Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,756 μηνύματα σε 79,279 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φραγή κλήσεων

aekarare

Νεοφερμένος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O aekarare έγραψε: στις 15:55, 10-11-19:

Γειά σας παιδιά..Δεν έκανα ανανεωση και μου έκανε η κοσμοτε φραγή εισερχομένων και εξερχόμενων κλήσεων..Τι πρέπει να κάνω για να την βγάλω; σας παρακαλω πείτε μου είναι ανάγκη
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

miketython

Φοιτητής

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O miketython έγραψε: στις 16:02, 10-11-19:

Ανανεωση
1
Παράθεση

aekarare

Νεοφερμένος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O aekarare έγραψε: στις 16:04, 10-11-19:

Άμα κάνω τώρα ανανεωση θα βγει;
Παράθεση

miketython

Φοιτητής

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O miketython έγραψε: στις 17:07, 10-11-19:

Ναι
1
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 615 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 21:18, 10-11-19:

Αν είχαν τρόπο να σου απενεργοποιούν και την συσκευή, με δικό τους κωδικό για να την ξανανοίξεις θα το έκαναν, προκειμένου να βάλεις κάρτα! Πλέον το συμβόλαιο συμφέρει, πως αλλιώς να σου το πουν οι εταιρείες ?
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    dimitra-foteini

Βρείτε παρόμοια