Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Καλημέρα σας :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αντικαθιστώ τον μπόρατ!!! :D

Λυπάμε που θα το πώ αλλα ο μποράτ είναι αναντικατάστατος, (στον αντρικό πληθυσμό) στον γυναικείο έχω πολλά μωρά, είσαστε όλες τόσο μωρά που δεν μπορώ να ξεχωρήσω καμια σας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λυπάμε που θα το πώ αλλα ο μποράτ είναι αναντικατάστατος, (στον αντρικό πληθυσμό) στον γυναικείο έχω πολλά μωρά, είσαστε όλες τόσο μωρά που δεν μπορώ να ξεχωρήσω καμια σας;)

Αααααχχχχχ.... που είσαι μπόρατ, ν' ακούσεις να γελάσει το χειλάκι σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αααααχχχχχ.... που είσαι μπόρατ, ν' ακούσεις να γελάσει το χειλάκι σου! :P

αστον σε νησί, έχω κάτι περίεργο σαν χαρακτήρας, τα συνεσθήματα μου δεν τα δείχνω έυκολα σε αυτούς που αγαπώ, μηλάω σοβαρά τώρα, εδώ π.χ. με ακούς πώς με ακούς με τον άντρα, στο σπίτι δεν μηλάω, ούτε τον πενέυω μπροστά του, δεν ξέρω νοιώθω πώς πέρνει κάποιος θάρος και με θεωρεί δική του, ενώ αν δεν το δείχνεις τόσο, έχει και την αίσθηση πώς πολεμάει για σένα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
αστον σε νησί, έχω κάτι περίεργο σαν χαρακτήρας, τα συνεσθήματα μου δεν τα δείχνω έυκολα σε αυτούς που αγαπώ, μηλάω σοβαρά τώρα, εδώ π.χ. με ακούς πώς με ακούς με τον άντρα, στο σπίτι δεν μηλάω, ούτε τον πενέυω μπροστά του, δεν ξέρω νοιώθω πώς πέρνει κάποιος θάρος και με θεωρεί δική του, ενώ αν δεν το δείχνεις τόσο, έχει και την αίσθηση πώς πολεμάει για σένα;)

Σ' αυτό δεν έχεις και πολύ άδικο! .... Δεν σου αρέσει όμως εσένα όταν ο άλλος σου δείχνει την αγάπη του; Άρα γιατί να μην τη δείχνεις κι εσύ, να κάνεις και τον άλλο χαρούμενο;;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σ' αυτό δεν έχεις και πολύ άδικο! .... Δεν σου αρέσει όμως εσένα όταν ο άλλος σου δείχνει την αγάπη του; Άρα γιατί να μην τη δείχνεις κι εσύ, να κάνεις και τον άλλο χαρούμενο;;; ;)

Το δίχνεις με άλλο τρόπο, δεν είναι απαρέτητο να τον πενέυεις κάθε λίγο και λιγάκι, εξάλου οι άντρες λένε πώς σαγαπάνε κιόταν καταλάβουν πώς σε έχουν κοιτάνε αλλου, ενώ οι γυναίκες κολάνε όταν ξέρουν πώς την αγαπάνε(ασχετα απο μερικές καρακάξες που χαλανε την πιάτσα εκμεταλέυοντας αυτούς που τις αγαπάνε) αλλα γενικά οι άντρες είναι ώρες ώρες κακά πλάσματα, όταν ξέρουν πώς; αγαπιόυντε όσο πάει σταματάνε τον πόλεμο για αυτές;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το δίχνεις με άλλο τρόπο, δεν είναι απαρέτητο να τον πενέυεις κάθε λίγο και λιγάκι, εξάλου οι άντρες λένε πώς σαγαπάνε κιόταν καταλάβουν πώς σε έχουν κοιτάνε αλλου, ενώ οι γυναίκες κολάνε όταν ξέρουν πώς την αγαπάνε(ασχετα απο μερικές καρακάξες που χαλανε την πιάτσα εκμεταλέυοντας αυτούς που τις αγαπάνε) αλλα γενικά οι άντρες είναι ώρες ώρες κακά πλάσματα, όταν ξέρουν πώς; αγαπιόυντε όσο πάει σταματάνε τον πόλεμο για αυτές;)

Νταααξξ.... δεν είπαμε να τους παινεύουμε και συνέχεια, αλλά που και που πρέπει να εκδηλώνουμε και τα συναισθήματά μας γι' αυτούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νταααξξ.... δεν είπαμε να τους παινεύουμε και συνέχεια, αλλά που και που πρέπει να εκδηλώνουμε και τα συναισθήματά μας γι' αυτούς!

Σε μικρές ποσότητες πάντα, γνώμη μου ε; ίσως να το κάνω απο φόβο, ίσως δεν ξέρω και γώ γιατί, αλλα άν νοιώσω πώς είμαι χωράφι κάποιου τρελλένομαι;)

Ανοιξα θέμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σε μικρές ποσότητες πάντα, γνώμη μου ε; ίσως να το κάνω απο φόβο, ίσως δεν ξέρω και γώ γιατί, αλλα άν νοιώσω πώς είμαι χωράφι κάποιου τρελλένομαι;)

Ανοιξα θέμα:P

Το είδα και πάω εκεί τώρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρες!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλησπέρα παίδες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top