Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
τρελο respect :worship:
για τα κουμπακια σου

χαλαρα τον κιτρινομουρη θα εκανα γιατι δεν ενακατευομαι στα ξενα κρεβατια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βασικά τίποτα από τις επιλογές που έχεις βάλει :P
Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι....
Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω....

Σίγουρα το να την "δώσω" στον αδερφό μου θα ήταν από τις τελευταίες επιλογές μου, και θα το έκανα μόνο αν από την κουβέντα ανακάλυπτα ότι έχω κάνει λάθος εκτίμηση για την κολλητή μου και πρόκειται για ένα τσουλ*κι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν έχω αδερφό... έχω αδερφή και πίστεψέ με δεν υπάρχει περίπτωση να το έκανε ποτέ! ή τουλάχιστον δεν θα μου το έλεγε και γενικά θα προτιμούσε να το μάθει η αδερφή μου παρά εγω... :kill: :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Βασικά τίποτα από τις επιλογές που έχεις βάλει  :P
Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι....
Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω....

Σίγουρα το να την "δώσω" στον αδερφό μου θα ήταν από τις τελευταίες επιλογές μου, και θα το έκανα μόνο αν από την κουβέντα ανακάλυπτα ότι έχω κάνει λάθος εκτίμηση για την κολλητή μου και πρόκειται για ένα τσουλ*κι  :redface:

Κοίτα και πάλι το poll σε κάλυψα τώρα? :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Κοίτα και πάλι το poll σε κάλυψα τώρα?  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


:rofl:
πλέον ψήφησα και γω! :P
σωστή κίνηση! ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ξέχασες το "Δέν το λέω στον αδερφό μου αλλά πάω και λέω στην κολλητή απο το τηλέφωνο οτι τα ξέρασα όλα. Μετά βάζω μια πολυθρόνα εξω απο το δωμάτιο/σπίτι του αδερφού μου και φτιάχνω ποπ κόρν".

Μάλλον θα το συζητούσα (βλέπε επιλογή 1) πρώτα αλλά είναι πολύ χλωμή η περίπτωση να καταφέρει να με αποτρέψει απο το να το ξεράσω. Θα έδινα την ευκαιρία πάντως να το πεί η ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Ξέχασες το "Δέν το λέω στον αδερφό μου αλλά πάω και λέω στην κολλητή απο το τηλέφωνο οτι τα ξέρασα όλα. Μετά βάζω μια πολυθρόνα εξω απο το δωμάτιο/σπίτι του αδερφού μου και φτιάχνω ποπ κόρν".

Μάλλον θα το συζητούσα (βλέπε επιλογή 1) πρώτα αλλά είναι πολύ χλωμή η περίπτωση να καταφέρει να με αποτρέψει απο το να το ξεράσω. Θα έδινα την ευκαιρία πάντως να το πεί η ίδια.

ʼκου τι είπε ο άνθρωπος! Δεν φτάνει που ξεκινάει τον 3ο παγκόσμιο θέλει να το απολαύσει κιόλας με ποπ κόρν. Ιδανικός ακούγεσε για να ανακοινώσεις άσχημα νέα σε κάποιον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Συζητάω πρώτα...εννοείται και μετά βλέποντας και κάνοντας!Κάτι τέτοιες στιγμές χαίρομαι που ο αδερφούλης μου είναι μικρότερος και έχει και κοπελιά 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
ʼκου τι είπε ο άνθρωπος! Δεν φτάνει που ξεκινάει τον 3ο παγκόσμιο θέλει να το απολαύσει κιόλας με ποπ κόρν.
Όχι δέν εννοούσα οτι θα έκανα αυτο οταν είπα "Θα έδινα την ευκαιρία πάντως να το πεί η ίδια. " :P
Απλά θεώρησα οτι έλειπε σαν η κλασσική τελευταία χιουμοριστική επιλογή του poll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Ακόμα και ο αδερφός μου να είχε κάνει την λαδιά δεν θα τον κάλυπτα. Δεν θα το έλεγα η ίδια, αλλά θα έκανα μια συζήτηση και θα τους πίεζα να το ομολογήσουν στον άλλον. Το καλύτερο θα ήταν να μην το μάθαινα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ανακριβια νο1) Δεν εχω αδερφο
Ανακρινια νο2) Δεν εχω κολιτη...

Παντος θα το ελεγα στον αδερφο μου και απο εκει και περα μπορω να ειμαι φιλος και με τους δυο και να τα βρουν μεταξυ τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κain

Νεοφερμένος

Ο Κain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Θα το ελεγα στον αδερφο μου.
Απο την στιγμη που εχω αριστες σχεσεις και με τους δυο, απο εκει και υστερα ειναι θεμα ιεραρχιας...
Και στο φιναλε εκανες την μαμακια στον αδερφο μου, κανεις και ακομα και ερχεσαι και μου το λες!
Οχι οτι ειμαι ο ρουφιανος, αλλα στο φιναλε στον αδερφο μου τα φορεσες, οχι στον γειτονα!
Γιατι;
Για παρηγορια;
Η για να το βγαλεις απο μεσα σου.Αν ειναι γι αυτο καλλιτερα να πηγαινες στον παππα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Θα έδινα χρονικό όριο να το πει η ίδια στον αδερφό μου και αν ξεπερνούσε αυτό το όριο θα το έλεγα εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Επειδή δεν έχω αδελφο, αλλάζω λίγο τις καταστάσεις και βάζω τον κολλητό μου να έχει απατήσει την αδελφή μου. Πειράζει?
Σαφώς και θα το συζήταγα πρώτα μαζί του, αλλά θα έπεφτε και χοντρό μπινελίκι κατά τη διάρκεια της συζήτησης. Θα του έλεγα ότι δεν θα πω τίποτα αν από εδώ και στο εξής γίνει υπόδειγμα συντρόφου, διαφορετικά τον Αρτέμη Μάτσα τον θυμάσαι? Ε, αυτό ακριβώς θα γινόμουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ θα το έλεγα στην αδερφή μου.
Αφού τον έβριαζα,την αδερφή μου έπρεπε να κερατώσει?? και μόνο που το σκέφτηκα νευρίασα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Εγώ θα το έλεγα στην αδερφή μου.
Αφού τον έβριαζα,την αδερφή μου έπρεπε να κερατώσει?? και μόνο που το σκέφτηκα νευρίασα :mad:

Αφού με την αδερφή σου τα έχει ποιόν θα κερατώσει τον περιπτερά? Καλά μην πας να τον πλακώσεις απο τα νευρα σου τώρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αν μιλάμε για κολλητό/ή, και όχι για απλό/ή φίλο/η, σαφώς και θα το συζητούσα πρώτα. Δεν παίζουνε μ'αυτά.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι αν κεράτωναν την αδερφή μου θα με πείραζε περισσότερο από ότι αν κεράτωναν τον αδερφό μου :blink: για κάτσε, δεν είναι λογικό αυτό... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster :
Αν μιλάμε για κολλητό/ή, και όχι για απλό/ή φίλο/η, σαφώς και θα το συζητούσα πρώτα. Δεν παίζουνε μ'αυτά.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι αν κεράτωναν την αδερφή μου θα με πείραζε περισσότερο από ότι αν κεράτωναν τον αδερφό μου :blink: για κάτσε, δεν είναι λογικό αυτό... :hmm:

Τώρα που το λες, κι εμένα! ʼραγε γιατί συμβαίνει αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Τώρα που το λες, κι εμένα! ʼραγε γιατί συμβαίνει αυτό?

Λογικότατο είναι! Πάντα υπάρχει μια μεγαλύτερη ευαισθησία όσο αφορά τις κοπέλες απο τα αγόρια. Όχι μόνο στο θέμα κέρατο αλλα σε όλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top