Υποτροφίες σε πρωτεύσαντες με το 10%

ΚΩΣΤΑΣ Π

Νεοφερμένος

Ο Kωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά,έχω τελειώσει χρηματοοικονομική και τραπεζική διοικητική στο Παπει και φέτος με το 10% πέρασα πρώτος στο οικονομικό Ιωαννίνων.Θα ηθελα να μάθω,αν ξέρει κάποιος,αν ισχύει και με το 10% η επιδότηση για φορητό υπολογιστή και αν υπαρχουν υποτρόφίες για τις πρώτες θέσεις(στην γραμματεία λογω εγγραφών δεν μου απάντησαν σε ερωτήσεις γιατι γινόταν ψιλοχαμός και τους μπέρδεψε και το οτι ειμαι με 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση, χωρίς να είμαι σίγουρος (δε βρήκα κάτι σχετικό), ότι υποτροφίες κ.λπ., δικαιούνται όσοι είναι με το 90% των θέσεων. Αν κάνω λάθος, συγγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ έτσι νομίζω, και αν θυμάμαι καλά πρέπει να είσαι με το 90% και παράλληλα να μην έχεις ήδη τελειώσει άλλο πανεπιστήμιο, αλλά δεν είμαι κ 100% σίγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kexarcho

Νεοφερμένος

Ο kexarcho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δικαιουσαι σιγουρα επιδότηση για φορητό υπολογιστή απο το https://www.destinpsifiaka.gr/.

Οσον αφορά τις υποτροφίες δεν ξέρω κάτι σίγουρα.. Οι γραμματείες με τη παραμικρή αφορμή σου λένε ότι δεν δικαιούσαι υποτροφία, αλλά στις προκυρήξεις των υποτροφιών δεν έχω δεί κάποιον σαφή όρο που να λέει ότι εξαιρούνται όσοι είναι από 10%.

Αν μάθεις κάτι με βεβαιότητα κάντο post.
-----------------------------------------
Δικαιουσαι σιγουρα επιδότηση για φορητό υπολογιστή απο το https://www.destinpsifiaka.gr/.

Οσον αφορά τις υποτροφίες δεν ξέρω κάτι σίγουρα.. Οι γραμματείες με τη παραμικρή αφορμή σου λένε ότι δεν δικαιούσαι υποτροφία, αλλά στις προκυρήξεις των υποτροφιών δεν έχω δεί κάποιον σαφή όρο που να λέει ότι εξαιρούνται όσοι είναι από 10%.

Αν μάθεις κάτι με βεβαιότητα κάντο post.

Ρώτησα τώρα στο Τμήμα κληροδοτημάτων του Α.Π.Θ. και μου είπαν ότι όσον αφορά τα κληροδοτήματα δεν παίζει ρόλο με ποιό τρόπο μπήκε κάποιος στο πανεπιστήμιο, επομένως είσαι επιλέξιμος ακόμη και με το 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top