Πώς αισθάνεστε;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αγχωμένηηη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αγχωμένηηη!!!


Γιατι γιαβριμ' εισαι συνεχεια αγχωμενο;;

Ρηλααααξ... (Δασκαλε που διδασκες...:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
A εγώ είμαι σε κρίση εδώ και 3 μέρες! :D

(Δεν έχει σχέση ο Υδροχόος πάντως.. και το μωρό μου Υδροχόος είναι, αλλά είναι απελπιστικά ήρεμος και χαλαρός! Πως ξέρεις ότι είμαι Υδροχόος; )

κατι ειχα διαβασει στον εφταξια και μου εμεινε.και γω εκει γδ εε ντυνομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
μάλλον ο τοίχος...:(
αλλά το κεφάλι μου είναι σκληρό κ δεν υποχωρεί εύκολα:D

...δεν παλεύεται ούτε το 8ωρο στην δουλειά...αλλά προτιμώ το 8ωρο παρά τις ερωτικής φύσεως ανησυχίες:/:
:D Εργασιοθεραπεία ? Καλά κάνεις ! Μή το συνηθίζεις όμως,οι 8 ώρες μπορείνα γίνουν 18 ! :P Το εχω δεί σου λέω !!! Επειτα,αυτά δεν είναι για την ηλικία σου :D :D ! Καλύτερα ενα 8ωρο ΜΕ ερωτικές ανησυχίες,παρά...αποστείρωση. Τα παλληκαράκια θα περιμένουν.:D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
ψιλοεκνευρισμένη αλλά ευελπιστώ να το ξεπεράσω, αν δεν συνεχιστεί το όλο σκηνικό!
:D :D Να !! Τα βλέπεις τι σου λέω ??:P Η πολλή πρσήλωση στο 8ωρο !!!;) Βάλε & την...αποχή ....!:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σθκατα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έτσι κι έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πονάω.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατι γιαβριμ' εισαι συνεχεια αγχωμενο;;

Ρηλααααξ... (Δασκαλε που διδασκες...:redface: )

Χεχε, να'σ'καλά!!
Ήμουν αγχωμένη, γιατί είχα συνέντευξη... και το πορτφόλιό μου ήθελε πολλήηηηη δουλειά!!! Να 'μαι όλη μέρα στα τηλέφωνα, με το μπαμπά μου κι ένα φωτοτυπείο στην Ελλάδα... πανικός...!

Σήμερα νιώθω καλά, πάντως...


Τι είναι καλό μου;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι είναι καλό μου;;;;

Περιμένω τις "δύσκολες" μέρες. Αλλά με έχει επηρεάσει και ψυχολογικά. Κυκλοθυμία και άσχημη διάθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Περιμένω τις "δύσκολες" μέρες. Αλλά με έχει επηρεάσει και ψυχολογικά. Κυκλοθυμία και άσχημη διάθεση.

Α, καλά είσαι... Κι εγώ σκοτώνω άνθρωπο πριν τις μέρες μου!!!!
Γερα΄με τσαμπουκά, σε λίγες μέρες θα είσαι πάλι κανονική!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
βαριέμαι αλλά και νιώθω παράξενα απο θέμα ψυχολογίας:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κουρασμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
η χειροτερη στιγμη της ζωης μου.δε μπορω να ανασανω απο τη στεναχωρια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
η χειροτερη στιγμη της ζωης μου.δε μπορω να ανασανω απο τη στεναχωρια :(

γιατί καλέ??:(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αισθανομαι πονοκεφαλο... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δεν ειμαι καλα. καθολου καλα. εκτος του οτι ξυπνησα με εφιαλτες που τους εβλεπα ακομα και οταν ειχα ανοιξει τα ματια μου, ζαλιζομαι κιολας..και ειχα κανα δυο ασχημα τηλεφωνηματα πρωινιατικα, αντε ρε γαμωτο με το καλημερα να μην πανε ολα στραβα, δε θελω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
δεν ειμαι καλα. καθολου καλα. εκτος του οτι ξυπνησα με εφιαλτες που τους εβλεπα ακομα και οταν ειχα ανοιξει τα ματια μου, ζαλιζομαι κιολας..και ειχα κανα δυο ασχημα τηλεφωνηματα πρωινιατικα, αντε ρε γαμωτο με το καλημερα να μην πανε ολα στραβα, δε θελω... :(
:console: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
γιατί καλέ??:(:worry:
:) Αχ -αχ ! Γράφετε χωρίς να διαβάζετε κανένα πόστ άλλο,παλαιότερο, η σχετικό,η παράθεση δικού σας πόστ,εκτός αν είναι ίδια σελίδα !!! Παράξενος γίνομαι ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πολύ καταθλιπτικά, δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top