Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Μακεδονίας

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά το γράφω και στον τίτλο.. ποια είναι η γνώμη σας για το παμακ και συγκεκριμένα για το τμήμα του οδε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων ☺️
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εξαιρετική σχολή, καταπληκτικό τμήμα, φοβερό επίπεδο σπουδών, αντάξιο των άλλων ομοταγών τμημάτων στην Ελλάδα.
Κάποια στιγμή είχα ακούσει, όταν ήμουν πρώτο έτος, ότι υπάρχει θέμα με την αναγνωρισιμότητα του τίτλου σπουδών στο εξωτερικό, λόγω του ζητήματος με τον όρο Μακεδονία, αλλά αφενός θεωρώ πλέον ότι αυτό αποτελούσε ράδιο αρβύλα, αφετέρου ότι η προβλέπεται στη Συνθήκη των Πρεσπών, κάπου, και, επομένως, πλέον δεν ισχύει.
 

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου☺️ έχεις ακούσει κάτι ξεχωριστό μήπως για το οδε;
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα παιδιά το γράφω και στον τίτλο.. ποια είναι η γνώμη σας για το παμακ και συγκεκριμένα για το τμήμα του οδε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων ☺️


Είναι λίγο μπερδεμένη ιστορία. Σαν πανεπιστήμιο είναι καλό από την άποψη κολλεγίου κλπ. Είναι η πρώην ανωτάτη βιομηχανική. Προσωπικά δεν έχω ακούσει καλά λόγια για το χαρακτηρα των καθηγητών. Το παίζουν ιστορία και φίρμες. Προτιμώ το ΑΠΘ που έχει ένα όνομα, που έχει καλούς ανθρώπους- καθηγητές και τα υπόλοιπα περρισεύουν. Για το ΟΔΕ που ρωτάς δεν έχω ακούσει κάτι. Έχω φίλο που το τελείωσε και γενικά είχε καλή άποψη. Για το ΛΟΧΡΗ όμως δεν έχω ακούσει καλά λόγια. Καμία σχέση με της ΑΣΟΕΕ.

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το μεταπτυχιακό του Παμακ Εφαρμοσμένη λογιστική και ελεγκτική. Αλλά όχι πχ για το ΜΒΑ τους.

Είναι λίγο μπερδεμένη ιστορία
 

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση σου!!☺️
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top