Λύσεις Ασκήσεων Σαλτερή

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα,μηπως γνωριζει κανεις που μπορω να βρω τις λυσεις των ασκησεων για το Β τευχος του Σαλτερη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Καλησπερα,μηπως γνωριζει κανεις που μπορω να βρω τις λυσεις των ασκησεων για το Β τευχος του Σαλτερη;;;

Είναι στις τελευταίες σελίδες, από κάποιο σημείο του βιβλίου και μετά (τώρα αν έχει αλλάξει φέτος τα βοηθήματα του δε ξέρω, εγώ έχω το περσινό) αλλά συνήθως στα περισσότερα έτσι είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos_98

Νεοφερμένος

Ο Panos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι το ξερω αυτο αλλα εγω εννοουσα τις αναλυτικες λυσεις,οχι μονο τα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanessa99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vanessa99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ναι το ξερω αυτο αλλα εγω εννοουσα τις αναλυτικες λυσεις,οχι μονο τα αποτελεσματα...

Δε νομίζω να τις έχουν κάπου:no:
Μπορείς όμως να κρατήσεις τις απορίες σου και να τις λύσεις με το καθηγητή σου ή εδώ αν δεν κάνεις φροντιστήριο:thumbup::thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top