Όταν ένας/μία καθηγητής/τρια φεύγει...

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μπορείς να κρατήσεις επαφή και να την επισκεφτείς, αυτό είναι σίγουρα κάτι.
Από κει και πέρα σίγουρα θα σου λείψει όπως μου έλειψαν και εμένα οι δύο αγαπημένοι μου καθηγητές όταν έφυγαν απ το σχολείο, απλώς αν έχεις την δυνατότητα όπως λες, κράτα επαφή, μιας και δεν μπορείς να το αποτρέψεις απ το να γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης99

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Mην στεναχωριεσαι για τις στιγμες που περασαν.Να χαιρεσαι που καποτε υπηρξαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ποσο ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ειναι η φράση " Μάτια που δεν βλέπονται γρήγορα ΛΗΣΜΟΝΙΟΥΝΤΑΙ..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FRIENDLY GIRL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FRIENDLY GIRL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εχω ζησει πολλες φορες αυτη την φαση.Μερικοι μου λειπουν αλλοι παλι μου ελειπαν για λιγο διαστημα και τωρα πια οχι.Δεν μπορεις να κανεις κατι .Αφου οπως λες μπορεις να επικοινωνησεις μαζι της καντο και ετσι δεν θα αισθανεσαι τοσο το <<κενο>>.Επισης κατι που σκεφτομαι εγω και βοηθαει και μπορεις να σκεφτεσαι και εσυ ειναι οτι ισως ειναι καλυτερα για την καθηγητρια σου να ειναι σε αλλο σχολειο.Αυτο ειδικα οταν ξερεις το λογο που εφυγε νιωθεις καλυτερα λιγο.Βεβαια υπαρχουν καποιοι καθηγητες και δασκαλοι που τους σκεφτεσαι οσα χρονια και να περασουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εχω ζησει πολλες φορες αυτη την φαση.Μερικοι μου λειπουν αλλοι παλι μου ελειπαν για λιγο διαστημα και τωρα πια οχι.Δεν μπορεις να κανεις κατι .Αφου οπως λες μπορεις να επικοινωνησεις μαζι της καντο και ετσι δεν θα αισθανεσαι τοσο το <<κενο>>.Επισης κατι που σκεφτομαι εγω και βοηθαει και μπορεις να σκεφτεσαι και εσυ ειναι οτι ισως ειναι καλυτερα για την καθηγητρια σου να ειναι σε αλλο σχολειο.Αυτο ειδικα οταν ξερεις το λογο που εφυγε νιωθεις καλυτερα λιγο.Βεβαια υπαρχουν καποιοι καθηγητες και δασκαλοι που τους σκεφτεσαι οσα χρονια και να περασουν.

μπορει να ειναι οπως τα λες..... σιγουρα θελω την ευτηχια της και αν αυτη ειναι ευτηχισμενη εκει τοτε.......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
ενας καθηγητης σας φευγει και ειναι ο αγαπημενος σας εσεις τι κανετε?:redface:
Μπορείς να του ζητήσεις το e-mail του και να εχετε επαφή απο εκεί....εγώ αυτό κάνω με έναν παρα πολύ καλό καθηγητή μου που είναι ένας πραγματικός φίλος μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπορείς να του ζητήσεις το e-mail του και να εχετε επαφή απο εκεί....εγώ αυτό κάνω με έναν παρα πολύ καλό καθηγητή μου που είναι ένας πραγματικός φίλος μου:)

την εχω φιλη στο fb... και εγω ετσι την αισθανομαι παρα πολυ καλη φιλη! με εχει βοηθησει πολλες φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μου έχει συμβεί στο δημοτικό..Η δασκάλα που της είχα αδυναμία,και μου είχε κ αυτή έφυγε γιατί ήταν έγκυος και μου έδωσε τη διεύθυνσή της για να της στέλνω γράμματα:redface:
Δυστυχώς,δεν της έστειλα γράμματα,αλλά της μίλησα μια φορά στο τηλέφωνο μέσω της δασκάλας που είχα πέρσι και έκαναν παρέα :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μου έχει συμβεί στο δημοτικό..Η δασκάλα που της είχα αδυναμία,και μου είχε κ αυτή έφυγε γιατί ήταν έγκυος και μου έδωσε τη διεύθυνσή της για να της στέλνω γράμματα:redface:
Δυστυχώς,δεν της έστειλα γράμματα,αλλά της μίλησα μια φορά στο τηλέφωνο μέσω της δασκάλας που είχα πέρσι και έκαναν παρέα :')

και απο τοτε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ποσο ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ειναι η φράση " Μάτια που δεν βλέπονται γρήγορα ΛΗΣΜΟΝΙΟΥΝΤΑΙ..."

Mερικές φορές σου βγαίνει και σε καλό.Όταν θες να ξεχάσεις πρόσωπα και καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Mερικές φορές σου βγαίνει και σε καλό.Όταν θες να ξεχάσεις πρόσωπα και καταστάσεις.

ομως οταν δεν θες.......:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι μαλακια και αυτο που θεωρητε τους καθηγητες φιλους σας .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τι μαλακια και αυτο που θεωρητε τους καθηγητες φιλους σας .

αν δεν το εχεις ζησει δεν ξερεις ποσο μπορεις να δεθεις με καποιον τι σημασια εχει που ειναι καθηγητς; ανθρωπος δεν ειναι; δεν μπορει να σε βοηθησει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
αν δεν το εχεις ζησει δεν ξερεις ποσο μπορεις να δεθεις με καποιον τι σημασια εχει που ειναι καθηγητς; ανθρωπος δεν ειναι; δεν μπορει να σε βοηθησει;:hmm:
Ασ' τους Μαρακι δεν ξέρουν πως ειναι...!!!:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ασ' τους Μαρακι δεν ξέρουν πως ειναι...!!!:redface::redface:

Βασιλη μου αυτο που προσπαθω να τους πω ειναι να ξεφυγουν λιγο απο τον τομεα ειναι καθηγητης και οχι ανθρωπος! Το ξερω πως δεν ξερουν πως ειναι αλλα αφου δεν ξερουν τι βριζουν και κοροϊδευουν;:hmm::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Και όσο δεν τους αρνήσαι και όσο κοντά τους είσαι να ξέρεις ένα θύμα παραπάνω γι' αυτούς είσαι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αν δεν το εχεις ζησει δεν ξερεις ποσο μπορεις να δεθεις με καποιον τι σημασια εχει που ειναι καθηγητς; ανθρωπος δεν ειναι; δεν μπορει να σε βοηθησει;:hmm:
Εσύ μπορεί να δένεσαι αλλά δεν νομίζω ότι ακόμα και αν αξίζει ο καθηγητής πρέπει να σε νοιάζει!! Το θέμα είναι ότι εσένα σε νοι΄ζει το μέλλον σου και όχι οι συναισθηματισμοί:P ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!! Μην ξεχνας πως στο τελος θα δωσεις Πανελληνιες..αυτος ειναι ο στοχος!! Καλυτερα να πορευτεις με τις γνωσεις και την δικη σου προσπαθεια παρα να μελαγχολεις επειδη εφυγε ενασ καθηγητης!
Τι μαλακια και αυτο που θεωρητε τους καθηγητες φιλους σας .

:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
"Και όσο δεν τους αρνήσαι και όσο κοντά τους είσαι να ξέρεις ένα θύμα παραπάνω γι' αυτούς είσαι"

:giveup::giveup::giveup:Δεν μπορω να πω πολλα:sorry:...???Φαινεται οτι δεν ειχες και εχεις τοσο καλη σχεση με τους καθηγητες σου:(:(..... Καθε αποψη,ομως, δεκτη.... Παντως ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ΚΑΠΟΙΑ στιγμη θα καταλαβεις πως ειναι.....και τοτε ΙΣΩΣ μας θυμηθεις:(!!!!!!:drunk::drunk::drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
"Και όσο δεν τους αρνήσαι και όσο κοντά τους είσαι να ξέρεις ένα θύμα παραπάνω γι' αυτούς είσαι"

γιατι αυτοι δηλαδη τι θελουν να πετυχουν;:hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top