Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Επιστρέψατε ε;Έπρεπε να αρχίσω να φωνάζω πρώτα:beating:
(να θυμηθώ να ζητήσω και σμάιλ με ντουντούκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το βου, το βου!
Εγω τωρα ξυπνησα, γ@μω τις ωρες μου, παλι θα καταληξω να κοιμηθω στις 3 το μεσημερι, για να ξυπνησω στις 9, και να κοιμηθω στις 8, και ΟΥΦΦΦ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το βου, το βου!
Εγω τωρα ξυπνησα, γ@μω τις ωρες μου, παλι θα καταληξω να κοιμηθω στις 3 το μεσημερι, για να ξυπνησω στις 9, και να κοιμηθω στις 8, και ΟΥΦΦΦ!

Καλά μην νομίζεις πως οι περισσότεροι κάνουμε κάτι διαφορετικό(δλδ κάτι νορμαλ να κοιμόμαστε νύχτα και να ξυπνάμε μέρα:P)
Πάλι καλά που τα λεμε εδώ μέσα:)
Όταν ήμουν στην εφηβεία που δεν είχα ίντερνετ και η κοινωνική μου ζωή σταμάταγε στις 12.00 αλλά ο ύπνος με έπαιρνε στις 04.00 την έβγαζα με dvd ή στην χειρότερη τηλεόραση(εχω δει τηλεμάρκετινγκ εγώ που δεν το φαντάζεσαι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
(εχω δει τηλεμάρκετινγκ εγώ που δεν το φαντάζεσαι:P)

ΧΑΧΑΧαχαχχαχΧΧΑΧΧΧαχΑχΑΧΑ!!!
Μόνο για όσους είναι ξύπνιοι τώρα και ποστάρουν στο στέκι, στην εξευτελιστική τιμή των 599,89Ε!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Α στο σχολειο το ειχα ηρεμισει καπως, κοιμομουν στις 2-που σαφως ηταν επανασταση για την ηλικια :p- αλλα ηταν ψιλονορμαλ.. Τωρα οι πρωινοβραδινοι υπνιο δεν παλευονται..Ειμαι και αισχρη υπναρου, το 9-10ωρακι μου το θελω.. :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψηφιστε το καλυτερο τελεμαρκετιγνκ!
Εγω ψηφιζω για εκεινον τον φουσκωτο καναπε για τους καλεσμενους, που στο τελος τον βαζουν αναμεσα σε δυο μπουλντοζες που σπρωχνουν :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
All da money ο καναπές!!! απο κρεβάτι, πολυθρόνα, μέχρι και στρώμα θαλάσσης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HitMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βίκτωρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω αυτό που δείχνει τώρα στον ant1 με κάτι σαλιγκάρια στα ισπανικά!!! lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οταν βαζει και τις φωκιες πανω, γινεται υπερπαραγωγη κανονικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ωωωωχ... βλέπω να αρχίζουν τπτ γιαγιάδες να αφήνουν τις μπριζόλες και τα φρούτα και να αρχίζουν να απλώνουν σαλιγκάρια απο το βουνό πάνω στα μάγουλά τους για να σφήξουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Xα,χα,χα, αυτό με τον καναπέ απο τόσο παλιά δεν υπήρχε.
Εγώ έβλεπα ένα που μαζευόντουσαν όλοι σε ένα στούντιο για να αποδείξουν πως το τάδε τηγάνι είναι αντικολλητικό και μαγειρεύαν ό,τι μπορείτε να φανταστείτε(μην με ρωτήσετε πως το λέγανε έχουν περάσει και καμμιά 12αρια χρόνια).
Παιζόταν επίσης πολύ κι ό,τι είχε σχέση με όργανα παθητικής γυμναστικής.Τι πιο ευχαριστο στις 4 το πρωί να βλέπεις τύπους ξαπλωμένους να πίνουν κοκτεηλ ενώ δονούνται απο το μηχάνημα;
Απορώ πως δεν έπαθα ψυχολογικά, αφού όταν ξεκιναγε ο Παπαδάκης κόντευα να κλάψω απο την συγκίνηση.
Το μέντιουμ με τα κόκκινα κοτσιδάκια,Χριστίνα ή κάπως έτσι το λέγανε,το θυμάται κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω οχι! :// Απ'την εποχη του (ωχ πειτε το ονομα, κολλησα!)..αυτου που φοραει λαμε κι εχει το ντυσιμο Φλωρινιωτη, του αστρολογου??..ελα σε -εα νομιζω τελειωνει! Γκρ!
Τελος παντων, απο την εποχη αυτου αρχισα να βλεπω μεντιουμ..Πεταει κατι κορυφαιες ατακες στα φανταστικα τηλεφωνηματα, αν το πετυχετε μην και αλλαξετε καναλι! Τη χριστινα αυτη ουτε τη θυμαμαι..
Τηγανια, μηχανες παγωτου, μηχανες κρεπας, και διαφορα οργανα γυμναστικης παντως ειναι all time classic! Θυμαμαι και μια βουρτσα-πιστολακι που ισιωνε γρηγορα το μαλλι και μαλλον ηταν και το πρωτο πραγμα που μπηκα ποτε σε σκεψεις να παρω απο τελεμαρκετινγκ :p Θυμαστε κι εκεινο το θεικο κοκαλακι-τυπου, που εβαζες μεσα το μαλλι και το εκανε κατι τυπου "μπανανα" χτενισμα??? (Και γιατι σταματησε να ειναι της μοδος η "μπανανα" επισης? :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μεγάλη συγκίνηση!!! Βάλτε ΝΕΤ αυτή τη στιγμή!!!

Come with me για να την βρείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ναι το κοκκαλάκι το θυμάμαι, δεν ήταν πολύ γαμ*το;
Καλύτερα που φύγαν απο την μόδα οι μπανάνες, η ξαδέρφη μου ήθελε να μου κάνει τα μαλλιά μου έτσι και παιδευόταν με τις ώρες και μου τα τράβαγε λες και ήμουν κούκλα.Τι πόνο είχα περάσει:(Και τώρα που το θυμήθηκα να την βγάλω απο την λίστα δώρων για φέτος:mad:

edit Founes τι πέτυχες ρε άτομο;Μόνο που δεν είναι η ταινία που νομίζεις,πρέπει να είναι το "Όταν οι ρόδες χορεύουν" αλλα Its ok.
80s να ναι κι ό,τι να ναι.
Εδώ έχει και τραγουδάκι η Παναγοπούλου σε στυλ "Απο την μια ο έρωτας απο την άλλη ο αδερφός"
Χε,χε άντε και επειδή ήμασταν καλά παιδιά αύριο θα μας βάλουν το "Βασικά καλησπέρα σας"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τελειο ηταν, αν και φαινοταν στο πλαι οτι εχει εφε το μαλλι :p (εβγαινε και σε κοκκινο κι ηταν ιου, αλλα ο,τι επρεπε με τη μοδα της εποχης :p)
Εκανε μια θεια μου μπανανα, και τη θαυμαζα πολυ :X
Τι εχει στη νετ; Δε βρισκω το τηλεκοντρολ και βαριεμαι να παω ως εκει να την ανοιξω :X Πειτε ωρε το ονομα του μεντιουμ! Ζαχαρεας μου ερχεται :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τι εχει στη νετ; Δε βρισκω το τηλεκοντρολ και βαριεμαι να παω ως εκει να την ανοιξω :X Πειτε ωρε το ονομα του μεντιουμ! Ζαχαρεας μου ερχεται :S

Δεν τον ξέρω μωρέ:(:(:(
Στην ΝΕΤ έχει αυτό που γράφω παραπάνω, πρέπει να είναι αυτό γιατί δεν έχω tvguide να σου πω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Α, δεν ειδα το εντιτ. Γαρδελης φορεβα!!
Πα' να ψαξω στο νετι για τον αστρολογο, θα σκασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
:mad:

edit Founes τι πέτυχες ρε άτομο;Μόνο που δεν είναι η ταινία που νομίζεις,πρέπει να είναι το "Όταν οι ρόδες χορεύουν" αλλα Its ok.
80s να ναι κι ό,τι να ναι.
Εδώ έχει και τραγουδάκι η Παναγοπούλου σε στυλ "Απο την μια ο έρωτας απο την άλλη ο αδερφός"
Χε,χε άντε και επειδή ήμασταν καλά παιδιά αύριο θα μας βάλουν το "Βασικά καλησπέρα σας"

Έχεις δίκιο!!! Δεν εχει να κάνει ομως... ΚΟΛΑΣΗ η ΝΕΤ σήμερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θέλω να πετύχω μια ταινία την οποία δεν μπορώ να βρω ούτε στο ίντερνετ ούτε πουθενά.Το "The κόπανοι" με Κωνσταντίνου,Λεζέ,Βούρο,Πετρόχειλο κλπ τι απίστευτη ταινία:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ!!! είναι αυτή που δούλευαν ως κοράκια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top