Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,327 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,472 μηνύματα σε 75,866 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο για του χρόνου;

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε: στις 12:16, 26-04-09:

Υπαρχει αντιστοιχο θεμα για τη θεωρητικη της γ οποτε ειπα να κανω ενα και για μας.
Εγω δεν φοβαμαι καποιο ιδιαιτερα αλλα φανταζομαι πως θα με δυσκολεψουν πιο πολυ τα μαθηματικα αν και μαρεσουν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 13:28, 26-04-09:

Κι εγώ πιστεύω ότι θα δυσκολευτώ κάποιες φορές και στα 6 μαθήματα, αλλά να φοβηθώ κάποιο όχι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

baki (Aντώνης)

Φοιτητής

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O baki έγραψε: στις 13:32, 26-04-09:

Νομίζω πως τα μαθηματικά θα είναι ένας γρίφος.Θα αποτελέσουν βαρόμετρο για τις βάσεις,όπως κάθε χρόνο.
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,845 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 16:30, 26-04-09:

Μαθηματικά και Φυσική.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 18:44, 26-04-09:

Μαθηματικά και Φυσική, από τώρα με πιάνει άγχος!
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:24, 26-04-09:

Και εγώ το ίδιο.Μαθηματικά και Φυσική. Ο αιώνιος φόβος μου..
Παράθεση

vickaki-4 (BIKY)

Φοιτητής

H BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 237 μηνύματα.

H vickaki-4 έγραψε: στις 14:40, 27-04-09:

τα μαθηματικα κατευθυνσης!
Παράθεση

Crookshanks

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 19:11, 27-04-09:

Κανένα, το θεωρώ ανούσιο να φοβάμαι ένα μάθημα.
-----------------------------------------
Άλλο το τί θα με δυσκολέψει περισσότερο, μάλλον τα Μαθηματικά.
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 19:17, 27-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Και εγώ το ίδιο.Μαθηματικά και Φυσική. Ο αιώνιος φόβος μου..
Ακριβώς τα ίδια.

*εμοτικον που πέφτει απο το μπαλκονι*
Παράθεση

lunatic ftw

Αποκλεισμένος χρήστης

H lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H lunatic ftw έγραψε: στις 19:09, 28-04-09:

Λοιπον χημεια ειναι γελοια.
Βιολογια απλα εχει πολυ παπαγαλια.
Φυσικη παλευεται.
Τωρα τα μαθηματικα ειναι ενας γριφος(δυσκολος)
Παράθεση

happy i

Μαθητής Β' λυκείου

H happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 179 μηνύματα.

H happy i έγραψε: στις 23:38, 28-04-09:

Μαθηματικά Κατεύθυνσης! :s
Παράθεση

SoulReaper

Μαθητής Β' λυκείου

Ο SoulReaper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O SoulReaper έγραψε: στις 19:52, 30-04-09:

φοβάμαι περισσότερο τα μαθηματικά κατεύθυνσης. Όχι όμως με την έννοια οτι δεν θα γράψω καλά. Φοβάμαι μήπως κάνω κανα κουφο! πχ:
.
Βέβαια κάτι τέτοια λάθη γίνονται αν έχει κάποιος αγχος.......Όλα μές στη ζωή είναι!
Παράθεση

Eftychialou

Μαθητής Γ' λυκείου

H Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

H Eftychialou έγραψε: στις 23:15, 30-04-09:

Συμφωνώ και εγώ τα πιο δύσκολα είναι τα μαθηματικά κατεύθυνσης και η φυσική αλλά εγώ που ενδιαφέρομε για στρατιωτικές σχολες παίζουν μεγάλο ρόλο η οικονομία,το ΑΟΔΕ,και τα μαθηματικά γενικής που πιστεύω πως είναι πιο εύκολα...
Παράθεση

milanezos92

Δραστήριο Μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 212 μηνύματα.

O milanezos92 έγραψε: στις 13:14, 01-05-09:

κυριως τα μαθηματικα διοτι οσο και αν διαβασεις παντα μπορεις να την πατησεις...η φυσικη παλευαιται(πιστεβω...)
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε: στις 19:05, 01-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από lunatic ftw
Λοιπον χημεια ειναι γελοια.
Βιολογια απλα εχει πολυ παπαγαλια.
Φυσικη παλευεται.
Τωρα τα μαθηματικα ειναι ενας γριφος(δυσκολος)

Λίγα λόγια για τη Χημεία ε.:timoria:

Παράθεση

Whatmarie

Φοιτητής

H Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 160 μηνύματα.

H Whatmarie έγραψε: στις 20:52, 01-05-09:

εγω "φοβάμαι" πιο πολυ μαθηματικα γιατι ολο ασκησεις κανουμε και δεν ξερεις τι μπορει να πεσει....αλλα πιστευω οτι ενα παιδι και να μην το "εχει" αμα διαβασει λιγο παραπανω μπορει να τα καταφέρει...
Παράθεση

imel@!

Μαθητής Β' λυκείου

H imel@! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H imel@! έγραψε: στις 12:43, 02-05-09:

οντως...η δε φυσικη ειναι πραγματι σκιακτικο μαθημα..:iagree:
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 12:33, 04-05-09:

Εγω φοβάμαο ΑΟΔΕ γιατι δεν μπορω με τιποτα να απομνημονευσω θεωρία...Μαθηματικα δεν τα φοβάμαι και τόσο όσο για τη φυσικη έχω τελειωσει περίπου τη μισή ύλη της απο φέτος...Ο Θεος βοηθός του χρόνου...Ε ρε κατακαημένη Ρούμελη τι σου μελε να πάθεις???Πρέπει να ξεσκιστώ στο διάβασμα γιατι θελω και εξωτερικο Princeton....Καλα είμαι....
Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε: στις 13:08, 04-05-09:

Αφου θες να περασεις εξωτερικο γιατι πρεπει να ξεσκιστεις στο διαβασμα?
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 13:43, 04-05-09:

Για να έχει καλό βαθμό στο απολυτήριο... Επίσης πάει δεν πάει έξω θα δώσει πανελλήνιες και μπορεί να θέλει ένα καλό βαθμό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια