Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

[Δημοσκόπηση] Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • Στο 1ο

    Ψήφοι: 30 22.1%
  • Στο 2ο

    Ψήφοι: 26 19.1%
  • Στο 3ο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Στο 4ο

    Ψήφοι: 8 5.9%
  • Στο 5ο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Στο τελευταίο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Αλλάζω συνέχεια

    Ψήφοι: 7 5.1%
  • Δεν πάω Γυμνάσιο

    Ψήφοι: 29 21.3%

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ πάλι φέτος στη Δευτέρα αρχικά καθόμουν στο δεύτερο θρανίο της τρίτης σειράς αλλά επειδή είχα προβλήματα με τον μπροστινό μου,άλλαξα και πήγα στο δεύτερο της δεύτερης σειράς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμάς μας ταξινομούν ανάλογα με το επώνυμό μας.
έλεος όμως:P άντε καλά στις εξετάσεις..αλλά γιατί να γίνει αυτό μέσα στην χρονιά?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Δεύτερο ή τρίτο.Τέλος πάντων πάντα στο προτελευταίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
καταγγέλλω τη παρούσα δημοσκόππηση.

απαιτω την επιλογή " δεν καθομουν ποτε σε θρανιο αφου με πεταγαν συνεχεια εξω":mad:

:(:(

δυστυχως δε μου δοθηκε αυτη η δυνατοτητα του να καθομαι στο πρωτο θρανιο:(

"μα,κυρια,δεν εκανα τιποτα:("

-δεν εκανες αλλα θα κανεις:mad:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
χαχαχα ελεος...τι ερωτησεις ειναι αυτες που θελουν και καταχωρηση ψηφου?
καντε και μια δημοσκοπηση αμα ειναι για το μεγεθος του σαντουιτς στο κυλικειο.
τα αποτελεσματα των δημοσκοπησεων πρεπει να οδηγουν σε κατι σημαντικο ή εστω σε κατι που να εχει αμεση σχεση με την καθημερινοτητα του ανθρωπου(και οχι αυτο εδω)
btw η επιλογη -δεν παω γυμνασιο- ολα τα λεφτα.χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Τι λες ρε μαν?
αυτη η ψηφος ειναι πιο σημαντικη και απο την πολιτικη Ο_ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
3η σειρα τερμα δεξια 2ο θρανιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αν και καλος μαθητης,καθομουν στο Γυμνασιο τελευταιο θρανιο,για να μιλω ανετα με το διπλανο μου,χωρις να μας παρουν χαμπαρι οι καθηγητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Τελευταίο λόγο ύψους...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Τελευταίο 3ης σειράς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
δεύτερη σειρά τρίτο θρανίο..δεν το διάλεξαα εγώ!Η διπλανή μου δυστυχώως!Με την πρώτη ευκαιρία θα αλλάξω θρανίο και θα πάω είτε στο πρώτο είτε στο δεύτερο!Από το τρίτο δεν βλέπω πολύ καλά είναι η αλήθεια.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Σε όλα κάθομαι στο πρώτο εκτός από την ώρα των αρχαίων. Πάω στο τελευταίο για να διαβάζω φυσική και μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Σε όλα κάθομαι στο πρώτο εκτός από την ώρα των αρχαίων. Πάω στο τελευταίο για να διαβάζω φυσική και μαθηματικά.

καλόοο!:DΑλλά δν σου λέει τίποτα η καθηγήτριά σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καλόοο!:DΑλλά δν σου λέει τίποτα η καθηγήτριά σου?

Αν διαβασεις αλλα ποστς του θα καταλαβεις οτι αδιαφορει πληρως για τα αρχαια κα για την καθηγητρια του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δεν είμαι γυμνάσιο αλλά πάντα καθόμουν 2ο-3ο. 1ο μόνο κατεύθυνση. Γιατί άραγε; :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικής/Κατεύθυνση: τελευταίο στο κέντρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
LOL. Τι μου θυμήσατε τώρα...
Στο γυμνάσιο είχαμε μανία να κάτσουμε το πολύ μέχρι 3ο θρανίο για να βλέπουμε, στο λύκειο γινόταν χαμός για το ποιος θα κάτσει στα τελευταία θρανία.

Βέβαια στο λύκειο δεν μας καιγόταν καρφί. Κάθε μέρα αλλάζαμε θρανίο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Α' Γυμνασίου 2ο θρανίο, κέντρο.
Β' Γυμνασίου προτελευταίο θρανίο, παράθυρο (ε φυσικά, στην Β' είναι που το βλέπουμε και ''μάγκες'' και πάμε πίσω μπας και βγούμε καμιά ωριαία xD)
Γ' Γυμνασίου 1ο θρανίο, παράθυρο (μπροστά στην έδρα βασικά :P) Γιατί μας ξαναχώρισαν και είμαι με όλη την παρέα μου στο τμήμα, και μπορώ να πω πως μιλάω ΠΟΛΥ. Άσε που πίσω γίνεται τς'ιερόδουλης xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Μια ζωη με θυμαμαι στο 2ο θρανιο .....Καλυτερα οχι τοσο κοντα στην εδρα του καθηγητη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Πάω β γυμνασίου και από πέρσι είμαι πάντα στο πρώτο θρανίο ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστά στην έδρα και δε με πολυενοχλεί αυτό γιατί οι καθηγητές μου δεν είναι αυστηροί κ εγώ είμαι καλός μαθητής.Με τον διπλανό μου δεν βάζουμε ποτέ γλώσσα μέσα μας κ όταν μια φορά στο τόσο μας μαλώνει ο καθηγητής τότε έχουμε την παράνομη αλληλογραφία πίσω απ' το τετράδιο πάντα κάτω από το θρανίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top