Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,839 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,176 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 320 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Διακοπές ρεύματος

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,128 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 17:01, 25-06-11:

Μου κόβεται το ρεύμα.

Εσάς;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Joaquín

Φοιτητής

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,382 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 17:03, 25-06-11:

Χθες 7-8:30 μ.μ είχα μια διακοπή.
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 17:03, 25-06-11:

Ναι καθε μεσημερι μεσα στην ζεστη και εναγκαζομαι να κανω τις σημειωσεις μου ανεμηστηρα!!!
1
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,274 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 17:05, 25-06-11:

εδω κοπηκε και χθες και σημερα -.-
Παράθεση

Bl@ck sw@n (Χρύσα)

Πτυχιούχος

H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Bl@ck sw@n ~You will shine.~ έγραψε: στις 17:06, 25-06-11:

Εμείς χθες 8.30 με 10 και κάτι.....
Είχαμε και γενέθλια στο σπίτι και τα κάναμε με φακό και φαναράκι!
1
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 17:06, 25-06-11:

Eδώ καθόλου.
Παράθεση

Εχέμυθη

Φοιτητής

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 17:07, 25-06-11:

Προχθες και τωρα κοπηκε το ρευμα...off topic μολις εγραψα 100 μηνηματα!!!!
2
Παράθεση

nenoularock (Ελένη)

Φοιτητής

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H nenoularock έγραψε: στις 17:08, 25-06-11:

εμας μας κοπηκε απο το πρωι μεχρι το μεσημερι στις 2....κοιτα παρακατω για να ξερεις:

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=84075&catid=3

και συνεχιζουν ακαθεκτοι!
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,128 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 17:14, 25-06-11:

αν θέλει η ΓΕΝΟΠ να κάνει αγώνα ας κλείσει το ρεύμα στη Βουλή και στα υπουργεία
2
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 17:18, 25-06-11:

και εμας μασ κοπηκε(αγιος στεφανος) αλλα ρ παιδια 2.30 ωρες
ελεος...

Υ.Γ. οχι τπτ αλλο αλλα καθε φορα κοβεται μολις ξυπναω και δεν εχω τι να κανω....
1
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 17:23, 25-06-11:

συμπαράσταση στον δίκαιο αγώνα της γενοπ δεη.. κόβω το ρεύμα και μόνος μου για χάρη τους!
1
Παράθεση

Yannis92

Φοιτητής

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Λάρισας (Καρδίτσα) . Έχει γράψει 320 μηνύματα.

O Yannis92 Tick tock! time flies... έγραψε: στις 17:25, 25-06-11:

Μα με το ετσι θελω κλεινουν ρευματα...Μια μικρη επιχειρηση που δεν εχει να βαλει γενητρια τι θα κανει? Που ακουστηκαν αυτα τα πραγματα....
1
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 17:31, 25-06-11:

χαραμοφάηδες..

1
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 17:34, 25-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Yannis92
Μα με το ετσι θελω κλεινουν ρευματα...Μια μικρη επιχειρηση που δεν εχει να βαλει γενητρια τι θα κανει? Που ακουστηκαν αυτα τα πραγματα....
εχεις απολυτο δικιο κυριως για τα περιπτερα τ εχω ακουσει αυτο που εχουν παγωτα κτλπ...

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
συμπαράσταση στον δίκαιο αγώνα της γενοπ δεη.. κόβω το ρεύμα και μόνος μου για χάρη τους!
ωραιο βιντεακι
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

O fockos έγραψε: στις 17:35, 25-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Yannis92
Δεν το κόβουν στους μαγαζάτορες και στις καφετεριες. Το κόβουν στα σπίτια του κοσμου
1
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,839 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 18:13, 25-06-11:

όχι, τίποτα, έτσι γιατί είμαστε μάγκες εμείς εδώ
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 18:18, 25-06-11:

Σ'εμάς ευτυχώς κόπηκε μόνο για 2 ώρες....
Παράθεση

natasoula... (Νατάσα)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΑΕΙ/Ξάνθη) . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

H natasoula... έγραψε: στις 18:18, 25-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Δεν το κόβουν στους μαγαζάτορες και στις καφετεριες. Το κόβουν στα σπίτια του κοσμου
Μπορεί να γίνει αυτός ο διαχωρισμός?Θέλω να πω,για παράδειγμα όταν το κόβουν σε μια περιοχή που έχει και μαγαζιά και σπίτια,μπορούν να το κόψουν μόνο στα σπίτια κι όχι στα μαγαζιά?
Παράθεση

Bl@ck sw@n (Χρύσα)

Πτυχιούχος

H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Bl@ck sw@n ~You will shine.~ έγραψε: στις 18:21, 25-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από natasoula...
Μπορεί να γίνει αυτός ο διαχωρισμός?Θέλω να πω,για παράδειγμα όταν το κόβουν σε μια περιοχή που έχει και μαγαζιά και σπίτια,μπορούν να το κόψουν μόνο στα σπίτια κι όχι στα μαγαζιά?
Μπα νομίζω πως όχι!Εξαρτάται με τις γραμμές που περνάνε από την περιοχή!Χθες εμείς δεν είχαμε ρεύμα και ακριβώς απέναντι είχαν ανάψει όλα τα φώτα!
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε: στις 15:15, 26-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bl@ck sw@n
Μπα νομίζω πως όχι!Εξαρτάται με τις γραμμές που περνάνε από την περιοχή!Χθες εμείς δεν είχαμε ρεύμα και ακριβώς απέναντι είχαν ανάψει όλα τα φώτα!
ακριβως ειναι αναλογα το πως παει το ρευμα δλδ την διοδο(δεν το ξερω ακριβως με τεχνικους ορους)

πχ κοντα στα νοσοκομεια και στα σπιτια που ειναι προς αυτη την διοδο δεν κοβεται ποτε το ρευμα...
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια