Διανομή συγγραμμάτων

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
So? Στη σχολή μου ακόμα περιμένουμε. Σε εσάς?

Ένα κουφό(ή ίσως φυσιολογικό πλέον :S?) που άκουσα.. στο ΕΜΠ το 60% των συγγραμάτων τυπώνεται απ'το τυπογραφείο του και κοστίζει ~80k e ενώ το υπόλοιπο 40% σε ιδιωτικούς εκδ. οίκους και κοστίζει ~1m e :|

Btw, ανακοινώνοντας πρόσφατα, μετά από απόφαση του συλλόγου, διήμερη κατάληψη στον πρόεδρο της σχολής η απάντηση του ήταν "ε οκ εγώ θα πάω νωρίτερα σπίτι. Ντροπιάζετε την σχολή έτσι".. η ερώτηση συμφοιτητή ήταν "Η σχολή δεν ντροπιάζεται με το να μην έχουμε βιβλία?" και η απάντηση ήταν "Στην εποχή του ίντερνετ ακόμα μιλάτε για δωρεάν βιβλία?"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ε πες μου μετά, είναι να μην τους δέρνεις? Βιβλία εμείς έχουμε πάρει (ναι, πρέπει κάποια στιγμή να τα πάρω και στην πράξη :P ), αλλά μου είπε μια φίλη μου από το παιδαγωγικό ότι δεν θα πάρουν μάλλον και λόγω αυτού είναι στιν αέρα όλο το εξάμηνο και κινδυνεύει να χαθεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceid

Νεοφερμένος

Ο ceid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Όσοι ήταν καλά παιδάκια τα βιβλία θα τους τα φέρει ο Άγιος Βασίλης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
σε εμάς πάντως(μαθηματικό αθήνας) δεν έχουν γίνει ούτε δηλώσεις μαθημάτων από την πλατφόρμα του my-stydies
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lio21268

Νεοφερμένος

Ο lio21268 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και σε εμάς ( https://www.phs.uoa.gr/node.php?n=home ) ακόμα τίποτα!!! Απαράδεκτο!! Ουτέ καν μια ημερομηνεία για το πότε θα μπορούμε να πάμε στα βιβλιοπωλεία... Και η εξεταστική, αρχίζει από όσο ξέρω τέλος Ιανουαρίου, αντί για αρχές Φεβρουαρίου όπως άλλες χρονιές.. Πραγματικά, επειδή δε γνωρίζω, τι γίνεται αν δεν μας τα δώσουν φέτος (πολύ πιθανόν!!!) και μας τα δώσουν κανα - δυο βδομάδες πριν τις εξετάσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Και εμεις εδω( μαθηματικο -ΑΠΘ) δεν εχουμε ακομη βιβλια. Να φανταστειτε οι δηλωσεις τελειωνουν στις 13-1.. Οποτε αποκλειεται να εχουμε βιβλια μεχρι την εξεταστικη.. Εντωμεταξυ, ουτε στη βιβλιοθηκη μπορεις να τα βρεις , γιατι ολα τα αντιτυπα ειναι δανεισμενα ηδη!! Ο,τι να ναι πραγματικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Εντωμεταξυ, ουτε στη βιβλιοθηκη μπορεις να τα βρεις , γιατι ολα τα αντιτυπα ειναι δανεισμενα ηδη!! Ο,τι να ναι πραγματικα..
Πάλι καλά να λέτε που λειτουργεί η βιβλιοθήκη σας και κατάφεραν κάποιοι τυχεροί να πάρουν βιβλία...Εμάς(παιδαγωγικό πάτρας...) η βιβλιοθήκη δε λειτουργεί, γιατί η βιβλιοθηκάριος είναι έγκυος και φυσικά δεν μπορεί να αντικατασταθεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μπάχαλο μεγάλο είναι φέτος.Η μόνη σχολή που δεν έχει προβλήματα είναι η Οδοντιατρική στο ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Πάλι καλά να λέτε που λειτουργεί η βιβλιοθήκη σας και κατάφεραν κάποιοι τυχεροί να πάρουν βιβλία...Εμάς(παιδαγωγικό πάτρας...) η βιβλιοθήκη δε λειτουργεί, γιατί η βιβλιοθηκάριος είναι έγκυος και φυσικά δεν μπορεί να αντικατασταθεί..



Εμείς (Ιατρική Ιωαννίνων) πήραμε βιβλία αυτή την εβδομάδα εκτός από ένα το οποίο όχι μόνο δεν μας το έδωσαν ακόμα αλλά μας είπαν ότι όσοι επέλεξαν ξέρω γω το σύγγραμα Β θα πάρουν το Α. Τώρα γιατί δεν ξέρω, τους τελείωσε?:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εμείς πήραμε αρχές Δεκεμβρίου βιβλία (Πολυτεχνείο Κρήτης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Eμεις τωρα αρχισαμε τις δηλωσεις των μαθηματων(Φιλοσοφικη Αθηνας) οποτε μεσα γεναρη μπορει να δουμε κανα βιβλιο!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top