Γενικό -  Πρόβλημα με τις απουσίες

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Νομίζω ότι από πέρυσι περνιούνται σε ηλεκτρονικό σύστημα οι απουσίες απευθείας στο υπουργείο και δεν γίνεται να τις σβήσουν, κάτι τέτοια μας έλεγαν τουλάχιστον.
Τότε πώς έχεις 15 μέρες περιθώριο για να τις δικαιολογήσεις; Κι αν γίνει κανένα λάθος; Και αν..και αν..και αν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Δεν ξέρω λεπτομέρειες ρε παιδιά, απλά αυτό θυμάμαι ότι έλεγαν οι καθηγητές πέρυσι, δεν ξέρω καν αν ισχύει σίγουρα.
Μπορεί να περνάνε τις απουσίες μετά το περιθώριο των 15 ημερών, ή μπορεί να μπορούν να τις δικαιολογήσουν αφού τις περάσουν στο σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Απ΄ ό,τι είχα δει οι απουσίες έμπαιναν και επίσημα στο σύστημα μετά από 1 μήνα(στο δικό μου σχολείο τουλάχιστον) και εφόσον δεν είχαν δικαιολογηθεί. Αν είναι για 2-3 δε νομίζω να στις περάσουν. Ετσι έγινε και με μια άλλη κοπέλα που ήταν στο τμήμα μου. Σε συνεννόηση με τον υπεύθυνο έφερε χαρτί και περάστηκαν δικαιολογημένες, απλά δεν μπορούσε αν κάνει άλλες μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προφανώς αν είσαι κοντά (το πολύ πάνω-κάτω 5 απουσίες) στο όριο, δε θα σε αφήσουν να μείνεις. Βρήκες όμως κι εσύ να κάνεις 50 απουσίες μέσα στο καταχείμωνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top