Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,671 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,167 μηνύματα σε 78,346 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 380 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,260 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 20:57, 23-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
Ερωτησούλα... Αν λόγω έλλειψης καθηγητή δεν πραγματοποιείται κάποιο μάθημα επιλογής που με ενδιαφέρει, και πραγματοποιείται μόνο ενα συγκεκριμένο αλλά δεν ενδιαφέρομαι για αυτό, μπορώ να πάρω το βιβλίο του μαθήματος που δεν πραγματοποιείται; Η θα μου ζητηθεί να το επιστρέψω μετά απο την στιγμή που δεν γίνονται διαλέξεις και άρα δεν το δίνω στην εξεταστική;
Δεν νομιζω οτι στο ζηταει κανεις πισω... Στα επιλογης η κατασταση ειναι λιγο οτι να'ναι. Παρε οποιο βιβλιο θες,ουτως η αλλως δικαιουσε ενα,εαν τωρα εσυ θες να παρεις για καποιο αλλο επιλογης do it,δικαιωμα σου ειναι . Εαν θες δηλωσε και τα δυο και μπορεις , για να εισαι καλυμμενη . Δινεις εξεταστικη το ενα παρολλο που πηρες βιβλιο για το αλλο .

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Δεν ισχύει για όλα τα τμήματα του ΠΑΔΑ. Πχ στο τμήμα Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας, δεν έχουν ανοίξει ακόμα οι δηλώσεις μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου!
Εδω καλα καλα σε ορισμενα τμηατα δεν εχουν κλεισει οι δηλωσεις του χειμερινου .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 17:22, 25-04-19:

Εγω δεν νομίζω ότι γίνεται. Παιρνεις συγγράμματα για τα μαθήματα που δηλώνεις, εφόσον δεν γίνεται μάθημα και άρα δεν θα το δηλώσεις, πως θα πάρεις το σύγγραμμα; Ακόμα και αν υπάρχει επιλογή στον Εύδοξο, θα στο ζητήσουν πίσω μετά.
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,799 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 17:54, 25-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Εγω δεν νομίζω ότι γίνεται. Παιρνεις συγγράμματα για τα μαθήματα που δηλώνεις, εφόσον δεν γίνεται μάθημα και άρα δεν θα το δηλώσεις, πως θα πάρεις το σύγγραμμα; Ακόμα και αν υπάρχει επιλογή στον Εύδοξο, θα στο ζητήσουν πίσω μετά.

΄Εχει δίκιο η αγαπητή olivi@!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    TonyMontanaEse, Stark21, KatieL