Εργοθεραπεία

Voula1987

Νεοφερμένος

Η Voula1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα. Σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες στην εργοθεραπεια. Θα ήθελα να μου πει κάποιος που γνωρίζει αν σαν τμημα έχει πολλά υποχρεωτικά εργαστήρια κ αν είναι σε καθημερινή βάση. Καθώς θα μένω Χαλκίδα και θα πρέπει να πηγαινοερχομαι και να αφήνω πίσω 2 παιδιά.
 

marinelachr1

Νεοφερμένος

Η marinelachr1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ, έμαθες τίποτα τελικά;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρίξτε μια ματιά στις ανακοινώσεις του σάιτ ΤΕΙ Αθήνας - Τμήμα Εργοθεραπείας, μήπως λύσετε κάποιες απορίες σας (στο νέο σάιτ του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής, η ιστοσελίδα του τμήματος είναι ακόμα υπό κατασκευή).
΄Εχει θα βρείτε τα περιγράμματα των μαθημάτων, τις αντιστοιχίσεις μαθημάτων πρώην ΤΕΙ με νυν ΠΑΔΑ, πρόγραμμα μαθημάτων τόσο του χειμερινού όσο και του εαρινού εξαμήνου 2019-20 (όπου βλέπετε Θ εννοεί Θεωρία και όπου Ε εννοεί Εργαστήριο).
Τα εργαστήρια είναι υποχρεωτικά και παίρνουν παρουσίες.΄Εχω την εντύπωση (ψάξτε το επειδή δεν είμαι σίγουρη) ότι το όριο των απουσιών που μπορείς να κάνεις σε κάθε εργαστήριο είναι 2 ανά ακαδημαϊκό εξάμηνο, το οποίο σημαίνει ότι αν κάνεις παραπάνω κόβεσαι και πρέπει να το επαναλάβεις σε κάποιο επόμενο εξάμηνο.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top