Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,546 εγγεγραμμένα μέλη και 2,431,955 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 334 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο ευχαριστημένοι είστε από την βιβλιογραφία που χρησιμοποιείτε;

Πόσο ευχαριστημένοι είστε από την βιβλιογραφία που χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
Πάρα πολύ
0
0%
Πολύ
0
0%
αρκετά
2
66,67%
Ελάχιστα
0
0%
Καθόλου
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
1
33,33%

konstantinantia

Νεοφερμένος

H konstantinantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H konstantinantia έγραψε: στις 02:07, 17-02-18:

Έχοντας ανοίξει άλλο θέμα σχετικό με το ποιές μεθόδους διδασκαλίας και βιβλία γραμματικής θεωρείτε επαρκή για ορθότερη διδασκαλία και βλέποντας πως δεν έχει υπάρξει κάποια απάντηση που ενδεχομένως θα βοηθούσε στον προβληματισμό μου, σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θέμα, όπου θα μπορείτε να παραθέσετε τη γνώμη σας καθηγητές και μαθητευόμενοι σχετικά με τη βιβλιογραφία πάνω στην οποία δουλεύετε και κατά πόσο σας έχει βοηθήσει τους μεν καθηγητές στην διευκόλυνση παράδοσης του μαθήματος και τους δε μαθητευομένους στην εκμάθηση της γαλλικής γλώσσας που είναι και το ζητούμενο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    stylianos6000

Βρείτε παρόμοια