Έρωτας & Οικογένεια

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο από σένα πάντως, and you can thank your nick for that.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εμενα η μητερα μου με επιανε παντα οταν ελεγα καποιο ψεμα...οποτε το΄κοψα απο αρκετα μικρη το "αθλημα"
τωρα πια λεω μονο σε ειδικες περιπτωσεις οπως για παραδειγμα...
Ειχα αρρωστησει φετος στη 3ημερη...ειχα πυρετο, δεν τους το ειπα για να μην ανησυχησουν (ειμαι μοναχοπαιδι οποτε καταλαβαινετε τι γινεται)
ε τους ελεγα ψεματα οτι ειμαι καλα.... xD

αφηστε που ειμαι και λιγο στοκος...και αν πω καποιο ψεμα μετα δε θυμαμαι τι ψεμα εχω πει και τα κανω σαλατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Γενικά δεν έχω μυστικά από τους γονείς μου... ξέρουν τα περισσότερα για μένα (εντάξει κπ πράγματα, κάποιες λεπτομέρειες δλδ τις κρατάω για μένα!!!! Λογικό το βρίσκω...)
Τώρα για ψέματα... εεε εντάξει έχω πει μερικά, τπτ σπουδαίο βέβαια, ψεματάκια... Απλά για την πρώτη μου "σχέση" δεν το ήξεραν... και αναγκαστικά τους έλεγα ψέματα:redface:
Η αλήθεια είναι ότι πριν 2 χρόνια περίπου τους είπα τι συνέβαινε.......
Τώρα όμως όλα οκ:D και μ' αρέσει πολύ αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δε συνηθίζω να λέω ψέματα στους γονείς μου..γενικά επιζητώ την αλήθεια στη ζωή μου!Άσε που αν διακινδύνευα να πω ψέματα στον πατέρα μου θα το καταλάβαινε με μία και μόνο ματιά!!Σκέτο λαγωνικό είναι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Παιδια ειστε για το αναμορφωτηριο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδια ειστε για το αναμορφωτηριο :/
:lol: σοβαρά;;;; εεε τι να κάνουμε έπεσες σε καλά παιδιά!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν έχω κάτι να κρύψω βασικά για να πω ψέματα. Ούτε κρυφές σκέψεις, ούτε world domination plans και γενικά τίποτα τέτοιο αφόρητα φαντασμαγορικό. Για την ακρίβεια έχω world domination plans αλλά δεν είναι private, απλά δεν έχει τύχει να μιλήσω ποτέ με κανέναν γι' αυτά.

Όλα όπως φαίνονται είναι, όπως είμαι έξω είμαι και μέσα nothing special there.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Οσο ημουν στην εφηβεια ειχα πει 2 φορες χοντρο ψεμα,οτι και καλα ειμαι βολτα με τις κολλητες μου,ενω ημουν με γκομενο αγνωστου ταυτοτητος...

φυσικα την ψιλιαστηκανε τη δουλεια,δεν γεννηθηκαν χθες:P

ενιγεουει,μετα απο μερες δεν κρατιομουν και τους τα ελεγα''θυμαστε που ελεγα οτι ειχα βγει με τις ταδε; ε δεν βγηκα με αυτες αλλα με αγορι :P''
Χαχαχ, καλά οι γονείς σου μετά δεν σου τις έβρεξαν:P? Πέρα από την πλάκα όμως, εγώ αν μάθαινα ότι η αδερφή μου βγαίνει ραντεβού με αγόρια σ'αυτήν την ηλικία, και κρυφά κιόλας:hmm:, πίστεψέ με θα της είχα ρίξει τέτοιο βρωμόξυλο και θα της είχα μαυρίσει τον ποπό της τόσο πολύ, που θα της έφευγε αμέσως η όρεξη! Όσο για τον γκόμενο που αναφέρεις, στην καλύτερη περίπτωση, αν ήταν τυχερός και ζουσε, θα του χρειαζόταν πλαστικός χειρουργος, σε άλλη περίπτωση θα του χρειαζόταν άλλος επαγγελματίας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
πω πω....με τοση ειλικρινια σε ενα τοπικ που εχδει τιτλο "Ψεματακια, Ψέματα, Ψεματάρες" νιωβθω λιγο καπως που εγω λεω ψεματα:redface:.... βασικα εγω εχω μαστερ στο ψεμα...το εχω εμφυτο...μου βγαινουν αυθορμητα και ειναι πολυυυ πετυχημενα...πολλες φορες λεω οτι ειμαι εδω κοντα και μπορει να ειμαι και σε αλλη πολη :whistle: (είχα πάει κομοτηνη σε μια φιλη μου την πρωτη εμρα στη σχολη της και υποτιθεται πως ημουν σχολειο!!) αλλά ακόμα δεν με έχουν πιάσει ποτέ...βασικά μου έχουν εμπιστοσύνη και δεν με υποπτεύονται..οσο για τα ψέματα όσον αφορα το με ποιον θα βγω είναι τα μόνα που δεν λεω (όχι συχνα τουλάχιστον)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Χαχαχ, καλά οι γονείς σου μετά δεν σου τις έβρεξαν:P? Πέρα από την πλάκα όμως, εγώ αν μάθαινα ότι η αδερφή μου βγαίνει ραντεβού με αγόρια σ'αυτήν την ηλικία, και κρυφά κιόλας:hmm:, πίστεψέ με θα της είχα ρίξει τέτοιο βρωμόξυλο και θα της είχα μαυρίσει τον ποπό της τόσο πολύ, που θα της έφευγε αμέσως η όρεξη! Όσο για τον γκόμενο που αναφέρεις, στην καλύτερη περίπτωση, αν ήταν τυχερός και ζουσε, θα του χρειαζόταν πλαστικός χειρουργος, σε άλλη περίπτωση θα του χρειαζόταν άλλος επαγγελματίας....
Αραξε ταλιμπαν.Ο καθενας οτι γουσταρει κανει δεν θα σου ζητησει την γνωμη η αδερφη σου για κανενα λογο.Και προσεχε γιατι τετοια νταηλικια συχνα καταληγουν μπουμεραν τουτεστιν μπορεις να βγεις και δαρμενος αν ο γκομενος εχει παρεες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Δεν είχα σκοπό να γράψω κάτι σ'αυτό το thread,αλλά μου 'ρθε φλασιά και θυμήθηκα μια γαμάτη φάση απ'τις 15 Ιούνη,που 'χα κατέβει στην απεργία και πέτυχα την μάνα μου στους Αγανακτισμένους και έπρεπε να βρω τρόπο να εξηγήσω γιατί είχα καλυμμένο πρόσωπο και κρατούσα καδρόνι :P Της είπα ότι το ξύλο ήταν σημαία που μου σκίστηκε σε πέσιμο και είχα καλύψει το κεφάλι μου για να μην με τραβήξει κανείς απ'τη μοϊκάνα :D Και μετά ενώ όλα ήταν ήσυχα άρχισα να φωνάζω μόνος μου "πέφτουν δακρυγόνα,καλέ!" για να βρω δικαιολογία να ξεφύγω και άρχισα να τρέχω σαν μαλάκας :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χαχαχ, καλά οι γονείς σου μετά δεν σου τις έβρεξαν:P? Πέρα από την πλάκα όμως, εγώ αν μάθαινα ότι η αδερφή μου βγαίνει ραντεβού με αγόρια σ'αυτήν την ηλικία, και κρυφά κιόλας:hmm:, πίστεψέ με θα της είχα ρίξει τέτοιο βρωμόξυλο και θα της είχα μαυρίσει τον ποπό της τόσο πολύ, που θα της έφευγε αμέσως η όρεξη! Όσο για τον γκόμενο που αναφέρεις, στην καλύτερη περίπτωση, αν ήταν τυχερός και ζουσε, θα του χρειαζόταν πλαστικός χειρουργος, σε άλλη περίπτωση θα του χρειαζόταν άλλος επαγγελματίας....

Καλέ γιατί; :confused:
Ούτε έγκλημα να έκανε το παιδί. Ο.ο

~

Κάπου στο γυμνάσιο μπορεί να έλεγα κανένα ψεματάκι για το που θα πάω. Να έλεγα κάπου εδώ γύρω και να βρισκόμουν κάτι χιλιόμετρα μακριά. Για πρόσωπα δεν είχα πρόβλημα να πω ψέματα..δεν είχα και τίποτα ιδιαίτερο κιόλας.:P Απλά από μικρή που ήμουν είχαμε μια πολύ καλή σχέση με τους δικούς μου σε τέτοια θέματα.
Απλά ναι, παίζει ρόλο και η ηλικία...Πάντα έχεις την αγωνία για το πως θα το πάρουν.. σαν να είσαι ο πρώτος άνθρωπος που κάνει κάτι τέτοιο. Είναι cute μωρέ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Αραξε ταλιμπαν.Ο καθενας οτι γουσταρει κανει δεν θα σου ζητησει την γνωμη η αδερφη σου για κανενα λογο.Και προσεχε γιατι τετοια νταηλικια συχνα καταληγουν μπουμεραν τουτεστιν μπορεις να βγεις και δαρμενος αν ο γκομενος εχει παρεες.
Κοίτα, εγώ δεν είμαι ούτε υπερ του ξύλου ουτε υπερ της γενικότερης βιας. Για άλλες περιπτώσεις δεν θα με πείραζε, αν όμως αυτα τα θέματα αφορούν άτομο της οικογένειάς μου, που παρεμπιπτόντως είναι και σε μικρή ηλικία, τότε και θα βιαιοπραγήσω για την προστατέψω και άλλα χειρότερα κι ας έχω συνέπειες από τις παρέες όπως λες. Μπορεί να είναι λάθος, αλλά το προτιμώ από το να μένω αδιάφορος και να μην δίνω δεκάρα, όπως κανουν σήμερα οι περισσότεροι στην ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Κι αν...λέω αν...χάσεις τον έλεγχο και τη χτυπήσεις τόσο άσχημα που κινδυνέψει...Θα εξακολουθείς να έχεις την ίδια άποψη; Λέω εγώ τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Για άλλες περιπτώσεις δεν θα με πείραζε, αν όμως αυτα τα θέματα αφορούν άτομο της οικογένειάς μου, που παρεμπιπτόντως είναι και σε μικρή ηλικία, τότε και θα βιαιοπραγήσω για την προστατέψω και άλλα χειρότερα κι ας έχω συνέπειες από τις παρέες όπως λες
Να την προστατεψεις απο τι?Εφηβικη σχεση ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Δεν την καταλαβαίνω την λογική σου Θύμιο όπως και πολλών "μπαμπάδων". Είναι κακό να ερωτευτούμε ή μήπως να ψάχνουμε ποια κοπέλα να ερωτευτούμε που δεν έχει αδέρφια για να μην φάμε ξύλο; Έλεος δηλαδή. Μην πουλάτε τσαμπουκά στον έρωτα. Μην στερείτε από την ζωή το χρώμα της. Αν η κάθε κοπέλα "σωματοφυλακείται" από τον μπαμπάκα της ή τον αδερφό της ή τα 11 αδέρφια της Αρετής...ζήτω που καήκαμε. Είμαστε νέοι άνθρωποι και ο έρωτας αποτελεί ένα ζωντανό στοιχείο της ζωής μας, όσο και αν κάποιοι τα σύνδρομά τους θέλουν να τα περάσουν μέσω αυτής της διαδικασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Καταρχας πριν πω οτιδηποτε πρεπει να ξεκαθαρισω πως αν ηταν πιο χαλαροι,θα ημουν και εγω πιο ειλικρινης μαζι τους.Αφου λοιπον δεν ειναι,ναι λεω ψεματα,καθως ξερω πως αν γνωριζαν την αληθεια θα γεμιζα απλως επιπροσθετους, ανοητους, περιορισμους...
Ειμαι 18 λοιπον,γουσταρω να πινω αλκοολ και μερικες φορες να κανω κανα τσιγαρο.Η παρεα μου φυσικα δεν αποτελειται μονο απο κοριτσια,αλλα και απο αγορια.Καιρος να το αποδεχτουν.Και στην τελικη και "γκομενο"να εχω δεν τους πεφτει λογος.Για να αποφυγω συγκρουσεις"πινω χυμο,δεν καπνιζω,ειμαι συνεχεια με τις φιλες μου.οι οποιες ειναι φυσικα ολες τους νορμαλ μπλα μπλα μπλα.."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Να την προστατεψεις απο τι?Εφηβικη σχεση ειναι.
Να την προστατέψω από το να γίνει και να τη θεωρει ο κόσμος "τσουλάκι" και απο το να τη θεωρεί ο καθε μα*α*ας ως μια γκόμενα που πρέπει να ρίξει και απο το να γίνει όπως πολλα ηλίθια κοριτσάκια στην ηλικία της που βλέπω καθε μέρα έξω να ντύνονται λες και πανε σε στριπτιτζάδικο. Ε λογικά πρέπει να σταματήσω γιατί απ'οτι βλέπω δεν είναι της "μοδας" πλεον να νοιάζεσαι για την αδερφή σου ή για την κόρη σου, για το που παει ή με ποιον βγαίνει. Δεν ξέρω σε σένα ή σε καποιον άλλον μπορεί να αρέσει η ιδέα η αδερφή σου να βγαίνει με γκόμενους απο τα 13 ή 14, να λεει ψεματα κι εσύ και οι γονείς να αδιαφορείτε. Εμένα, αφου δεν μ'αρεσει αυτό, παει να πει ότι είμαι ταλιμπαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Να την προστατέψω από το να γίνει και να τη θεωρει ο κόσμος "τσουλάκι" και απο το να τη θεωρεί ο καθε μα*α*ας ως μια γκόμενα που πρέπει να ρίξει και απο το να γίνει όπως πολλα ηλίθια κοριτσάκια στην ηλικία της που βλέπω καθε μέρα έξω να ντύνονται λες και πανε σε στριπτιτζάδικο. Ε λογικά πρέπει να σταματήσω γιατί απ'οτι βλέπω δεν είναι της "μοδας" πλεον να νοιάζεσαι για την αδερφή σου ή για την κόρη σου, για το που παει ή με ποιον βγαίνει. Δεν ξέρω σε σένα ή σε καποιον άλλον μπορεί να αρέσει η ιδέα η αδερφή σου να βγαίνει με γκόμενους απο τα 13 ή 14, να λεει ψεματα κι εσύ και οι γονείς να αδιαφορείτε. Εμένα, αφου δεν μ'αρεσει αυτό, παει να πει ότι είμαι ταλιμπαν....

Το ότι θα κάνει μια σχέση, ακόμα και στα 13 ή 14, δεν σημαίνει ότι γίνεται αυτομάτως τσουλάκι.
Αν ερωτευτεί κάποιον γιατί να μην έχει τη δυνατότητα να περνάει χρόνο μαζί του και να τη κάνει το οικογενειακό της περιβάλλον να πιστεύει ότι αυτό που κάνει είναι το υπέρτατο κακό και δεν επιτρέπονται τέτοια πράγματα για την ηλικία της;

Αυτό μάλιστα, θα τη κάνει να κρύβει πράγματα και θέματα της προσωπικής της ζωής γιατί θα φοβάται τι θα πείτε και πως θα το κρίνετε. Και όταν πραγματικά θα χρειάζεται βοήθεια για ένα θέμα της δεν θα μπορεί να απεθυνθεί σε εσάς. Στην οικογένεια δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Να την προστατέψω από το να γίνει και να τη θεωρει ο κόσμος "τσουλάκι" και απο το να τη θεωρεί ο καθε μα*α*ας ως μια γκόμενα που πρέπει να ρίξει και απο το να γίνει όπως πολλα ηλίθια κοριτσάκια στην ηλικία της που βλέπω καθε μέρα έξω να ντύνονται λες και πανε σε στριπτιτζάδικο. Ε λογικά πρέπει να σταματήσω γιατί απ'οτι βλέπω δεν είναι της "μοδας" πλεον να νοιάζεσαι για την αδερφή σου ή για την κόρη σου, για το που παει ή με ποιον βγαίνει. Δεν ξέρω σε σένα ή σε καποιον άλλον μπορεί να αρέσει η ιδέα η αδερφή σου να βγαίνει με γκόμενους απο τα 13 ή 14, να λεει ψεματα κι εσύ και οι γονείς να αδιαφορείτε. Εμένα, αφου δεν μ'αρεσει αυτό, παει να πει ότι είμαι ταλιμπαν....
Να νοιάζεσαι, εννοείται ότι πρέπει να την προστατέψεις από όλα αυτά που λες για να μην φτάσει στο σημείο που λες!!! άλλο αυτό όμως... το να κάνει μια σχέση, μια απλή σχέση δεν συνεπάγεται αυτά που φοβάσαι ότι θα γίνει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top