Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,543 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,884 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστική

merenwen9728 (...)

Φοιτητής

H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H merenwen9728 έγραψε: στις 21:59, 21-02-09:

Δεν βρήκα κάποιο αντίστοιχο θέμα,οπότε...Πόσοι είχατε,έχετε ή θα έχετε τώρα κοντά εξεταστική;;;Πως πήγατε/πάτε;Τι θα θέλατε να μοιραστείτε σχετικά;Πως φάνηκε σε όσους δίνουν για πρώτη φορά;;;Περιμένω σχόλια...:niki:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 22:15, 21-02-09:

Εγω δεν ειχα την εχασα λογω καταληψεων.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 22:34, 21-02-09:

Εγώ την έχω διπλή.
Παλεύεται αλλα θέλει ασχολία με τα μαθήματα που θα δώσεις όλο το εξάμηνο (τουλάχιστον παρακολούθηση) αλλιώς δεν παλεύεται (τουλάχιστον στο τμήμα μου)
Παράθεση

trelospektis

Φοιτητής

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O trelospektis έγραψε: στις 23:10, 21-02-09:

Έμεινε 1 μάθημα σε εμένα.

Άρχισαν να βγαίνουν τα αποτελέσματα..

Προς το παρόν είμαστε 1/6 για να δούμε.. Όταν βγουν τα υπόλοιπα αποτελέσματα θα σας ενημερώσω..

Σχολη--> Νομική Θράκης!
Παράθεση

Zed

Φοιτητής

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 23:32, 21-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Εγώ την έχω διπλή.
Παλεύεται αλλα θέλει ασχολία με τα μαθήματα που θα δώσεις όλο το εξάμηνο (τουλάχιστον παρακολούθηση) αλλιώς δεν παλεύεται (τουλάχιστον στο τμήμα μου)
Μια απ'τα ίδια. Από εργαστήρια είμαι κομπλέ, αλλά από θεωρίες, αν δεν πηγαίνεις να παρακολουθείς, δύσκολα τα πράματα...
Παράθεση

traganeus (Θανάσης)

Φοιτητής

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O traganeus έγραψε: στις 23:41, 21-02-09:

Aπο Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης...

Έχουμε τελειώσει εδώ και 10-15 μέρες,

μέχρι στιγμής έχω 3 στα 5 (Φυσική Ι, Μαθηματικά Ι και Σχέδιο)

περιμένω Πληροφορική.

Οικονομία κόπηκα με 2
Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 01:44, 22-02-09:

Στην Φιλοσοφικη Αθηνας η εξεταστικη αρχισε πριν 5-6 μερες!Ελπιζω για 2 στα 5 και τον Σεπτεμβριο αλλα 2
Παράθεση

who

Φοιτητής

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 02:05, 22-02-09:

1/1 εδώ. Την Δευτέρα άρχισε η εξεταστική και παράλληλα είχαμε μάθημα. Μια χαρά. Το μέλλον προβλέπεται δυσοίωνο πάντως
Παράθεση

merenwen9728 (...)

Φοιτητής

H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H merenwen9728 έγραψε: στις 12:06, 22-02-09:

Τι χαρά!Χθες άνοιξα το θέμα και ήδη υπάρχουν τόσες απαντήσεις σήμερα...Απ'ότι φαίνεται θέλουμε να μοιραστούμε τον καημό μας λίγο πολύ όλοι...Εγώ πάλι στο φιλολογικό ξεκίνησα στις 17 και από τα δύο που έχω δώσει μάλλον έχω περάσει μόνο το 1,αλλά έχω δρόμο ακόμη,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 11/03!!!!!!!!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Krou
Εγω δεν ειχα την εχασα λογω καταληψεων.
Αχ,σε νιώθω παραλίγο να τη χάσουμε κι εμείς,αλλά τη γλιτώσαμε...δυστυχώς όμως πήραμε πολύ αργά βιβλίαΚουράγιο...ελπίζω στα επόμενα εξάμηνα να είσαι πιο τυχερή
Αρχική Δημοσίευση από astathmitos
Στην Φιλοσοφικη Αθηνας η εξεταστικη αρχισε πριν 5-6 μερες!Ελπιζω για 2 στα 5 και τον Σεπτεμβριο αλλα 2
Επιτέλους ξανασυναντιόμαστε!Δύο δεν είναι καθόλου άσχημα για αρχή...πότε τελειώνεις;
Παράθεση

koufontinas

Φοιτητής

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O koufontinas έγραψε: στις 12:13, 22-02-09:

Εμενα μου εμεινε μονο η οικονομια για την τριτη, αν ειμαι και λιγο τυχερος εχω περασει τα 3/5.
Παράθεση

astathmitos

Φοιτητής

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 13:27, 22-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από aurora
Επιτέλους ξανασυναντιόμαστε!Δύο δεν είναι καθόλου άσχημα για αρχή...πότε τελειώνεις;
Γεια σου aurora Τελειωνω στις 5/3 με μαθημα αρχαιολογιας...Αν δεν ειχαμε τις καταληψεις θα ειχαμε τελειωσει ρε γμτ.....Τεσπα
Αντε καλη επιτυχια μας και υπομονη!
Παράθεση

andreas157 (Ανδρέας)

Φοιτητής

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O andreas157 έγραψε: στις 15:36, 22-02-09:

HMTY εδώ. τελειώνω πέμπτη...2/8 προς το παρόν και περιμένουμε τα άλλα 6...
Παράθεση

cheery

Φοιτητής

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 01:13, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από who
1/1 εδώ. Την Δευτέρα άρχισε η εξεταστική και παράλληλα είχαμε μάθημα. Μια χαρά. Το μέλλον προβλέπεται δυσοίωνο πάντως
Πως γίνεται αυτό?
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Φοιτητής

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 01:32, 23-02-09:

αρχιζω σημερα.,..

ημμυ ΕΜΠ
Παράθεση

Zed

Φοιτητής

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 01:53, 23-02-09:

Καλή αρχή. Αλλά τόσο αργά?
Παράθεση

beautiful loser (----)

Φοιτητής

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O beautiful loser έγραψε: στις 03:40, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από aurora
Τι χαρά!Χθες άνοιξα το θέμα και ήδη υπάρχουν τόσες απαντήσεις σήμερα...Απ'ότι φαίνεται θέλουμε να μοιραστούμε τον καημό μας λίγο πολύ όλοι...Εγώ πάλι στο φιλολογικό ξεκίνησα στις 17 και από τα δύο που έχω δώσει μάλλον έχω περάσει μόνο το 1,αλλά έχω δρόμο ακόμη,ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 11/03!!!!!!!!
Δεν επρεπε να αποτελει στοχο του ιδανικου καθηγητη να συγκεντρωθει στο να περασει ολα τα μαθηματα aurora ,φιλικα παντα
Παράθεση

who

Φοιτητής

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 08:19, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από aleka
Πως γίνεται αυτό?
Μια χαρά γίνεται
Παράθεση

merenwen9728 (...)

Φοιτητής

H merenwen9728 έγραψε: στις 16:30, 23-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από astathmitos
Γεια σου aurora Τελειωνω στις 5/3 με μαθημα αρχαιολογιας...Αν δεν ειχαμε τις καταληψεις θα ειχαμε τελειωσει ρε γμτ.....Τεσπα
Αντε καλη επιτυχια μας και υπομονη!
Όντως,αλλά τι να κάνουμε τώρα πια είναι αργά να σκεφτόμαστε κάτι τέτοιο...τουλάχιστον δεν τη χάσαμε τελείως...!Καλή συνέχεια λοιπόν!
Αρχική Δημοσίευση από beautiful loser
Δεν επρεπε να αποτελει στοχο του ιδανικου καθηγητη να συγκεντρωθει στο να περασει ολα τα μαθηματα aurora ,φιλικα παντα
1)Επ' ουδενί δεν διεκδικώ τον τίτλο του ιδανικού καθηγητή.Καταρχάς έχουμε καταλήξει ήδη στο ότι δεν υπάρχει και επιπλέον προς το παρόν δεν είμαι σε θέση να διεκδικήσω ούτε καν τον τίτλο του απλού καθηγητή...
2)Από που συμπεραίνεις ότι ο στόχος μου είναι να τα περάσω όλα;Η έκφρασή λύπης προοριζόταν για τη διάρκεια των εξετάσεων...Προσωπικά ο κύριος στόχος μου είναι η ΓΝΩΣΗ,αποτέλεσμα της οποίας συχνά αποτελεί η θετική αξιολόγηση σε αυτές τις περιπτώσεις.
''φιλικά πάντα''
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 16:17, 24-02-09:

Αυτό που είπε ο Eruyomo.
Κι εγώ ασχολούμαι αρκετά με τα μαθήματα σε όλο το εξάμηνο οπότε μέσα στην εξεταστική είμαι χαλαρός όταν οι άλλοι τρέχουν. Χο.
1 μάθημα έδινα και το πέρασα σίγουρα, δίνω και ένα μεταπτυχιακό αύριο (κι άλλο ένα κάποια στιγμή το εγγύς μέλλον, hopefully) που πήρα "οικειοθελώς" μετά απο "παράκληση" (εντολή δηλαδή) του καθηγητή που είναι επιβλέπων της διπλωματικής μου
Παράθεση

Uncle Ernie

Πτυχιούχος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O Uncle Ernie έγραψε: στις 09:47, 25-02-09:

Και που το διάβαζες στα MacDonalds.

Εγώ σήμερα έδωσα και Αγγλικά(lol) και τελειώσα πρακτικά με τα μαθήματα της χειμερινής εξεταστικής. Αναμένουμε πρόγραμμα για την εξέταση των εαρινών μαθημάτων(είμαστε και επί πτυχίω πως να το κάνουμε) και εκεί έχω να δώσω πράγματα που λογικά θα μου μπούνε λίγο.

Αρνί αν γίνει κανά θαύμα και το πάρω το καλοκαίρι κερνάω πιτόγυρα Οβελίξ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Alan , Superhuman , elsa D , alexia888Girl , Dimtop