Μικρό πέος

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μόλις γνωρίσατε τον σούπερ γκόμενο, αστείος, ματσό, χιούμορ κτλ. Φτάνει μετα απο λίγες μέρες η ώρα που θα κάνετε sex! Όταν λοιπόν ο παίδαρος πετάει τα ρούχα του θυμάστε την ιστορία του.... κοντορεβιθούλη! Το μικρό πιστολίνο είναι για γέλια και για κλάμματα! Ο τυροσούζας έχει εγκατασταθεί στην περιοχή και για να το κάνω πιό δύσκολο, κατα την διάρκεια του σεξ νιώθετε τόσο ηδονή απο το "μιρμιγκάκι" του όσο και απο όταν απλώνετε τα ρούχα η τηγανίζοντας ! Ο τύπος όμως πέρα άπο αυτό είναι γαμω τα παιδιά και ότι είναι ότι έχεται ονειρευτεί, πως λέμε ο πρίγκηπας του παραμυθιού ένα πράγμα. Τι κάνετε ?

[edit by emufear: ʼλλαξα τον τίτλο σε κάτι σαφέστερο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τελείως γαριδάκι βρε παιδί μου? Διακρίνεται με μεγενθυτικό φακό? Τόσο χάλια? Επειδή το σεξ το θεωρώ παρα πολύ σημαντικό σε μία σχέση, νομίζω ότι αργά ή γρήγορα θα ξενέρωνα και θα την έκανα με ελαφρά..... Όσο καλό παιδί και αν είναι, αν δεν σε ικανοποιεί σεξουαλικά, σύντομα θα ψάχνεις για τον αντικαταστάτη του. Οπότε, φεύγεις από νωρίς για να γλιτώσεις μελλοντικές στεναχώριες και για να μην αναγκαστείς να φερθείς άτιμα, σε έναν τόσο καλό και αξιόλογο άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Βρε άτιμο! Αυτή είναι η κλασσική συζήτηση με τα αγόρια της παρέας μου! :blink:
Λοιπόν, επειδή ξέρω ότι όταν ερωτεύομαι δεν βλέπω μπροστά μου, μάλλον στην άρχη δεν θα έδινα σημασία και θα ήμουν στην κσμάρα μου και ευτυχισμένη! Αλλά καθώς θα πέρναγε ο καιρός, θα ξεθώριαζε ο έρωτας και θα άνοιγα τα μάτια μου, μάλλον θα έπαιρνα την δύσκολη απόφαση να χωρίσω... Γιατί καλά όλα τα άλλα, αλλά και το σεξ είναι βασικό κομμάτι μιας σχέσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Ο τύπος όμως πέρα άπο αυτό είναι γαμω τα παιδιά και ότι είναι ότι έχεται ονειρευτεί, πως λέμε ο πρίγκηπας του παραμυθιού ένα πράγμα. Τι κάνετε ?
Μη ξεχνάμε ότι μιλάει για το ''άτομο'' το οποίο πάντα ψάχναμε... δε νομίζω να χώριζα παρα αυτό το πρόβλημα... μα ρε παιδί μου πρέπει να είσαι πολύ άτυχος για να σου συμβεί τέτοια περίπτωση:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν είναι ρε συ Πέτρο να τα έχει όλα αυτά δεν θα έχει ένα κουσούρι? :D Κανένας δεν είναι τέλειος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με φαντάζομαι να σκέφτομαι...Μα είναι τέλειος...αλλά γαριδάκι;ΓΑΡΙΔΑΚΙ; :blink: Πόσο άτυχη είμαι :'( Ε...θα έκανα λίγη προσπάθεια μήπως σώσουμε αλλιώς την κατάσταση και τον οργασμό...Αν δεν σώζονταν θα κουνούσα το μαντήλι και θα έλεγα...Bye Bye Mr Perfect....γιατί και το σεξ μετράει και πολύ σε μια σχέση 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έγώ δε έχω τέτοι πρόβλημα :) ίσα ισα :D(αυτό που λένε για τους ψηλόυς δεν ισχύει :bleh:)
Αν όμως γινόταν κάτι τέτοιο δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα γιατί δεν μπορώ να λέω ψέμματα πόσο μάλλον να υποκρίνομαι.Πω αν δεν το ένιωθα τί να έκανα?? :hmm:


Οπότε τί συμπέρασμα βγάζουμε???δεν αφήνω αυτόν που έχω για να μην έχω τέτοια προβλήματα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
στην χειρότερη περίπτωση ο τύπος πάει σε χειρουργο και προσθέτει μερικούς πόντους (από ότι διάβασα μέχρι 4,5 πόντους γίνετε)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
με πληρη ηλικρεινια μια και το χω κανει: χωριζω για να τον σωσω απο το κερατο που θα του φορεσω αργοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
με πληρη ηλικρεινια μια και το χω κανει: χωριζω για να τον σωσω απο το κερατο που θα του φορεσω αργοτερα

Τώρα πέρα απο την πλάκα κι εγώ αυτό θα έκανα,γιατί πιστεύω πως για να απατήσει κάποιος τον σύντροφο του πάει να πει πως δεν τον γεμίζε σε κάτι, οπότε απο το να πληγωθει απο την απιστία καλύτερα να χωρίσουμε πριν γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Με τίποτα δεν θα χώριζα. Για μένα το σεξ ειναι μεν σημαντικό αλλά όχι τόσο ώστε να χωρίσω για αυτό. ʼλλωστε όπως είπε ο Κωστάκης υπάρχουν πλέον και χειρουργικές μεθόδοι που σώζουν την κατάσταση. Τέλος, δεδομένου οτι οι περισσότερες γυναίκες είναι περισσότερο κλειτοριδικές παρά κολπικές, το ζευγάρι μπορει να βρει πολλους τρόπους να ικανοποιούνται και οι 2.
Πάντως το ερώτημα θα μπορούσε να αντιστραφεί ώστε να απαντήσουν και οι άντρες:
Αν τύχαινε να βρείτε μια γυναίκα που να έχει όλα όσα ονειρεύεστε αλλά στο σεξ διαπιστώνετε οτι είναι τόσο "φαρδια" που δεν καταλαβαίνετε τίποτα τι κάνετε? Σπάνια περίπτωση μεν (νομίζω...) αλλά υπαρκτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γκουχ γκουχ....
σόρρυ αλλά.... μου έχει συμβεί και την έχω κάνει διακριτικά....
(μιλάμε όμως για πραγματικό τοσοδούλη ε? ανύπαρκτος....αναρωτήθκα αν κυκλοφορεί μαζί με τρόμπα ποδιού :P.... κρίμα :()

Καλές και οι άλλες τεχνικές - πρακτικές που λεεί η Mihelle αλλά και η διείσδυση... είναι σημαντική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εεεεεε!!! Μου αλλάξανε το τίτλο!  :mad: Μπορείτε να το κάνετε μικρό τσουρέκι αντί για μικρό πέος, η καλύτερα μπορεις να το κάνεις το παδί σφηρίκτρα! σαν site ιατρικής ακούγετε τώρα :(. Απαντάω στην michelle για την φαρδια! Και πάλι μια γυναίκα έχει πολούς τρόπους για να ικανοποιηθεί και ανεξάρτητα με το πόσο "φαρδία" είναι με τον κατάλληλο τρόπο μπορει να καταλάβει αρκετά πράγματα (κυρίως σε κάποιες στάσεις) Αν υποθέσουμε όμως ότι η κοπέλα έιναι η κόρη του "Πίτσου" στο κρεβάτι και γενικά δεν λέει μία απο άποψη σεξ, τότε ναι και εγώ θα την έκανα. όπως είπε και η gillie είναι καλύτερο να την κάνεις απο πρίν παρά να μην μπορεί να περνάει κάτω απο καμία πόρτα μετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
'Οταν λέμε "μικρό" πόσο εννοούμε για να έχουμε καλό ερώτημα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
'Οταν λέμε "μικρό" πόσο εννοούμε για να έχουμε καλό ερώτημα; :P

Χμμμμ μιας και παίζεις μουσική θα στο πω με όργανα. Η φλογέρα είναι πολύ μικρή σε σχέση με το τρομπόνι σωστά? Εμείς μιλάμε για σφυρίκτρα! :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χμμμμ μιας και παίζεις μουσική θα στο πω με όργανα. Η φλογέρα είναι πολύ μικρή σε σχέση με το τρομπόνι σωστά? Εμείς μιλάμε για σφυρίκτρα! :jumpy: :jumpy:

Υπάρχει τόσο μικρό όργανο εν Ελλάδι; Μόνο κάτι κινέζους έχω δει. :P (no offense to any babydicks in here) :hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χμμμμ μιας και παίζεις μουσική θα στο πω με όργανα. Η φλογέρα είναι πολύ μικρή σε σχέση με το τρομπόνι σωστά? Εμείς μιλάμε για σφυρίκτρα! :jumpy: :jumpy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ΟΚ.Δεν είμαι δλδ η μόνη που της έχει τύχει κι έφυγε απο τη σχέση.Και ενώ η διείσδυση δεν είναι ο μόνος τρόπος να ικανοποιηθείς το παιδί δυστυχώς υστερούσε και στα υπόλοιπα.Εν κατακλείδι δεν ήταν μόνο θέμα μεγέθους απλά δεν μου άρεσε το σεξ μαζί του.Είναι και θέμα χημείας,κάποια άλλη μπορεί να την ικανοποιούσε.Βέβαια δεν συγκέντρωνε και τα υπόλοιπα χαραχτηριστικά του "τέλειου" αλλά ακόμη κι έτσι να ήταν πάλι θα είχαμε την ίδια κατάληξη.Ακούγεται ψυχρό είναι όμως όπως τα είπε η gillie,το σεξ δεν είναι το παν σε μια σχέση είναι όμως μια σημαντική πλευρά της,καλύτερα έτσι παρά να απιστήσεις αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χμμμμ μιας και παίζεις μουσική θα στο πω με όργανα. Η φλογέρα είναι πολύ μικρή σε σχέση με το τρομπόνι σωστά? Εμείς μιλάμε για σφυρίκτρα! :jumpy: :jumpy:
:rofl: :rofl: :rofl: :worship: :worship: :worship: I love your sense of humour...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χμμμμ μιας και παίζεις μουσική θα στο πω με όργανα. Η φλογέρα είναι πολύ μικρή σε σχέση με το τρομπόνι σωστά? Εμείς μιλάμε για σφυρίκτρα! :jumpy: :jumpy:

Καλά, δεν παίζεσαι! :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top