Νέα Games;

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Πείτε τίποτα για καμία νέα κυκλοφορία. Εγώ περιμένω πως και πως να πάρω gpu από Σεπτέμβριο για να παίξω BF2. Τι άλλο καλό έρχεται σε FPS ή RPG?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
από FPS STALKER περιμένω...
τώρα από RPG μόνο Dungeon Siege 2 έχω ακούσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Εγώ περιμένω πως και πως να βγει το Tomb Raider Legend 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχει βγεί κάποιο resident evil για pc πιο καινούριο από το 3?
Τελίκα το black & White 2 βγήκε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ περιμένω πως και πως το Dreamfall, www.dreamfall.com το sequel tou TLJ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
ʼλλο Resident Evil δεν παίζει να έχει βγει. Μόνο το Outbreak νομίζω.
Το Dreamfall όντως κορυφή (λογικά)
Το Black n White 2 είναι ένα game που περιμένω από τότε που σταμάτησα να παίζω το 1.... Δηλαδή στην 1η γυμνασίου....
Φοβάμαι μην βγει αποτυχία απο τις τόσες αναβολές.
Επίσης περιμένω το Spore και Unreal Tournament 2007 (προς τα τέλη του 2006 και τα δύο :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ifrit[ ]
ʼλλο Resident Evil δεν παίζει να έχει βγει. Μόνο το Outbreak νομίζω.
Απο τι είδα υπάρχει μόνο για PS2 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
το μόνο που μπορεί να με συγκινήσει είναι το επόμενο Football Manager!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Απο τι είδα υπάρχει μόνο για PS2 :(

Το 4 είναι μόνο για Gamecube και είναι το καλύτερο παιχνίδι της σειράς (αν και λίγο διαφορετικό από τα προηγούμενα). Θα βγει και σε PS2 απ' ότι άκουσα, άλλα με γραφικά στο 1/10 αυτών του Gamecube λόγω περιορισμένων δυνατοτήτων του PS2. Παρόλα αυτά εννοείται πως όποιος έχει PS2 πρέπει να το παρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Το 4 είναι μόνο για Gamecube και είναι το καλύτερο παιχνίδι της σειράς (αν και λίγο διαφορετικό από τα προηγούμενα). Θα βγει και σε PS2 απ' ότι άκουσα, άλλα με γραφικά στο 1/10 αυτών του Gamecube λόγω περιορισμένων δυνατοτήτων του PS2. Παρόλα αυτά εννοείται πως όποιος έχει PS2 πρέπει να το παρει!
εεε? περισισμένων δυνατοτήτων ? μα το ps2 έχει 128bitο επεξεργάστη 32mb ram και 150mhz επεξεργαστή γραφικών κατί που δεν έχει το gamecube .... :( μήπως κανώ κατί λαθός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
εεε? περισισμένων δυνατοτήτων ? μα το ps2 έχει 128bitο επεξεργάστη 32mb ram και 150mhz επεξεργαστή γραφικών κατί που δεν έχει το gamecube .... :( μήπως κανώ κατί λαθός?

Ε, κομματάκι... Το Gamecube έχει 128bit 250MHz επεξεργαστή και πολύ καλύτερη κάρτα γραφικών από το PS2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Έχω πορωθεί με το Scratches:clapup: αυτό τον καιρό και περιμένω το PES 6(σε κάνα 7μηνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ αυτή τι στιγμή δεν είμαι πορωμένος με κανένα :) αλλά όταν/άμα βγει καινούργιο grand theft θα παίζω 25 ώρες το 24ωρο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Dreamfall - The longest Journey
Gothic 3 - Το περιμένω σαν τρελός
Heroes V - Βγαίνει αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Αυτα τα παιχνίδια φτάνουν για να μου φάνε πολλούς μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Περιμένω το καινούριο Rayman 4:Raving Rabbits που θα κυκλοφορήσει Νοέμβριο-Δεκέμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Το Dreamfall τα σπάει. Είμαι ήδη στο Chapter 4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Το Dreamfall τα σπάει. Είμαι ήδη στο Chapter 4!
Είναι παιχνιδάρα! Το έπαιξα λίγο μόνο γιατί δεν τρέχει καλά στο pc μου. Θα το ξαναβάλω όταν αγοράσω καινούργιο για να το ευχαριστηθώ και να το παίξω όπως του αξίζει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το dreamfall καλό ήταν αλλά δυστυχώς έχει όλες τις αρρώστιες των σύγχρονων παιχνιδιών (εδώ για adventures ) κάποιες υποκειμενικές κάποιες αντικειμενικές.
Συνοπτικά είναι
1)είναι 3D (υποκειμενική)
2)Γραφικά και ήχο χωρίς ουσία στο παιχνίδι
3) Διάλογοι που το τραβάνε για να τραβήξει ο χρόνος gameplay
4)Ανούσια καθοδηγούμενα πέραδωθε για να αυξηθεί πάλι ο χρόνος ολοκλήρωσης

Και μια παρατήρηση!! ΕΛΕΟΣ τους πήρε 3 χρόνια για να φτοιάξουν το 2ο μέρος? Και το τρίτο σε άλλα τρία χρόνια. Εγώ όταν το έπεζα είχα ξεχάσει το πρώτο και με ξενέρωνε πολύ αυτό. Ούτε μια ανασκόπηση με video δεν βάλαν.
Και πολύ μόδα οι τριλογίες τελικά!

Εγώ πάντως την βρίσκω πολύ με www.realarcade.com Δοκιμάστε το HeavyWeaponsDeluxe και Platypous και δεν θα χάσετε. Για τους λάτρεις των 2D δράσης και shootemup old school.

ΘΕΛΩ GrandTourismo για PC!!! Η ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας! ξερει κανεις να μου πει που μπορω να βρω κωδικους για καινουρια πραγματα στο sims 2 ? Οι φιλες μου εχουν extreme χτενισματα και θα ηθελα να μαθω που μπορω να βρω κωδικους και πως να τους χρησιμοποιησω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top