[19/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι γράψατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 1 14.3%
  • Καλά

    Ψήφοι: 3 42.9%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 1 14.3%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 2 28.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί μετά το τέλος της αυριανής εξέτασης.

Καλή επιτυχία! :D
---------------------------------------

Τα θέματα.

Ευχαριστούμε το μέλος mathitisp για την βοήθειά του στην εύρεση των θεμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα άνοιξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Να ευχηθω καλη επιτυχια σε οσους εδιναν σημερα γιατι εγω ειμαι υποψηφιος απο την ομαδα β' και δεν εδινα σημερα,
πως σας φανηκαν τα θεματα???
πιστευω οτι μετα την προσφατη οικολογικη καταστροφη, ενα τετοιο θεμα ήταν αναμενομενο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η Β1 ηταν πιο σαφης απο τη δικια μας...

Και το θεμα της εκθεσης ηταν λιγο πιο τσιμπημενο,αλλα μπορουσε να γραψει καποιος την αποψη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πιστεύω από δική μου άποψη τα φετινά θέματα είναι αρκετά εύκολα της Νεοελληνικής γλωσσάς ,Επαλ-Ενιαίο,-Εσπερινό... Επίπεδο δυσκολίας 0. Εγώ συνήθως κάποιο θέμα το τελειώνω σε 3 ώρες, σήμερα χρειάστηκα μόνο 1:40min οπότε καταλαβαίνετε... Όλοι μας θα μπορούσαμε να πιάσουμε βάση και δίχως διάβασμα:whistle::whistle::whistle: ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ρε παιδιά η β2 ζητούσε τρόπο και μέσα πειθούς. Είδα κάτι λύσεις και λένε επίκληση στη λογική με διάφορα επιχειρήματα και τεκμήρια βαριέμαι τώρα να τα γράψω. Εγώ έβαλα επίκληση στο συναίσθημα γιατί αν δείτε είχε αρκετό συναίσθημα μέσα (μεταφορές παρομοιώσεις, έντονα συναισθηματικά φορτισμένες λέξεις). Λέτε να μου το πάρουν σωστό ? Αμαρτία να χάσω 1 μονάδα από τέτοια βλακεία καθώς έπιασα και την έκθεση και την περίληψη και την ανάπτυξη σε μεγάλο βαθμό. Γενικά πάντως τα θέματα σήμερα ήταν βατά και για παιδιά που κάνουν φροντιστήριο και ήταν διαβασμένα αλλά και για τους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
με μεγαλη μου λυπη..μαλλον..ναι...(δεν ειμαι ειδικος-προσωπικη αποψη λεω)...αλλα μακριιι...να το παρουν για σωστοοο...καλη επιτυχιαααααα..!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
μικε1993 τι ειδικότητα έχεις επιλέξει:whistle:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
οικονομίας και διοίκησης είμαι. λέω να δώσω για αστυνομία πρώτο στόχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top