Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,323 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,864 μηνύματα σε 79,466 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πληροφορίες για Οδοντιατρική

Αμαρυλλις98

Νεοφερμένος

H Αμαρυλλις98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Αμαρυλλις98 Πληροφοριες για σπουδες Οδοντιατρικης έγραψε: στις 01:45, 15-01-20:

Ενδιαφερομαι για το πτυχιο της οδοντιατρικης μετα απο τεσσερα χρονια σπουδων στην Αγγλια (bachelor σε Biomedical Science και μονοετες μαστερ σε Food Science and Nutrition). Ειδικοτερα:
1. Eνδιαφερομαι για την οδοντιατρικη επειδη ειναι ενα ιατρικο επαγγελμα το οποιο μετα απο πεντε χρονια σου δινει τη δυνατοτητα να εχεις την αυτονομια σου
2. Θα ηθελα να ρωτησω εαν η δυσκολια της ειναι ιδια με της ιατρικης σε οτι αφορα τα πρωτα χρονια σπουδων.
3. Παρολο που ειναι πιο εξιδικευμενη απο την ιατρικη δεν εχει τις κλινικες και τις εφημεριες που εχει η ιατρικη αλλα συνολικα η εργασια ειναι πιο δυσκολη απο αυτη ενος γιατρου στο τελος?
Τελος, υπαρχει καποιος που εχει επιλεξει ηδη το προγραμμα Οδοντιατρικης που προσφερεται απο Ευρωπαικο Πανεπιστημιο Κυπρου?

Σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση σας.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Οδοντιατρική - Από Stef
      Το θέμα έχει λάβει 130 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-11-16 στις 19:21.
    • Οδοντιατρική VS Ιατρική - Από GiorgosAsi
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-14 στις 03:09.
    • Οικονομικά vs Οδοντιατρική - Από GiorgosAsi
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-05-14 στις 00:54.
    • Οδοντιατρική vs φυσικοθεραπεία - Από kall1as
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-11 στις 14:12.
    • Από Βιολογία Οδοντιατρική; - Από giot
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-12-10 στις 16:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα