Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,167 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,333 μηνύματα σε 79,243 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 220 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Throwayacc19

Νεοφερμένος

Ο Throwayacc19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Throwayacc19 έγραψε: στις 15:28, 05-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ναντια15
Καλησπερα
Ερωτηση: την αιτηση διαγραφης πρεπει να τη κανουμε αυτοπροσωπως στη σχολη?

Μπορείς να το κάνεις έτσι ή μέσω υπεύθυνης δήλωσης στα κεπ (με γνήσιο υπογραφής) και να τα στειλεις μετά με courier.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Αλκης Κ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O Αλκης Κ. έγραψε: στις 10:59, 06-12-19:

Καλημέρα
Πηρα μετεγγραφή για την δεύτερη επιλογή μου αλλά δεν επιθυμώ να πάω.Πρεπει να κινήσω κάποια διαδικασία προκειμένου να μην διαγράφω από το τωρινό τμήμα που βρίσκομαι η απλά το αφήνω έτσι.
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,256 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 15:17, 06-12-19:

Αρχική Δημοσίευση από Αλκης Κ.
Καλημέρα
Πηρα μετεγγραφή για την δεύτερη επιλογή μου αλλά δεν επιθυμώ να πάω.Πρεπει να κινήσω κάποια διαδικασία προκειμένου να μην διαγράφω από το τωρινό τμήμα που βρίσκομαι η απλά το αφήνω έτσι.

Δεν κάνεις απολύτως τίποτα και παραμένεις στο Τμήμα εισαγωγής σου.
Παράθεση

lamprosmak

Νεοφερμένος

Ο lamprosmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O lamprosmak έγραψε: στις 00:44, Σήμερα:

Παιδιά καλησπέρα πήρα την μετεγγραφή. Ξέρει κανείς αν η γενική συνέλευση τμήματος είναι απλά τυπική διαδικασία ή μπορούν να μου στερήσουν την μετεγγραφή ;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα