Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,869 μηνύματα σε 79,285 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε πρότυπα;

Nickname (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 12:16, 14-06-09:

Εγώ έχω ως κύριο πρότυπο τον Καργάκο: είναι πανέξυπνος, πολυγραφότατος, μέσα στα πράγματα και δεν κολλάει σε συντηρητικές απόψεις, αλλά είναι πολύ ανοιχτόμυαλος. Επίσης είναι πολύ μπροστά για την εποχή του και κοντά στους νέους
-----------------------------------------
Επίσης πρότυπά μου είναι γιατροί που έσωσαν ασθενείς από βέβαιο θάνατο και χάρισαν σε αυτούς τους ανθώπους το πολυτιμότερο δώρο, την ίδια τη ζωή!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

mangkac

Φοιτητής

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O mangkac έγραψε: στις 03:03, 15-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Lazos
Οχι δεν εχω προτυπα.
Ισως απο καποια ατομα που θαυαμασω να θελω να αποκομισω καποια στοιχεια αλλα οχι να τα μιμηθω οποτε καθε αυτου προτυπα ποτε δεν ειχα!
Αλλο προτυπο αλλο ειδωλο.. Σκορδο-Κρεμυδι
Παράθεση

M4dn3sS

Φοιτητής

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 03:15, 15-06-09:

Χμμ δεν νομιζω να εχω καποιο προτυπο,γενικα θαυμαζω καποια χαρακτηριστικα ορισμενων ανθρωπων αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θελω να γινω σαν καποιον συγκεκριμενα
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 13:30, 15-06-09:

ψιλοεχω σαν προτυπο τον τηλεοπτικο χαρακτηρα του Dr Gregory House
Παράθεση

vickaki-4 (BIKY)

Φοιτητής

H BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H vickaki-4 έγραψε: στις 15:01, 15-06-09:

δεν εχω προτυπο καποιο χαρακτηρα/ανθρωπο/προσωπικοτητα συγκεκριμενα!συνηθως θαυμαζω στοιχεια του χαρακτηρα,σε πολλα διαφορετικα ατομα!
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 15:06, 15-06-09:

Θαυμάζω το Δημήτρη Νανόπουλο!
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 18:07, 15-06-09:

Τη Χαιντι και την Ασπρουλα...
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 768 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 18:12, 15-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Green 13
Τη Χαιντι και την Ασπρουλα...
Φαινεται αγαπητε.:fss:
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 449 μηνύματα.

O Green 13 έγραψε: στις 18:14, 15-06-09:

Εγω τουλαχιστον μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι η ηρωιδα Ασπρουλα εχει σωα τα γεννητικα της οργανα σε αντιθεση με τον ηρωα που εσυ θαυμαζεις (Καστρατο)
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 768 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 18:21, 15-06-09:

Εγω τουλαχιστον μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι η ηρωιδα Ασπρουλα εχει σωα τα γεννητικα της οργανα σε αντιθεση με τον ηρωα που εσυ θαυμαζεις (Καστρατο)
Ασε μας ρε.
Η Ασπρουλα σου δεν εχει ρωζ κορδελακι και τεραστια κοιλια οπως ο Καστρατο μου..
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

O Green 13 έγραψε: στις 18:22, 15-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Λουκρητία
Ασε μας ρε.
Η Ασπρουλα σου δεν εχει ρωζ κορδελακι και τεραστια κοιλια οπως ο Καστρατο μου..
Ναι αλλα εχει @@@
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Λουκρητία έγραψε: στις 18:24, 15-06-09:

Η Ασπρουλα;:Ο
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

O Green 13 έγραψε: στις 18:31, 15-06-09:

Στο ειπα! Περισσοτερες πιθανοτητες με εγχειρηση αλλαγης φυλου εχει να αποκτησει παρα να επανακοληθουν τα καλαμπαλικια του καστρατου!!
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Λουκρητία έγραψε: στις 18:32, 15-06-09:

Στο ειπα! Περισσοτερες πιθανοτητες με εγχειρηση αλλαγης φυλου εχει να αποκτησει παρα να επανακοληθουν τα καλαμπαλικια του καστρατου!!
Κι εγω σου ειπα οτι ζηλευεις το μαναρι το ατελειωτο.^^
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

O Green 13 έγραψε: στις 18:34, 15-06-09:

Κι εγω σου ειπα οτι ζηλευεις το μαναρι το ατελειωτο.^^

Kακιες... αφου παει ετσι κι αλλιως για οφφ-τοπικ... εχω να σου πω οτι η Ασπρουλα παει με τον Κριο του κοπαδιου... ενω ο Καστρατος ειναι ανεραστος... η ηρωιδα μου αν μη τι αλλο ΕΧΕΙ σεξουαλικη ζωη
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Λουκρητία έγραψε: στις 18:35, 15-06-09:

Kακιες... αφου παει ετσι κι αλλιως για οφφ-τοπικ... εχω να σου πω οτι η Ασπρουλα παει με τον Κριο του κοπαδιου... ενω ο Καστρατος ειναι ανεραστος... η ηρωιδα μου αν μη τι αλλο ΕΧΕΙ σεξουαλικη ζωη
Μην μου θυμιζεις οτι ο Καστρατο με φτυνει.
(α, και πληζ, τελος το οφφ, δεν εχω ορεξη για 3η αθετηση)
Παράθεση

Green 13 (Κώστας)

Μαθητής Α' λυκείου

O Green 13 έγραψε: στις 18:37, 15-06-09:

Μην μου θυμιζεις οτι ο Καστρατο με φτυνει.
(α, και πληζ, τελος το οφφ, δεν εχω ορεξη για 3η αθετηση)

Εσυ το αρχισες γουτσουλινιλινιλινιλινιλινι
Παράθεση

Luis

Φοιτητής

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O Luis έγραψε: στις 14:41, 16-06-09:

Πρότυπο? Τι είναι αυτό? Αυτό αναρωτιούνται πολλοί άνθρωποι, όταν ως πρότυπο δέχονται τραγουδιστές και ηθοποιούς κατώτερης ποιότητας. Προσωπικά, έχω πρότυπα και ευτυχώς πολλοί ακόμη νέοι έχουν πρότυπα. Όμως, σιγά-σιγά το τρέχον καθεστώς επιβάλει ένα ιδεολογικό κενό στο χώρο των αξιών και των προτύπων.
Παράθεση

mariapg (Μαρια)

Φοιτητής

H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Πειραιά και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H mariapg έγραψε: στις 16:05, 17-06-09:

ποτε δεν ειχα προτυπα... και παντα με εκνευριζε οταν μας βαζανε εκθεση "ποιον θεωρεις προτυπο"
Παράθεση

candygirl96

Μαθητής Α' λυκείου

H candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H candygirl96 έγραψε: στις 16:10, 17-06-09:

ναι,την Taylor Swift.ειναι ενα προσγειωμενο ατομο και ειναι η νεα πριγκιπισσα της καντρι μουσικης.αγαπαει τη μουσικη ακριβως οσο και εγω και ελπιζω να της μοιασω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Endless

Βρείτε παρόμοια