[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος τελευτεα αξιολογιση ειναι η τελευτεα φορα που αξιολογισε αυτη καπιον

Εμενα παλι λεει 10/3/06 εδω και πολυυυυυ καιρο, αν και εχω αξιολογησει και με εχουν αξιλογησει απο τοτε..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος τελευτεα αξιολογιση ειναι η τελευτεα φορα που αξιολογισε αυτη καπιον
Ops... Λες έ; :whistle:

Εμενα παλι λεει 10/3/06 εδω και πολυυυυυ καιρο, αν και εχω αξιολογησει και με εχουν αξιλογησει απο τοτε..:worry:
Όντως και εγώ μόλις αξιολόγησα κάποιον αλλά δεν άλλαξε η ημερομηνία, είναι ακόμα στο 10/09/06:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προφανώς έχει bug.
Προφανώς δεν έχω χρόνο να το φτιάξω άμεσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτησούλα!

Συνδέομαι στο στέκι από 3 διαφορετικούς υπολογιστές. Ένας της δουλειάς, ένας του εργαστηρίου μου και ένας του σπιτιού μου. Στο σπίτι και στο εργαστήριο [ο μεν με dial-up πολυτεχνείου ο δε πάνω στο δίκτυο του πολυτεχνείου] κρατάνε τα στοιχεία μου ακόμα και αν έχω να μπω καιρό.

Ο εδώ (στο δίκτυο της δουλειάς) ΔΕΝ με κρατάει. Ή μάλλον με κρατάει όποτε το θυμάται. Χτες πχ δεν είχα πρόβλημα. Την παρασκευή η σήμερα δεν με αναγνώρισε και επίσης αν μείνω idle για πχ μισή ώρα γιατί δουλεύω μετά με έχει ...ξεχάσει [έχει τυχει πχ να γραφω μια απάντηση, να σταματήσω για να κάνω κάτι βιαστικό και αφού συνεχίσω και ολοκληρώσω να μου πετάει την οθόνη "δεν ειστε συνδεδεμένοι, συνδεθείτε ή γραφτείτε"]. Cookies Και τέτοια δεν έχω σβήσει. ΚΑΘΕ φορά πατάω το "αυτοματο Login" αλλα΄δεν ....συγκινείται!!!
Έχετε ιδέα τι μπορεί να παίζει?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για πιο browser μιλαμε;
Μήπως τα cookies σβήνονται μόνα τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
firefox χρησιμοποιώ και στους 3 υπολογιστές!

πως το ελέγχω αν σβήνονται μόνα τους?
και ...μπορεί να σβήνονται ανά ..μισή ώρα πχ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κυρίως όταν κλείνει ο firefox ... πήγαινε tools-option-privacy ... και δες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κυρίως όταν κλείνει ο firefox ... πήγαινε tools-option-privacy ... και δες ...

οχι... keep cookies έχω και μπορώ να δω τα cookies κ του steki.com k steki.gr

και οχι ....δεν συμβαίνει μόνο αν κλείσω το ff. ακόμα και αν το έχω αφήσει ανοιχτό το κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμ, μηπως υπάρχει proxy στο δικτυο της εταιριας που δουλευεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χμ, μηπως υπάρχει proxy στο δικτυο της εταιριας που δουλευεις;

που /πως το βλέπω αυτό???? :redface:

[..μπορεί! ξερω γω? ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
σορι δεν ξερω αν ρωταω στο σωστο σημειο αλλα γιατι παρολο που εχω βαλει υπογραφη δεν εμφανιζεται στα μηνυματα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Πήγαινε στο προφίλ σου, μετά Επεξεργασία Επιλογών και στην καρτέλα Επιλογές προβολής θεμάτων να είναι τσεκαρισμένο το "Προβολή Υπογραφής".

Δες και πες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ναι ειναι τσεκαρισμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Όταν πατάς "απάντηση" και πας κάτω κάτω που λέει "πρόσθετες επιλογές", είναι κι εκεί τσεκαρισμένο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
δεν υπαρχει εκει για να το τσεκαρω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Δεν έχει δηλαδή αυτό;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μήπως απαντάς από τη "Γρήγορη Απάντηση" στο τέλος της σελίδας;
(εκεί η ίδια επιλογή βρίσκεται κάτω από το "κουτί απάντησης" στα δεξιά).
Για να δεις την επιλογή που λέει ο Valder πρέπει να πατήσεις "Απάντηση" κάτω από το τελευταίο ποστ και αριστερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
sasa μάλλον κάτι δεν έχεις κάνει σωστά, γιατί η υπογραφή σου εμφανίζεται άδεια και στον πίνακα ελέγχου mod...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σαν υπογραφή sasa δεν εχεις ορίσει κάτι ...
Πήγαινε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εχω βαλει υπογραφη εγω την βλεπω στον πινακα ελενχου παταω και αποθηκευση αλλα τιποτα!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top