B1 Γαλλικών : Προφορικά

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.
Καλη επιτυχια! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrto5

Νεοφερμένος

Η Myrto5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!
μπορει καποιος να μου γραψει ενα κειμενο για το πρωτο μερος των προφορικων,την παρουσιαση του εαυτου σου και της οικογενειας σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!
μπορει καποιος να μου γραψει ενα κειμενο για το πρωτο μερος των προφορικων,την παρουσιαση του εαυτου σου και της οικογενειας σου?
Γεία σου! Στα γαλλικά εννοείς; δίνεις b1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrto5

Νεοφερμένος

Η Myrto5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ναι !! δινω φετος Β1 και θελω ενα καλο κειμενακι με την παρουσιαση του ευατου μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
θες να σου το γράψω και να το ανεβάσω αυριο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrto5

Νεοφερμένος

Η Myrto5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ναι!! αμα μπορεις ;)
σε ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Λοιπόν Μυρτώ σου παραθέτω έναν απλό μονόλογο στον οποίο εσύ βέβαια μπορείς να ρίξεις όση σάλτσα ακομη θές! :P
Bonjour! Je m'appelle Amalia Douka et j'habite a Karditsa! J'ai 15 ans et je vais a la première classe du lycée! Mon père est avocat et ma mère est professeur. J'ai encore trois soeurs. Quand j'ai du temps libre j'aime écouter de la musique et lire de livres!
Τώρα πέρα από αυτά τα βασικα θα μπορούσες να πεις ποιο métier θα σου άρεσε να ακολουθήσεις στο μέλλον κάποιο χόμπυ και ότι σου έρθει εκείνη την ώρα! Έπειτα αφού παρουσιαστεις θα σε ρωτήσει κάτι ας πούμε μπορεί να σου ζητήσει να περιγράψεις την γειτονιά που μένεις, να της πεις την γνώμη σου για την παραδοσιακή μουσική και χίλια δυο ακόμη!
Αν θές κάτι άλλο πες μου! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top