Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κοιμάμαι.. κάποτε πρέπει να κοιμάμαι κι εγώ, έτσι δεν είναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και τι άλλο κάνεις τη νύχτα (πέρα απο το να είσαι η αγαπημένη μου κουκουβάγια);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συγκεντρώνομαι πιο εύκολα, συνήθως διαβάζω, πιο συχνά σχεδιάζω. Άλλες φορές θα έχω παρέα, άρα θα πίνω και κάτι.. Γενικά, απολαμβάνω την ησυχία που η νύχτα προσφέρει!:)

Σε κάλυψα, ή θες κι άλλο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Συγκεντρώνομαι πιο εύκολα, συνήθως διαβάζω, πιο συχνά σχεδιάζω. Άλλες φορές θα έχω παρέα, άρα θα πίνω και κάτι.. Γενικά, απολαμβάνω την ησυχία που η νύχτα προσφέρει!:)

Σε κάλυψα, ή θες κι άλλο?:P

Απλά, σε αγαπώ...


Καλή συνέχεια σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βye!!!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλημέρα σε όσους ξυπνήσουν πρωί πρωί. :D

Στους υπόλοιπους δεν λέω :pfff:























Καλημέρα σαααααααααααααααας!!!! Πάω για ύπνο :worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στους υπόλοιπους δεν λέω :pfff:

Αυτοί που το πήγαν σερί σε ποια κατηγορία πανε;:P

Καλό ύπνο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαληνύχτα fandagation!:D

Εγώ περιμένω να πάει 8 να πάω σχολή, την καλημέρα μου και από μένα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να ξημερώσει για να πάω Αθήνα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλημέρα:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρα και καλή βδομάδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα καλη ευδομάδα:clapup: κορίτσια θα ξετρελαθήτε το μαλί έγινε απίστευτο λέμε:clapup::clapup:

Εσείς πώς πάτε;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ το μακραίνω το μαλλί :P
αχ νυστάζω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
εγώ το μακραίνω το μαλλί :P
αχ νυστάζω :/:

Κοιμήσου- νυστάζεις-τα μάτια σου πέυτουν τώρα πέυτεις κοιμάσε:P


κ εγώ αντε να συνηθίσω το πρωινό ξύπνημα:P

Καλημέρα Μάνια μου τι έκανες το μαλλί σου?

Το μπός ρε μου εκανε δώρο περιποίηση κεφαλιού γενικά, έτσι έκατσα σε ένα κομοτήριο και πήρα μόνο τις περιποιησεις μαλιού:P

Καστανό με ξανθά φλασάκια κόψιμο σαν καρέ φένετε και πίσω λές και έχω βάλει εξτέσιον είναι:P είναι πανέμορφα, θα ανεβάσω φώτο να με δείτε, όλα δωρεαν, ξέρεις τι απόλαυση είναι να σου λένε στην απάντηση τι ωφήλω; τίποτα όλα κερασμένα απο το αφεντικό σου;:clapup::clapup::clapup:

Εσύ πώς απο δώ κυρία μου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε Μάνια πολύ με έχεις μπερδέψει με αυτό το αφεντικό σου :P
Τη μία κινδυνεύεις να σε απολύσει και την άλλη σου κάνει δώρα περιποιήσεις μαλλιών?
Είναι σάικο ο τύπος? :P


Μεγιές το μαλλί!!!!!!!!


Το κακερλάκι θα σου πω εγω!!! άνοιξε η σεζόν κι είναι πάλι μαζί μας :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ρε Μάνια πολύ με έχεις μπερδέψει με αυτό το αφεντικό σου :P
Τη μία κινδυνεύεις να σε απολύσει και την άλλη σου κάνει δώρα περιποιήσεις μαλλιών?
Είναι σάικο ο τύπος? :P


Μεγιές το μαλλί!!!!!!!!


Το κακερλάκι θα σου πω εγω!!! άνοιξε η σεζόν κι είναι πάλι μαζί μας :clapup:

Οχι δεν είναι σάικο μπερδεμένος είναι, νόμιζε ότι αν μου κάνει καψώνια σαν τους αλβανούς εργάτες θα είμουν καλύτερη και πώς δεν θα έπερνα θάρος ή θα χαζολογούσα, όταν είδε όμως ότι είχε αντίθετο αποτέλεσαμα τώτε άλλαξε γραμμη και όλα πάνε τέλεια, πάντως ένα πράγμα με έκανε να νοιώσω κάπως, όταν τελειώσα το κομωτήριο πήγα σε μια δουλειά που ρήχναν μπετά και ήταν εκεί εκείνος, άνέβηκα στον πεννηνταμετρο γερανό με καλάθι, τότε ειπε ο ένας να με αφήσουν πάνω για να τρομάξω και τους είπε να μην κάνουν κάτι γιατί είμαι τσαούσα και μπορεί να σκαρφαλώσω και τώτε αν πέσω τι θα κάνει χωρίς εμένα;:clapup::clapup:

Μαγαπάει καταβάθως το ξέρω, όλα έχουν αλλάξει και μου αρέσει, είχες δίκιο, όλα άλλαξαν πρώς το καλύτερο:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Είναι σάικο ο τύπος? :P


Το κακερλάκι θα σου πω εγω!!! άνοιξε η σεζόν κι είναι πάλι μαζί μας :clapup:
Πες το ψέμματα!!

:kissing::hug:

Οχι δεν είναι σάικο μπερδεμένος είναι, νόμιζε ότι αν μου κάνει καψώνια σαν τους αλβανούς εργάτες θα είμουν καλύτερη και πώς δεν θα έπερνα θάρος ή θα χαζολογούσα, όταν είδε όμως ότι είχε αντίθετο αποτέλεσαμα τώτε άλλαξε γραμμη και όλα πάνε τέλεια, πάντως ένα πράγμα με έκανε να νοιώσω κάπως, όταν τελειώσα το κομωτήριο πήγα σε μια δουλειά που ρήχναν μπετά και ήταν εκεί εκείνος, άνέβηκα στον πεννηνταμετρο γερανό με καλάθι, τότε ειπε ο ένας να με αφήσουν πάνω για να τρομάξω και τους είπε να μην κάνουν κάτι γιατί είμαι τσαούσα και μπορεί να σκαρφαλώσω και τώτε αν πέσω τι θα κάνει χωρίς εμένα;:clapup::clapup:

Μαγαπάει καταβάθως το ξέρω, όλα έχουν αλλάξει και μου αρέσει, είχες δίκιο, όλα άλλαξαν πρώς το καλύτερο:clapup::clapup::clapup:
,

χαίρομαι ειλικρινά Μανια μου που όλα κατέληξαν καλά με το αφεντικό σου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρες!!! :D:D:D


Μάνια με γειά το μαλλί!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πες το ψέμματα!!

:kissing::hug:


χαίρομαι ειλικρινά Μανια μου που όλα κατέληξαν καλά με το αφεντικό σου:clapup:

Εσύ πώς είναι αρχες στη δουλειά κυρία μου:clapup:

Καλημέρες!!! :D:D:D


Μάνια με γειά το μαλλί!!!!! :clapup::clapup::clapup:
Καλημέρα γλυκό μου φυστικάκι
Θα ανεβάσω φωτο, ήταν να το κάνω τώρα αλλα είχα ξεχάσει αναμένη την φωτογραφική και ψώφησε η μπαταρία:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top