Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,192 εγγεγραμμένα μέλη και 2,485,046 μηνύματα σε 79,293 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 165 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βουλή Εφήβων

angelXristos (Χρήστος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O angelXristos έγραψε: στις 06:36, 13-09-08:

Γειά σας...
ποιος απο θα είναι στην Βουλή των Εφήβων στις 10-13 Οκτωβρίου??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

zidane4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O zidane4ever έγραψε: στις 09:17, 13-09-08:

εχω ενα φιλο που θα παει..αν και δεν πιστευω οτι αξιζε...
Παράθεση

tolisman

Πτυχιούχος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O tolisman έγραψε: στις 10:36, 13-09-08:

αυτός ο θεσμός είναι για τα πανηγύρια.
Παράθεση

savvena

Μαθητής Γ' λυκείου

H savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H savvena έγραψε: στις 10:40, 13-09-08:

Συμφωνω και εγω μαζι σου για αυτο αν και εδωσα εκθεση και προσκληθηκα εδωσα την θεση μου σε καποιον αλλον
Παράθεση

tolisman

Πτυχιούχος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O tolisman έγραψε: στις 10:52, 13-09-08:

καλά έκανες.. εγώ βέβαια στη θέση σου ίσως και να πήγαινα για χαβαλέ.
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 11:43, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από savvena
Συμφωνω και εγω μαζι σου για αυτο αν και εδωσα εκθεση και προσκληθηκα εδωσα την θεση μου σε καποιον αλλον
Μπορείς σε παρακαλώ να ανεβάσεις εδώ κάποιο αποδεικτικό στοιχείο γι' αυτό που λες;

Ο θεσμός είναι όντως γτπ.
Παράθεση

savvena

Μαθητής Γ' λυκείου

H savvena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H savvena έγραψε: στις 13:10, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
Μπορείς σε παρακαλώ να ανεβάσεις εδώ κάποιο αποδεικτικό στοιχείο γι' αυτό που λες;

Ο θεσμός είναι όντως γτπ.
οταν λες αποδεικτικο στοιχειο σαν τι
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 13:13, 13-09-08:

Εννοει να αποδειξεις οτι σιγουρα σε προσκαλεσαν και δε λες λογια του αερα
Παράθεση

savvena

Μαθητής Γ' λυκείου

H savvena έγραψε: στις 13:17, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από PIL
Εννοει να αποδειξεις οτι σιγουρα σε προσκαλεσαν και δε λες λογια του αερα
ελεος και ξανα ελεος. αλλωστε δεν μου χρειζεται να το πιστεψει εγω ειπα την γνωμη μου πανω σε αυτο δεν ηξερα οτι χρειζεται και πιστοποιητικο για οσα λεγονται
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 13:24, 13-09-08:

Καλά, για άτομα από την επαρχία ανακύπτουν και φυσικές δυσκολίες να φύγουν για 3-4 μέρες 500 χιλιόμετρα μακριά, ιδίως στην αρχή της Γ' Λυκείου.
Παράθεση

Jimmy13 (Jimmy)

Φοιτητής

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Jimmy13 έγραψε: στις 13:27, 13-09-08:

Δεν είναι έτσι...... Εντάξει μπορεί να μην σε ακούν όταν μιλάς στο βήμα οι χοντροκέφαλοι πολιτικοί και να μιλάν μεταξύ τους ή να βγάζουν μαζί σου φωτογραφίες για τα μάτια του κόσμου, αλλά υπάρχουν άλλα θετικά. Εγώ που πήγα πέρσι ( δηλαδή φέτος τον Φεβρουάριο) γνώρισα άτομα από όλη την Ελλάδα και μεκάποια κρατάω ακόμα επαφή. Έμεινα σε ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Ελλάδας (8 ποικιλίες γλυκών τη μέρα!), δεξίωση στη βουλή και άλλα πολλά.....
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 13:30, 13-09-08:

ελεος και ξανα ελεος. αλλωστε δεν μου χρειζεται να το πιστεψει εγω ειπα την γνωμη μου πανω σε αυτο δεν ηξερα οτι χρειζεται και πιστοποιητικο για οσα λεγονται
Φυσικά και δεν είσαι υποχρεωμένη να παρουσιάσεις τίποτα, απλά η γραφή σου εξαιρετικά χαμηλού επιπέδου και αυτό με κάνει να έχω πολλές αμφιβολίες για το αν όντως σε διάλεξαν.
Παράθεση

savvena

Μαθητής Γ' λυκείου

H savvena έγραψε: στις 13:33, 13-09-08:

πολλη σωστα και εκτος αυτου το βρισκω ματαιο να παω εγω που δεν με ενδιαφερει απλα συμμετηχα για να δοκιμασω τις δυναμεις μου και το θεωρησα μια καλη εξασκηση για την εκθεση πριν τις παννελληνιες. απο την αλλη δεν ξερω αν εμενα αθηνα ισως το σκεφτομουν λιγο περισσοτερο
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 13:33, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Jimmy13
Δεν είναι έτσι...... Εντάξει μπορεί να μην σε ακούν όταν μιλάς στο βήμα οι χοντροκέφαλοι πολιτικοί και να μιλάν μεταξύ τους ή να βγάζουν μαζί σου φωτογραφίες για τα μάτια του κόσμου, αλλά υπάρχουν άλλα θετικά. Εγώ που πήγα πέρσι ( δηλαδή φέτος τον Φεβρουάριο) γνώρισα άτομα από όλη την Ελλάδα και μεκάποια κρατάω ακόμα επαφή. Έμεινα σε ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία της Ελλάδας (8 ποικιλίες γλυκών τη μέρα!), δεξίωση στη βουλή και άλλα πολλά.....
Καλα ειναι αυτα αλλα πλεον δεν εχει ουσια ο θεσμος και ειναι ενα πανηγυρακι.Εκτος κι αν η αρτιοτητα του κρινεται απο τα χλιδατα ξενοδοχεια,τις δεξιωσεις και τις διαφορετικες ποικιλιες γλυκων.
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

O Afey έγραψε: στις 13:34, 13-09-08:

πολλη σωστα και εκτος αυτου το βρισκω ματαιο να παω εγω που δεν με ενδιαφερει απλα συμμετηχα για να δοκιμασω τις δυναμεις μου και το θεωρησα μια καλη εξασκηση για την εκθεση πριν τις παννελληνιες. απο την αλλη δεν ξερω αν εμενα αθηνα ισως το σκεφτομουν λιγο περισσοτερο
Πούλα μούρη κάπου που να σε πιστεύουν και μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας, ναι;
Παράθεση

savvena

Μαθητής Γ' λυκείου

H savvena έγραψε: στις 13:36, 13-09-08:

Φυσικά και δεν είσαι υποχρεωμένη να παρουσιάσεις τίποτα, απλά η γραφή σου εξαιρετικά χαμηλού επιπέδου και αυτό με κάνει να έχω πολλές αμφιβολίες για το αν όντως σε διάλεξαν.
δεν συνιθιζω να μιλαω οπως γραφω στην καθημερινοτητα μου και ειδικα σε μια χαλαρη συζητηση. τωρα αν εσω βρισκεις αυτο που ειπες λογικο οκ δεν επροκειτο να σου αλλαξω αποψη
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

O Afey έγραψε: στις 13:38, 13-09-08:

Μα το άυλο νερό που δεν καίγεται, παραιτούμαι απ' τη συζήτηση.

Ουγκ.
Παράθεση

savvena

Μαθητής Γ' λυκείου

H savvena έγραψε: στις 13:38, 13-09-08:

Πούλα μούρη κάπου που να σε πιστεύουν και μην υποτιμάς τη νοημοσύνη μας, ναι;
δεν εχω αναγκει να κανω κατι τετοιο ιδιαιτερα σε ατομα που δεν γνωριζω καν
-----------------------------------------
Μα το άυλο νερό που δεν καίγεται, παραιτούμαι απ' τη συζήτηση.

Ουγκ.
ειπα την αποψη μου και μετα παω πασο επειδη δεν εχω ιδεα απο χημεια αμα ειχα δεν θα βρισκομουν στην θεωριτικη κατευθυνση
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,074 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 13:42, 13-09-08:

Συγχαρητήρια πάντως, γιατί με τις εκθέσεις που πάνε και γράφουνε οι θεωρητικάριοι, σπανίως περνάνε.
Παράθεση

savvena

Μαθητής Γ' λυκείου

H savvena έγραψε: στις 13:45, 13-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Συγχαρητήρια πάντως, γιατί με τις εκθέσεις που πάνε και γράφουνε οι θεωρητικάριοι, σπανίως περνάνε.
θα διαφωνησω ποιος νομιζεις οτι μπορει να χειριστει καλυτερα το γραπτο λογο ενας απο την θεωριτικη ή ενας απο την θετικη ή τεχνολογικη;;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βουλή των Εφήβων - Από In Flames
      Το θέμα έχει λάβει 98 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-04-18 στις 00:36.
    • Βουλή των εφήβων - Από helena_16_kolin
      Το θέμα έχει λάβει 487 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-02-18 στις 17:58.
    • Βουλή των Εφήβων 2011 - Από green-eye-beauty
      Το θέμα έχει λάβει 225 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-06-11 στις 15:08.
    • Βουλή των Εφήβων 2010 - Από gata_eisai
      Το θέμα έχει λάβει 120 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-10 στις 22:58.
    • Βουλή των Εφήβων 2009 - Από Danai!
      Το θέμα έχει λάβει 119 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λύκειο & ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-04-10 στις 17:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα