Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,643 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,363 μηνύματα σε 78,287 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 546 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικές φοιτητικές απορίες

student91

Φοιτητής

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O student91 έγραψε: στις 14:08, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από themesunik
Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για τη Φιλοσοφική Σχολή και συγκεκριμένα για το τμήμα της Φιλολογίας?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Στις 28 αρχιζουν~!!!θα ειμαστε συμφοιτητες!! εισαι απο μυτιληνη?? ξερεις εναν βασιλη κ.?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

biousra

Φοιτητής

H biousra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H biousra έγραψε: στις 15:51, 23-09-09:

το πα.μακ αρχιζει στισ 28!
Παράθεση

DIMOS FOITHTHS (ΔΗΜΟΣ)

Φοιτητής

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O DIMOS FOITHTHS έγραψε: στις 16:07, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από student91
Στις 28 αρχιζουν~!!!θα ειμαστε συμφοιτητες!! εισαι απο μυτιληνη?? ξερεις εναν βασιλη κ.?
Επιτέλους βρίσκω <Φιλολόγους>. Κι εγώ παιδιά συμφοιτητής σας θα είμαι. Να κανονίσουμε να συναντηθούμε. :no1:
Εμένα, που πήγα και ρώτησα, μου είπαν ότι τα μαθήματα ξεκινούν στις 30.
Παράθεση

student91

Φοιτητής

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O student91 έγραψε: στις 02:35, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από DIMOS FOITHTHS
Επιτέλους βρίσκω <Φιλολόγους>. Κι εγώ παιδιά συμφοιτητής σας θα είμαι. Να κανονίσουμε να συναντηθούμε. :no1:
Φιλολογια Αθηνα εχεις περασει,ετσι?Οποτε θελεις στειλε πμ να κανονισουμε!! 28 αρχιζουν τα μαθηματα το λεει η ιστοσελιδα
http://www.phil.uoa.gr/announcementsProgramm.html
Παράθεση

student91

Φοιτητής

O student91 έγραψε: στις 13:16, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από DIMOS FOITHTHS
τωρα ειδα οτι εισαι απο Θεσσαλονικη..αρα εισαι στο τμημα της Θεσσαλονικης ε? εγω ειμαι Αθηνα..
Παράθεση

DIMOS FOITHTHS (ΔΗΜΟΣ)

Φοιτητής

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O DIMOS FOITHTHS έγραψε: στις 15:37, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από student91
τωρα ειδα οτι εισαι απο Θεσσαλονικη..αρα εισαι στο τμημα της Θεσσαλονικης ε? εγω ειμαι Αθηνα..
Τώρα είδα το πμ. Ναι Θεσσαλονίκη είμαι. Δεν πειράζει... μετράει η καλή σου θέληση!!
-----------------------------------------
Εμάς τα μαθήματα στη σχολή αρχίζουν 6 Οκτωβρίου.
Παράθεση

mourkos (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 232 μηνύματα.

O mourkos έγραψε: στις 15:42, 24-09-09:

όσοι ενδιαφέρονται για πληροφορική απθ πήρα τηλ τη γραμματεία και είπε θα αρχίσουν μετά τις εκλογές, θα βγεί πρόγραμμα στο site
Παράθεση

jo!

Φοιτητής

H jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H jo! έγραψε: στις 12:03, 29-09-09:

εγώ έμαθα ότι το παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης Ιωαννίνων αρχίζει στις 6...κ μου είπαν ότι θα βγεί και αναλυτικό πρόγραμμα στο ιντερνετ!
Παράθεση

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 15:31, 29-09-09:

εμεις στο μεταφραστικο ξεκιναμε 12 οκτωβριου λογω εκλογων
Παράθεση

ΕλένηΚρ (Ελενη)

Φοιτητής

H Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H ΕλένηΚρ έγραψε: στις 15:51, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΕλένηΚρ
Για Αγγλικη Αθηνας ξέρει κανεις?
Αν δεν ειδατε ακομα, ειναι 6 Οκτωβριου...
Παράθεση

kritsinaki (Χριστίνα)

Φοιτητής

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H kritsinaki έγραψε: στις 22:53, 29-09-09:

Εμεις στο Παιδαγωγικο Βολου ξεκινησαμε στις 21 Σεπτεμβρη
Παράθεση

jo!

Φοιτητής

H jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H jo! έγραψε: στις 14:44, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από kritsinaki
Εμεις στο Παιδαγωγικο Βολου ξεκινησαμε στις 21 Σεπτεμβρη
τόοοσο νωρίς?να σε ρωτήσω...τα μαθήματα επιλογής πότε τα δήλωσες?πριν αρχίσουν τα μαθήματα?δήλωσες και αγγλικά ή γαλλικά ή γερμανικα?
Παράθεση

penspinner

Φοιτητής

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O penspinner έγραψε: στις 19:06, 25-05-10:

Σαν μαθητής που σε λίγες μέρες, 3 για την ακρίβεια, τελειώνει τις πανελλαδικές εξετάσεις θα ήθελα να μάθω πότε κλείνουν τα πανεπιστήμια για την εξεταστική γιατί ενδιαφέρομαι να πάω να δω πως είναι οι εγκαταστάσεις, τα μαθήματα (που από ότι μου έχουν πει μπορεί να παρακολουθήσει ο καθένας) και γενικώς η "ζωή" στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,849 μηνύματα.

O Chemwizard &quot;Science, bitch!&quot; έγραψε: στις 19:15, 25-05-10:

Εμείς αν σε ενδιαφερει κλείσαμε ήδη,γραφω 1η Ιούνη.Καθε σχολη εχει το προγραμμα της,δεν ειναι σαν τα σχολεια.Ναι οντως ταμαθηματα ο καθενας τα παρακολουθει αν δε δημιουργει προβλημα.Εχω παει σε σχολες φιλων(στη γαλλικη ημουν το μοναδικο αγορι στο αμφιθεατο σε μια φαση),και συμφοιτητες μου εχουν φερει δικους τους φιλους σε μας.Αν θελεις να δεις εγκαταστασεις ελα Κρητη φιλε.
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:24, 25-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από penspinner
Σαν μαθητής που σε λίγες μέρες, 3 για την ακρίβεια, τελειώνει τις πανελλαδικές εξετάσεις θα ήθελα να μάθω πότε κλείνουν τα πανεπιστήμια για την εξεταστική γιατί ενδιαφέρομαι να πάω να δω πως είναι οι εγκαταστάσεις, τα μαθήματα (που από ότι μου έχουν πει μπορεί να παρακολουθήσει ο καθένας) και γενικώς η "ζωή" στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.
καθε πανεπιστημιο/ΤΕΙ εχει διαφορετικη ημερομηνια που κλεινει για εξεταστικη.
Καλο θα ηταν να κοιταξεις σε ποιο τμημα θες να πας και να ενημερωθεις απο το site του τμηματος για την ημερομηνια!
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,849 μηνύματα.

O Chemwizard &quot;Science, bitch!&quot; έγραψε: στις 19:26, 25-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Rewial
καθε πανεπιστημιο/ΤΕΙ εχει διαφορετικη ημερομηνια που κλεινει για εξεταστικη.
Καλο θα ηταν να κοιταξεις σε ποιο τμημα θες να πας και να ενημερωθεις απο το site του τμηματος για την ημερομηνια!
εσείς πότε κλείνετε αξιαγαπητη συζυγε να περασουμε καμια βόλτα??
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:30, 25-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από gianniskeeper
εσείς πότε κλείνετε αξιαγαπητη συζυγε να περασουμε καμια βόλτα??
εμεις αντρα μου ξεκιναμε εξεταστικη στις 28 ιουνιου και τελειωνουμε 9 ιουλιου
δεν ξερω γιατι το πηγαν τοσο αργα,η αρχικη ημερομηνια εναρξης ηταν 20 ιουνιου.

Παρολο που τα εργαστηρια θα τα δωσουμε την πρωτη ή δευτερη εβδομαδα του Ιουνιου νομιζω φετος το εχουν παρατραβηξει

Να δεις που θα θελουν να δουν το Μουντιαλ και οι καθηγητες

Να περασετε,ειστε παντα ευπροσδεκτοι
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 19:34, 25-05-10:

Ανάλογα με αυτό που σε ενδιαφέρει όπως είπε η Όλγα. Το ότι έχει τελειώσει η εξεταστική δε σημαίνει πως οι διοικητικές υπηρεσίες δε λειτουργούν. Απλώς θα δεις πανεπιστήμια που θυμίζουν νεκροταφεία
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard &quot;Science, bitch!&quot; έγραψε: στις 19:42, 25-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Rewial
εμεις αντρα μου ξεκιναμε εξεταστικη στις 28 ιουνιου και τελειωνουμε 9 ιουλιου
δεν ξερω γιατι το πηγαν τοσο αργα,η αρχικη ημερομηνια εναρξης ηταν 20 ιουνιου.

Παρολο που τα εργαστηρια θα τα δωσουμε την πρωτη ή δευτερη εβδομαδα του Ιουνιου νομιζω φετος το εχουν παρατραβηξει

Να δεις που θα θελουν να δουν το Μουντιαλ και οι καθηγητες

Να περασετε,ειστε παντα ευπροσδεκτοι
ωωω...φετος πρακτικα αδυνατο,αν ανεβουμε του χρονου πανω ειναι δεσμευση
Παράθεση

182 (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O 182 έγραψε: στις 19:53, 25-05-10:

παιδια το ειχα απορια...θελω μολις τελειωσω με το καλο (31 μαη), να περασω απο νομικη με εναν φιλο μου που φοιτα εκει, το εχω αυτο το δικαιωμα ή μπορει να με πεταξει κανενας εξω??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα