Νοσοκομειακή κάλυψη για φοιτητές

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς για το πανεπιστήμιο ιωαννίνων αν υπάρχει νοσοκομιακή κάλυψη για τους φοιτητές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μόνο αν δεν είσαι ασφαλισμένος σε κάποιο ταμείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κάπου είδα οτι όλοι οι φοιτητές δικαιούνται το φοιτητικό βιβλιάριο. Ξέρει κανείς πότε το παίρνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν δικαιούνται όλοι οι φοιτητές, μονο αυτοί που δεν καλύπτονται από άλλο δημόσιο ασφαλιστικό φορέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σε περίπτωση που καλύπτεσαι απ οτι διάβασα μπορείς να επιλέξεις αν θα συνεχίσεις στο φορέα που είσαι ήδη ή θα βγάλεις φοιτηικό βιβλιάριο. Συμφέρει να φύγεις απο το Ι.Κ.Α. για να πάρεις το φοιτητικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Σε περίπτωση που καλύπτεσαι απ οτι διάβασα μπορείς να επιλέξεις αν θα συνεχίσεις στο φορέα που είσαι ήδη ή θα βγάλεις φοιτηικό βιβλιάριο. Συμφέρει να φύγεις απο το Ι.Κ.Α. για να πάρεις το φοιτητικό?

Από τη μια συμφέρει γιατί θα δικαιούσαι ό,τι κι ένας υπάλληλος δημοσίου, δηλ. πολύ περισσότερα από το ΙΚΑ, από την άλλη αν πχ χρειαστείς περίθαλψη σε μερος εκτός αυτού που βρισκεται η σχολή σου, έχει λίγο τρέξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστώ πολυ. αν και νομίζω οτι επειδή είμαι πολύ κοντά στην πόλη σπούδών μου( μισή ώρα περίπου) δεν θα έχω πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μεχρι πότε μπορώ να πάρω το βιβλιάριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μεχρι πότε μπορώ να πάρω το βιβλιάριο?

Δε γνωρίζω για όλες τις σχολές, στη δική μου πάντως το έδιναν όποτε κι αν το ζητούσες, σε οποιοδήποτε έτος κι αν ήσουν κτλ. Οι περισσότεροι βεβαια το ζητούσαν με την εγγραφή, άλλοι όταν για κάποιους λόγους έμειναν ανασφαλιστοι από τον προηγουμενο φορέα κλπ. Όσο είσαι φοιτητής έχεις δικαίωμα να το ζητήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εχω καποιες ερωτησεις..:)

Πηρατε ολοι σας φοιτητικό βιβλιάριο?
Δινουν και στα ΤΕΙ ή μονο στα ΑΕΙ ?
Εχω περασει σε ΤΕΙ αλλα στο β εξαμηνο,δλδ δεν εχω αρχισει ακομη, αν μπορω και εγω να βγαλω μπορω και τωρα? Δλδ και ας μην εχω αρχισει τη σχολη?

αν γνωριζει κανεις στα σιγουρα θα ηθελα να μου πει:xixi:
ή αν εχεται καποιο link δεκτο ειναι και αυτο

θερμη παρακληση, χρειαζομαι απαντησεις το συντομοτερο δυνατο:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν ξέρω πολλά, αλλά δίνουν κ στα ΤΕΙ γτ έχει πάρει ο κολλητός μου!!

νομίζω ότι δικαιούμαστε όλοι, απλά πρέπει να το ζητήσεις...
κ να μην είσαι ασφαλισμένη κάπου αλλού αλλά το τελευταίο δεν ξέρω αν όντως ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δλδ πρεπει να παω εγω η ιδια να το ζητησω ? :/
δε μπορω να το βγαλω απο εδω απλα δειχνοντας το χαρτη που μας ειχαν δωσει τη μερα τις εγγραφης? (:who: δε θυμαμαι πως λεγεται)
σε ευχαριστω πολυ που απαντησες πρωτη μαρη Γιωτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
τη βεβαίωση σπουδών? σε αυτό δεν ξέρω...
θα ρωτήσω αύριο τη γραμματεία μου... λογικά τα ίδια ισχύουν...
κ τον κολλητό μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:!: ρε σιγα...
μη μπεις σε αυτον τον κοπο.
παντως ευχαριστω !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top