Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,330 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,518 μηνύματα σε 75,869 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 328 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο για του χρόνου;

Nosferatu

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Nosferatu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Nosferatu έγραψε: στις 13:55, 04-05-09:

Έκθεση και αοδε. Η φυσικη ειναι εύκολη, το ιδιο και τα μαθηματικα αλλα δε ξερεις τι ασκησεις μπορει να πεσουν...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kost@s_sam (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O kost@s_sam έγραψε: στις 20:08, 04-05-09:

Νομίζω ότι η χημεία κατεύθυνσης θα είναι αρκετά δύσκολη του χρόνου και αυτό γιατί απ'ότι ξέρω η χημεία γενικής φέτος περιέχει βασικές έννοιες για τη Γ λυκείου.Και η οργανική χημεία φέτος είναι αρκετά δύσκολη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina_patmos (κατερινα)

Φοιτητής

H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτμος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Katerina_patmos έγραψε: στις 20:52, 04-05-09:

Mαθηματικά κυρίως και μετα λίγο φυσική...
Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε: στις 21:01, 04-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από kost@s_sam
Νομίζω ότι η χημεία κατεύθυνσης θα είναι αρκετά δύσκολη του χρόνου και αυτό γιατί απ'ότι ξέρω η χημεία γενικής φέτος περιέχει βασικές έννοιες για τη Γ λυκείου.Και η οργανική χημεία φέτος είναι αρκετά δύσκολη.
Οοοοχι.:nono:Ισα-ισα που η χημεια το χρονου ειναι πιο ευκολη απο τη φετινη:iagree:
Παράθεση

SoulReaper

Μαθητής Β' λυκείου

Ο SoulReaper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O SoulReaper έγραψε: στις 21:05, 04-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Crookshanks
Κανένα, το θεωρώ ανούσιο να φοβάμαι ένα μάθημα.
-----------------------------------------
Άλλο το τί θα με δυσκολέψει περισσότερο, μάλλον τα Μαθηματικά.
πολύ σωστό!!
Παράθεση

kost@s_sam (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O kost@s_sam έγραψε: στις 07:46, 06-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από cris@tos
Οοοοχι.:nono:Ισα-ισα που η χημεια το χρονου ειναι πιο ευκολη απο τη φετινη:iagree:
Αλήθεια;Δεν το ήξερα.Ανακουφίστηκα τώρα.Ευχαριστώ!!!:thanks:
Παράθεση

just_rock (Βάσω)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H just_rock έγραψε: στις 12:16, 29-05-09:

παιδια εγω ειμαι η μονη που φοβαμαι την φυσικη???
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 12:22, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από just_rock
παιδια εγω ειμαι η μονη που φοβαμαι την φυσικη???
Tσου. Απλά είναι και ο καθηγητης που έχεις.Τι ρόλο παίζει..όσο για τα θέματα σε εμάς ήταν πανεύκολα..περίεργο για εκείνον..
Εσύ απλά φρόντισε να διαβάσεις αρκετά καλά..για να πας να δώσεις τον καλύτερο σου εαυτό.:no1: Όσο μπορείς..και με το να πιεστείς δεν έχει και νόημα..οπότε μην το προσπαθήσεις..
Παράθεση

just_rock (Βάσω)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H just_rock έγραψε: στις 12:25, 29-05-09:

εχω τεραστιο προβλημα παντως με τισ ερωτησεις θεωριας περισσοτερο στη φυσικη...
Παράθεση

blacksheep (ΓιαννηςΤουφεξης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O blacksheep έγραψε: στις 12:36, 29-05-09:

ολα τα μαθηματα διαβασμα θελουν απο κει και περα
Παράθεση

g!orgos (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O g!orgos έγραψε: στις 12:38, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από cris@tos
Σωστός ο Χρήστος...!! Και εμένα πιστεύω θα με δυσκολέψουν περισσότερο τα μαθηματικά.....!! :xixi:
Παράθεση

Evris7

Απόφοιτος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 13:05, 29-05-09:

Εκθεσηηηη :@ :@: @ :S
Παράθεση

maroulucky (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H maroulucky έγραψε: στις 17:09, 29-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Και εγώ το ίδιο.Μαθηματικά και Φυσική. Ο αιώνιος φόβος μου..

κι εγω!!αν κ μονο στη σκεψη των μαθηματικων τρομοκρατουμαι!!
Παράθεση

imel@!

Μαθητής Β' λυκείου

H imel@! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H imel@! έγραψε: στις 15:16, 07-06-09:

Μαθηματικαααα........
Παράθεση

taratata (Ηρώ)

Φοιτητής

H Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H taratata έγραψε: στις 22:14, 15-06-09:

ΟΛΑ τα φοβάμαι
από που να αρχίσω και που να τελειώσω...

καλά μαθηματικά δεν το συζητώ
φυσική φοβάμαι αν και είναι το μάθημά μου
έκθεση επίσης δεν το συζητώ
βιολογία φοβάμαι γιατί δεν μπορώ την θεωρία...
χημεία λένε είναι εύκολη,αλλά θα δείξει:xixi:
φυσική γενικής λένε ότι είναι εύκολη,αλλά επίσης θα δείξει

αυτα
Παράθεση

myrto12 (αυτονόητο....)

Μαθητής Β' λυκείου

H αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H myrto12 έγραψε: στις 22:40, 15-06-09:

ολα!!!!!!!
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 22:44, 15-06-09:

Πολύ απαισιόδοξους σας βρίσκω -.-'
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

myrto12 (αυτονόητο....)

Μαθητής Β' λυκείου

H αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H myrto12 έγραψε: στις 12:21, 17-06-09:

παντα!
Παράθεση

naty_chem (Νατάσα)

Φοιτητής

H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H naty_chem If you cant be a chemist be an alchemist έγραψε: στις 20:37, 19-06-09:

κοιταχτε ολα τα μα8ηματα εχουν το περι8ωριο λα8ους στο τελος...αλλα προσωπικος μου φοβος ειναι τα μα8ηματικα και η εκ8εση....αν και ειμαι καλη,οπως μ λενε τουλαχιστον,ποτε δεν 3ερεις οταν βλεπεις με φιλολογους.Τα μα8ηματικα ειναι πικρη ιστορια...επειτα βιολογια κατ. φοβαμαι μηπως δεν 8υμαμαι κατι καλα....τωρα φυσικες και χημεια....παλευονται....για ολα ανησυχω αλλα μα8ηματικα κ εκ8εση...αχχχχ
Παράθεση

annmary

Φοιτητής

H annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H annmary έγραψε: στις 10:37, 20-06-09:

παιδια επειδη βλεπω πολυς φοβος για μαθηματικα...χαλαρωστε...οπως ελεγε κ ο καθηγητης μου στο σχολειο αλλα κ αυτος που μου εκανε ιδιαιτερα...θελει δουλεια...απλα οσες περισσοτερες ασκησεις κανεις τοοοοσο μεγαλυτερη εξοικειωση εχεις...δεν ειναι τοοσο δυσκολα..απλα εχει πολλες ασκησεις..προσωπικα θεωρια δεν μαθαινα ιδιαιτερα μες την χρονια, την αφησα για το τελος...ασχολουμουνα κυριως με ασκησεις...και η αποδοση μου ηταν 100 στιν πανελλαδικεσ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια