Δελτίο επιτυχίας

debby

Νεοφερμένος

Η debby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καποιοι μου ειπαν οτι πρεπει να παω στο λυκειο μου να παρω το δελτιο επιτυχιας μου..ξερει κανεις τι ειναι αυτο και αν οντως ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
καποιοι μου ειπαν οτι πρεπει να παω στο λυκειο μου να παρω το δελτιο επιτυχιας μου..ξερει κανεις τι ειναι αυτο και αν οντως ισχυει?

Ναι ισχυει αυτο που σου εχουν πει..
Βασικα αυτο το χαρτι στελνετε στα σχολεια μετα το περασμα 15+ ημερων απο την ανακοινωση των βασεων.
Πρεπει να πας να το παρεις απο το σχολειο σου.
Αυτο το χαρτι γραφει ακριβως που εχεις περασει δηλαδη σε ποια σχολη, με τι σειρα την ειχες δηλωσει στο μηχανογραφικο σου (αν δεν με απατα η μνημη μου) και τη σειρα με την οποια εχεις μπει στην σχολη σου.
Ακομα για τα ατομα που εχουν περασει σε καποιο τει γραφει και σε τι εξαμηνο εχουν περασει..
Πρεπει να το παρεις. Εγω παντως δεν πηγα ακομα να το παρω...:P
Ελπιζω να βοηθησα..! :)


Αν δεν κανω λαθος πρεπει να υπαρχει και αλλο παρομοιο θεμα. Παω να ψαξω..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debby

Νεοφερμένος

Η debby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ αν το βρεις το θεμα που λες πες μου να το κοιταξω και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγω πηγα σημερα στο λυκειο κ το πηρα. Δεν νομιζω ομως να χρειαζεται για την εγγραφη μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στο ΟΠΑ δεν χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγω πηγα σημερα στο λυκειο κ το πηρα. Δεν νομιζω ομως να χρειαζεται για την εγγραφη μας:)

Χρειάζεται αν έχεις περάσει σε καλή σειρά, προκειμένου να το δείξεις κάπου αργότερα. Απ' όσο ξέρω, η κατάταξη στη σχολή σου αναγράφεται μόνο στο δελτίο επιτυχίας, οπότε αν πρόκειται να τη χρησιμοποιήσεις κάπου, πρέπει να έχεις και το χαρτί αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Το δελτιο επιτυχιας ακομα δεν ηρθε στο δικο μου σχολειο ....:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top