Γίνεται να περάσεις κάπου παρόλο που σε ενα μάθημα μηδενίστηκες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ευτυχώς κάποιος πονόψυχος άνθρωπος διόρθωσε το "μηδενιστικές" σε "μηδενίστηκες"!!! ΣΩΘΗΚΑ!!!
Παιδιά αυτό είναι δική μου χαζομάρα. :P Ο τίτλος δεν είχε τόνους και ήμουν από smartphone όπου προσπάθησα να τον βελτιώσω και μεταξύ άλλων πατούσα διπλό tap στις μη τονισμένες λέξεις ώστε να μου βγάλει πρόταση τη σωστή τονισμένη και προφανώς επέλεξα λάθος λέξη. :P
Τελικά την τελική διόρθωση την έκανε η Himela :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

anathimatikos

Νεοφερμένος

Ο anathimatikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Έβλεπα το θέμα να πλανάται, αλλά δεν πατούσα κλικ. Κάτι στον τίτλο μου φαινόταν παράλογο.
Εντέλει ενδίδω. Βλέπω ότι το 'χες γράψει εσύ Debby. Και γελάω μόνος μου λίγο πριν τη 1.00.
Χωρίς παρεξήγηση, απλά.. προσπάθησε να βάλεις μια τάξη στο κεφάλι σου. Τι τη θες τη σχολή, την οποιαδήποτε σχολή, με τέτοια μυαλά;
 

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εχω ακουσει και εγω δει πολλά γεγονοτα μηδενισμου ειτε απο περυσι και ειτε απο φετος, κυριως λογω κινητου αλλα καποια φιλη μου, μου ειπε οτι παρολο που καποιοι συμμαθητες της μηδενιστηκαν περυσι λογω κινητου σε ενα μαθημα στις πανελληνιες, περασαν καπου και μου εφερε το συμπέρασμα οτι το ιδιο θα συμβει και σε εμενα.

Ομως αν δεν εχει γραψει κάποιος καλα ή εχει γραψει καλα καπου παρολο τον μηδενισμο που εφαγε σε καποιο μαθημα δεν υπαρχει περίπτωση να συγκεντρωσει λιγοτερα μορια;

Εγω για παραδειγμα Ιστορια (οπως και ολοι οι συμμαθητες μου) χαλια εγραψα και βιολογια το ιδιο. Πως θα περασω με λιγοτερα μορια; Σιν αυτο; οτι θα μπορεσω να περασω εστω σε καποιο τμημα που να εχει λιγοτερα μορια ή να μην εχει καθολου μορια διοτι ειναι καινουργιο τμημα οπως αυτα τα τμηματα το ενα τμημα ψυχολογιας των Ιωαννίνων και το τμημα ψηφιακων μεσων και κινηματογραφου στα ψαχνα ευβοιας; Επισης; γινεται να εισαχθει κανεις σε σχολη με λιγοτερα μορια ή αφου το μηχανογραφικο δεν εχει ειδικες κατηγοριες γενικα δεν μπορεις με την καμια;
Debby δεν υπάρχουν ακόμα σχολές ελεύθερης πρόσβασης, όποτε το γεγονός ότι δεν υπάρχουν παλιότερων ετών δεν σημαίνει ότι δεν θα υπάρχει φέτος μια βάση ανάλογα με τη ζήτηση.
Όλες αυτές τις απορίες σου γιατί δεν τις απευθύνεις σε κάποιον καθηγητή σου; Μου φαίνεται τόσο παράξενη η άγνοια σου πάνω στις πανελλήνιες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αφενός μεν το θέμα έχει εκτροχιαστεί, αφετέρου δοθήκανε επιπλέον πολύ ουσιαστικές συμβουλές και απαντήσεις στη θεματοθέτρια που ρώτησε.

Debby63 καλά αποτελέσματα, σχεδόν φτάνει η ώρα που θα ξέρεις κι εσύ πόσα μόρια έβγαλες. Για περισσότερες πληροφορίες για τη διαδικασία των πανελληνίων - μηχανογραφικού μπορείς να βάλεις όλες τις απορίες σου κάτω και να ρωτήσεις επί της ευκαιρίας και στο σχολείο που θα πας για το μηχανογραφικό. Κάποια πολύ πολύ βασικά πράγματα είθισται ως υποψήφιοι να τα αναζητούμε και μόνοι μας στρεφόμενοι στα κατάλληλα άτομα. Όλοι έχουμε άγχος για τη διαδικασία και τα αποτελέσματα ωστόσο καλό είναι να το διαχειριζόμαστε προς όφελος του εαυτού μας πρωτίστως όσο κι αυτού εδώ του forum.

:lock:

Καλή συνέχεια!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top