Απο πότε αρχίσατε διάβασμα για το Σεπτεμβρη;

Απο πότε αρχίσατε διάβασμα για το σεπτεμβρη?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγώ που έχω ήδη δώσει τα 2 πρώτα μαθήματα και περίμενουν άλλα 3 τι να πω? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ λέω να αρχίσω από αύριο.. :p

Τα πέρασες τουλάχιστον Antoine?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx:
εγώ που έχω ήδη δώσει τα 2 πρώτα μαθήματα και περίμενουν άλλα 3 τι να πω? :(
Κι εγώ ακριβώς στην ίδια κατάσταση είμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
δεν εχω μηνη ακομα ευτιχως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μ'αρέσει που έβαλα και επιλογή "Δεν είμαι φοιτητης αλλά θέλω ντε και καλά να ψηφίσω!" και κατέστησα σαφές οτι απευθύνεται σε φοιτητές το θέμα... :rolleyes: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
είμαι από αυτούς που δεν σταμάτησαν!!!!!!! Προσπαθώ να τελειώσω διπλωματική, χάσαμε την εξεταστική του ιουνίου, θέλω να πάρω πτυχίο τώρα.....:wacko: καταλαβαίνετε! Πάντως νομίζω ότι μετά ον νοέμβριο Θα χρειαστώ Format στον εγκεφαλό μου!!!!!!!!!! Εχω γεμίσει άχρηστες πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top