Εγγραφές και κόμματα

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Στο ΑΠΘ πάντως ήδη από το πεζοδρόμιο στην Εγνατία προσπαθούν να σε διπλαρώσουν...Τους 2 πρώτους τους απέφυγα,αλλά η 3η με βούτηξε τελικά και με πήγε στη γραμματεία(εν τω μεταξύ όλοι ΔΑΠίτες...),που στο κάτω κάτω γνώριζα πώς να πάω.
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι ξεμπέρδεψα αμέσως καθώς μου συμπλήρωσαν όλα τα χαρτιά(φυσικά έπρεπε να μείνω στο ''γκισέ'' τους)και γνωρίστηκα με τους περισσοτερους από αυτούς(2-3 ονόματα συγκράτησα:P).Μία κοπελιά που μου έδωσε και το τηλέφωνό της μέσα στην όλη φάση με ρωτάει:Θα είσαι μόνη σου στη σχολή?και εγώ της απαντώ:Ναι,οι φίλοι μου είναι σε διαφορετικές σχολές(τι το ήθελα...)και ολοκληρώνει:Δεν πειράζει,μη στενοχωριέσαι,τώρα έχεις εμάς!:lol:

Έπρεπε να της απαντήσεις "αχ ναι καλέ...αφού τώρα που ήταν να γραφτώ εσάς έψαχνα" :D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ενας φιλος μου πηγε χτες να γραφτει στη Θεολογια και καθως ηταν εξω απο τη γραμματεια παει μια ΔΑΠιτισα εξαιρετικα εμφανισιμη απ'οτι εμαθα και τον επιασε απτη μεση και του λεει:"Γεια σου αγορι" και μετα τον "βοηθησε" με την εγγραφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ενας φιλος μου πηγε χτες να γραφτει στη Θεολογια και καθως ηταν εξω απο τη γραμματεια παει μια ΔΑΠιτισα εξαιρετικα εμφανισιμη απ'οτι εμαθα και τον επιασε απτη μεση και του λεει:"Γεια σου αγορι" και μετα τον "βοηθησε" με την εγγραφη.

Αυτες που ηταν οταν ειχα παει εγω να γραφτω;;;;:(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros...

Νεοφερμένος

Ο lazaros... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε ξεκινουν τα μαθηματα στη νομικη αθηνων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Οταν πηγε ο Cosdel η Δαπίτισσα ηταν 3-4 κανονικες και εμφανισιμες:jumpy::jumpy::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Στο ΑΠΘ πάντως ήδη από το πεζοδρόμιο στην Εγνατία προσπαθούν να σε διπλαρώσουν...Τους 2 πρώτους τους απέφυγα,αλλά η 3η με βούτηξε τελικά και με πήγε στη γραμματείαπειράζει,μη στενοχωριέσαι,τώρα έχεις εμάς!:lol:

x0a0xa0 Την ξερω την μια...!

Αυτες που ηταν οταν ειχα παει εγω να γραφτω;;;;:(

:P

+1 κ εγω αυτες εψαχνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εμένα δεν με ενόχλησαν καν χτές. Μόνο όταν βγήκα απο την αίθουσα των εγγραφών με γέμισαν ένα πάκο ''χαρτιά''. Δεν ήξερα απο που έρχονταν, απλά τα έβρισκα ξαφνικά στα χέρια μου. Δεν ξέρω ίσως επειδή δεν άφηναν κανέναν να μπούν στην αίθουσα, τα πράγματα είναι πιο χαλαρά εδώ. ΗΜΤΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
η καλυτερη λυση ειναι να ισχυριστεις οτι θα κατεβασεις δικο σου κομμα..
αν και η λυση του "κανω οτι μιλαω στο κινητο" δουλευει μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top