιλησει απο τοτε. Α! και μαλιστα καποια στιγμη στο μαγαζι πεταξε μια δυο φορες για εναν τυπο κοντα μας ωραιο παιδι κλπ (δεν ξερω αν το εκανε επιτηδες ομως :hmm:). Σκεφτομαι να πω στον φιλο μου να της πει καμια κουβεντα οτι μου αρεσε να δω τι θα του πει. Η οχι ? Δεν την ξερω καθολου την κοπελα βεβαια εκτος απο αυτο και για αυτο το λογο δεν της εχω στειλει κατι εγω ακομα..
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Τι ηλικία έχεις; :football:
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σκεφτομαι να πω στον φιλο μου να της πει καμια κουβεντα οτι μου αρεσε να δω τι θα του πει. Η οχι ? Δεν την ξερω καθολου την κοπελα βεβαια εκτος απο αυτο και για αυτο το λογο δεν της εχω στειλει κατι εγω ακομα..
Οχι, θα φανείς δειλός έτσι. Αφού σου άρεσε, πες στον φίλο σου να την καλέσει και την επόμενη φορά που θα βγείτε και δείξε της από κοντά ότι ενδιαφέρεσαι. Και ζήτα της και να βγείτε μόνοι σας.
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε με τι ασχολείται ο κόσμος. Απλα τα πράγματα της στέλνεις μήνυμα για καφέ, αν δεχτεί οκ αλλιώς στην επόμενη
 

billyfs7

Νεοφερμένος

Ο billyfs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να της κανω καποιο react σε παλιο story που εχει αποθηκευσει και να καπως ετσι να της ζητησω να βγουμε η θα ειναι καπως και να περιμενω να ανεβασει κατι καινουριο ; :hmm:
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Να της κανω καποιο react σε παλιο story που εχει αποθηκευσει και να καπως ετσι να της ζητησω να βγουμε η θα ειναι καπως και να περιμενω να ανεβασει κατι καινουριο ; :hmm:

Θα καρφωθείς εννοείται. Είναι σαν να της λες ότι με απασχόλησες σε σημείο να κάτσω να δω τα χαιλαιτς σου και σου έκανα και ριακτ για να δείξω το ενδιαφέρον μου.
 

billyfs7

Νεοφερμένος

Ο billyfs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα καρφωθείς εννοείται. Είναι σαν να της λες ότι με απασχόλησες σε σημείο να κάτσω να δω τα χαιλαιτς σου και σου έκανα και ριακτ για να δείξω το ενδιαφέρον μου.


Γιατι εγω δεν θελω να ετσι κι αλλιως αργα η γρηγορα να το μαθει να δω πως θα παει ;:morning1: Εκτος αν εννοεις οτι μην δειξω απο το πρωτο μηνυμα πως αισθανομαι ; Εχει βαλει στορυ (ξερετε τα γνωστα) στελνω με ναι η οχι.. Να πατησω ναι να παει στην ευχη να δω τι θα γινει ;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Να της κανω καποιο react σε παλιο story που εχει αποθηκευσει

νομιζα αυτα γινονται μονο καταλαθος εν ωρα stalking και αν γλιτωσεις απο το heart attack που παθαινεις με την ατσουμπαλοτητα σου το βλεπεις λογικα και ψαχνεις πετρα να κρυφτεις ηλιος να μη σε βλεπει
δεν ειχα ιδεα οτι μπορει να λειτουργησει και ως εσκεμμενο πλανο
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νομιζα αυτα γινονται μονο καταλαθος εν ωρα stalking

Sweet summer child...

Γενικά, ούτε να απαντήσεις σε παλιό στόρι, ούτε να περιμένεις να ανεβάσει κάτι καινούριο. Στείλε απλά. Ακόμα κι αν "καρφωθεις"...ε και;
 

billyfs7

Νεοφερμένος

Ο billyfs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Sweet summer child...

Γενικά, ούτε να απαντήσεις σε παλιό στόρι, ούτε να περιμένεις να ανεβάσει κάτι καινούριο. Στείλε απλά. Ακόμα κι αν "καρφωθεις"...ε και;


Το σκεφτηκα απλα επειδη δεν την ξερω δεν ειναι λιγο cringe να στειλω γεια τι κανεις ετσι ;
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Το σκεφτηκα απλα επειδη δεν την ξερω δεν ειναι λιγο cringe να στειλω γεια τι κανεις ετσι ;


Μπορείς να μην στείλεις «γεια, τι κάνεις», αλλά να το συνοδεύσεις με κάτι που να φανερώνει και λίγο τις προθέσεις σου. Δεν πειράζει να είμαστε λίγο ανοικτοί με τα συναισθήματά μας - μην αρχίσεις τις ατάκες του μέσου greek lover, όπως θα έλεγαν και τα Ημισκούπμρια, όμως. :Ρ
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νομιζα αυτα γινονται μονο καταλαθος εν ωρα stalking και αν γλιτωσεις απο το heart attack που παθαινεις με την ατσουμπαλοτητα σου το βλεπεις λογικα και ψαχνεις πετρα να κρυφτεις ηλιος να μη σε βλεπει
δεν ειχα ιδεα οτι μπορει να λειτουργησει και ως εσκεμμενο πλανο


Αν συμβεί αυτό τότε you just own it. Της στέλνεις και της λες "Τελικά άξιζε το stalking μου" και σχολιάζεις κάτι στη φωτό που έκανες καταλάθος like. Η ειλικρίνεια αφοπλίζει.
 

billyfs7

Νεοφερμένος

Ο billyfs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση την Παρασκευή να βρεθούμε στην ίδια παρέα σε ένα μαγαζί.. Να της στείλω να δω τι θα γίνει που πάω να σκάσω η να κάνω υπομονή μήπως βρεθούμε την Παρασκευή. Αλλά θα είμαστε παρέα και δεν ξέρω αν θα γινει κάτι εκεί..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top